Kiskanclik... Evliligimden olmak uzereyim. lutfen akil verin... :(

Kesinlikle bilinç altında başka bişey var eşinin anlatması tetiklemiş kız ekrandan napabilir adam televizyondan çıkıp gelecek değil ya

Senin esin o adam değil de başkası da olsaymış sen aynı şeyleri yaparmış yaşarmışsın...Adam birr yerden sonra ama dayanamaz bıkar...önlem de aliyor diyorsun e daha ne ..kendine de hayati dar etme bence

ben olsam bır suru kız arkadası olmus, herseyı yasamıs gormus bır adam tercıh ederdım.. adam zaten gozunu açamadan sizinle tanışmıs ve sizi eş olarak seçmiş ve sizin gereksiz saçma sapan kısıtlamalarınıza rağmen bir dur kadın dememiş, bence sırun sizde gidin bir psikologa tedavi olun kıskanılacak birşey yok ortada çünkü adam birşey yapmıyor ama siz böyle davranmaya devam ederseniz yakında size inat gidecek bakacak belki bakmakla kalmayacak kendimi yerine koydumda eşinizin bir saniye katlanmazdım hayatımı zindana çeviren birine...

Siz sağlıklı değilsiniz asla. Kendinizi yaşadığınız dünyaya yabancılaştıramazsınız. Hele hele eşinizi buna zorlayamazsınız. Siz saksıda bir bitki istiyorsunuz. Hiç kimseyi sevmemiş olsun, kimseyi ellememiş olsun, gözü çıplağa değmemiş olsun. Ama size kötü bir haberim var. Dünya üzerinde böyle bir insan yok. Ben öyleyim diyen biri varsa %10000 yalan söylüyordur. Bir an önce kendinize gelin. Bu bir yaşam tarzı da değil söyleyim. Mazbut bir insan isteyebilirsiniz. Ama daha önce sevmemiş birini isteyemezsiniz, yaptığı seçimler sonucunda size hesap vermesini isteyemezsiniz! Buna hakkınız yok!

bu soruyu yanlış yerde sormuşsun canım herkes olmasa da buradaki kişilerin genel tutumu kendilerine, hatalarına dönüp bakmadan karşı tarafı en sert şekilde eleştirip ego tatmini yapmaktır o yüzden istediğin cevabı alamamış olman çok doğal..

soruna gelince; keşke kendi düşünce yapına sahip birisiyle evlenseymişsin tabi bu çok kolay olmuyor, benim eşim de erotik videolar vs izliyor hem de evliyken bunu yapabiliyor yani benim durumumda olsan ne yapardın bilmiyorum ama hayat böyle şeyleri büyütmek için çok kısa bence bırak ne yaparsa yapsın kaldı ki eşinin kayda değer yaptığı bir şey de yok, günümüzde genelde insanlar evliler ama kendi hayatlarını yaşıyorlar, yani adam da kadın da istediğini yapıyor iki taraf da oralı olmuyor böyle bir evliliğin olsaydı ne yapacaktın? güzel bir psikolojik destek al ve kendine odaklan, erkek bulunmayacak bir şey değil, en kötü ne olur diye düşün herzaman? en kötü ne olur ki; boşanırsın, yoluna bakarsın ama kiminle olursan ol bu kafa yapısını değiştirmen lazım kendine yazık etme canım..

Ayrılmanız çok yersiz. Size bi faydası olmayacak. Adam rahatlayacak sadece. Başka biriyle evlendiğinizde aynı sorunları yaratacaksınız. Ki eşinize güveniyorsunuz. Sizin için tv bile yokmuş evde. O izlemiyormuş. Gerekli önlemleri alıyormuş. Bundan sonra evleneceğiniz kişi bunları yapmayabilir. Eşinize güveniyorken seviyorken aklınızı başınıza alın bence

Sizi yargılamıyorum. Bu elinizde olmayabilir. Allah’a sığının yersiz kıskançlıktan. Ve doktora gidin. Gerçekten hem sizin için hem ilişkiniz için yaşanılabilir bir hayat değil. Sorununuzun üstesinden gidin. Siz onun değil o sizin esiriniz olsun

Ben kendimi çok kıskanç zannederdim, şimdi anladım ki meğerse asla asla kıskanç değilmişim ben. Vay canına ya hu, aşırı aşırı aşırı anormalsin. Lütfen tedavi ol, lütfen..Adama da hayatı zehir etmişsin, bu ne böyle..

bu anlattıklarınız eğer gercekse çok çok iyi bir doktordan destek alın eski zlediği filmleri bile kıskanmak ne demek

Adama boyle davranarak hata yapmaya sevk ediyorsun yanlis yoldasin.hata yapmis kendini duzeltmis ve evliligini oturtmus.Rabbim affediyorda siz ne hakla yapmadigi birsey icin hayatini zindan ediyorsunuz.

adam size yaranmak için daha ne yapsın ki oldu olacak gözlerine sürme çekin kör olsun ikinizde kurtulun.

Normal değilsiniz, farkında mısınız? Eşinizin sabrını taktir ettim doğrusu. Bence siz eşinizi biblo gibi göreceğinize bir an önce kendinizi değiştirmeye çalışın, bu şekilde hayatı kendinize de eşinize de zindan ediyosunuz.
Yapacak olan insan siz ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin bir yolunu bulur. Biraz özgüvenli olun, bu kadar sıkılmayı bir erkek ne zamana kadar tolere edebilir? Bi silkelenip kendinize gelin

Bu davranışlarınızın din ile uzaktan yakından alakası yok. Sanıyorum ki çok ciddi dini baskılar ile yetiştirilmişsiniz. Dini baskı diyorum çünkü sadece eğitimini almış olsaydınız diğer insanların inançlarına, yaşam tarzına böylesine kin beslemezdiniz.. Hatta iddia ediyorum bu insanlardan bu kadar rahatsız olmanızın tek sebebi size yasak olan herşeyi onların özgürce yaşayabiliyor olması. Yalnız buna dindarlık değil 'dincilik' denir..

Farkında değilsiniz, burada söyleyenlere de hakaret etmiş gibi davranmışsınız fakat gerçek anlamda çok ciddi sorunlarınız var. Yardım alın, merak etmeyin psikologlar sizi dinden çıkarmaz.. Hatta içiniz rahat edecekse sorun soruşturun inançlı bi psikologdan yardım alın.

Ekşici biri dalga geçiyor. Isime baksanıza " conservative figure"

Ekşici biri dalga geçiyor. Isime baksanıza " conservative figure"
Konuyu okuyunca ben de öyle düşündüm ama orta sayfalarda tarihli detaylar verince dedim heralde 'muhafazakâr' olmakla övünç duyuyor..

Siz ciddi rahatsızsınız... Bu evlilik yürümez değil. Sizinle kimse evlilik yürütemez
Adamı bir odaya kapatmayı denediniz mi yemeğini suyunu verin arada da gezmeye çıkartın tövbee yarabbimmm
Tedavi olunuz lütfen

Siz kafayı yiyorsunuz sanırım ve adama da yedireceksiniz.

Her an sokakta yada bir filmde açık saçık bir kadın görebilir acilen adamı bosa. Şaka misin nesin sen:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…