Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

Aha olay şimdi daha da merak uyandırıcı hale geldi

Zoruna mi gitti milletin kocasi sizinkiler gibi höthöt değil diye :)))))) en azindan kocam kufur edip dayak atacak kadar omurgasız degil.Boylesi daha iyi .. sefam olsunnn
Omurgasiz olanda sensin en alasi

cidden bu kadar kotu olmayi becerdiniz yani?
evlenince adamlarin tapusunu mu aldiginizi saniyorsunuz ki anlamiyorum ben

Ben de merak ettim olayı şimdi :) Genel olarak o arkadaşın karakterini de merak ettim saygıyla

I) Forum Dili "Türkçe" dir. Yabancı dil başlıkları hariç konu ve cevaplar Türkçe olmalıdır. Forum'da siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

3. Şahıstan kasıt kayınvalide, eş, görümce, elti, komşu vb.

Annenize katılıyorum, kusura bakmayın.
Insanların gerçekten dostları olur, dostun cinsiyeti olmaz, olsaydı dost demez sevgili olurdu millet.
Dostuyla arasındaki bağı, sizle arasındakilerle eş değer görecek kadar çocuksunuz.
Eşiniz değer verdiği bir dostunu evinde ağırlamak istemiş, bir kovmadığınız kalmış, şimdi de gözünde nasıl değerli olurum diyorsunuz.
O arkadaştan özür dilemekle başlayın işe, çünkü özrü sonuna kadar hak ediyor.

Son düzenleme:

Cekirdegim hazir

O arkadaşını buraya cagirsana bi de onun agzindan dinleyelim

Ee yuh artik daha nasil yapacak saygisizlik ,dövmesimi lazimdi ne tuhaf insanlarsiniz ya

gecen hafta cuma kiz mesaj atmis, olay sali gunu gerceklesmis yani 3 gun once
takipteyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…