Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

valla bende kendimi kiskanc saniyodum konuyu okuyunca benimki devede kulak.Her ne olursa olsun verdigi tepkiler yanlis.Cikolatasini kiskanan cocuk gibi davranmis.Adamin bu arkadasi zaten esinden once de varmis.Biseyler yasansa gecmiste haliyle yasanirdi.Bu seviyede kiskanclik karsi tarafi da sogutur hani.Kanli bicakli bile olunsa bi misafire boyle davranilmaz.

Eşler arasında ne yaşanırsa yaşansın eve gelen misafire yansıtılmamalı. Mesela kavga ettiğimiz zamanlarda eve benim veya onun tanıdığı/ailesi gelirse hiç hissettirmem kimseye birşey. Onlar gidince kaldığım yerden devam ederim.
Kaldıki eşiniz kıskanılacak hiçbirşey yapmamış ve ikisi de çok olgun davranmış.
Burda tek komik duruma düşen sizsiniz. O yüzden kimseden özür dilemeye veya telafi etmeye gerek yok bence

Evet konu sahibesinin buna dikkat etmesi gerekiyodu. Demek ki onceden cok onemsememis esinin kiz arkadasini. Simdi sorun yapiyor evlenmeden once acik acik konusmaliydi tabi ki gorusmesini falan istemiyorsa bunu o zaman belirtmeliydi. Ayrica o kiz arkadasta da var suc sonucta arkadasinin evi de olsa esinin bundan rahatsizlik duyabilecegini dusunmeliydi. Zorla kendini davet ettirmis. Beklemeliydi davet edilmesi gerekiyorsa konu sahibesinin esi davet etmeliydi. Kadina emri vaki yapilmis.

Kirk kusur sayfa mesaj var kadin bizi de onemsemedi demekki cevap gelmedi.Valla ne diyim bilemedim evlenmeden evvel elbette konusmaliydi.Guzellikten dem vurmasina ayri bi kil oldum tavirlarina ayri.Ama kizin kac yillik arkadasi evlenmis ziyarete gelse ayri gelmese ayri.Sahsen ben giderdim hayirli olsuna.Bekar kadinlari potansiyel avci yapiyo boyleleri ya.Bekar olanlar kapi duvar evde otursun disari cikmasin o vakit.Zaten herkes de onlarin Brad Pitt kocalarinin pesinde.

Ya hakketten cok gereksiz hareketler yapmissin hem misafiri kirmissin hem esini ve kendini mahcup etmissin sende kizin evine gitmek icin esine teklif et ikisinin de boylece gonlunu almis olursu. ama icten ice kiskanmani anlamiyor degilim cnm ama cnm birak icinde kalsin korkacak bi sey yokken esinin de kizin da aklina oyle dusunceler dusurme. sen oyle davrandikca edin senin hatani telafi icin ona daha cok yaklasmak zorunda kalacak.

kesnlıkle kızı arayıp o gun ıcın kendını pek ıyı hısettmedıgını bazı sorunlar oldugunu ama onunla ılgılı olmadıgını ve samımıyetımız arttıkca belkı paylasabılırız dıyerek gecıstır gunu ozur dıleme ama aramıs ol.yenı bır toplantı ayarla esının arkadaslarına onuda agır ve mısafırlerınıde en ıyı sekılde agırlaki esınde cevresıde senı yanlıs tanımasın

Bnce hiçte kötü bişey yapmamışssnız insanın kocasını kıskanması gayet normal ayrıcada kocan sewıo arkadaşını diye sizde sewmek zorunda değlsinz saygı duyarsn olur bter ben anlattklarından çokta saygıszlık yaptğını düşünmüyorm bnce eşinde anlamalı seni illa da görüşş dememeli sonuçta karısısın arkadştan çok daha önemli bi yerde olmalısn...: :))

Bunu diyen de sensin yani, dinime küfreden müslüman olsa:))

komik misin sen, seni ne ilgilendirir benim yorumum, işine bak. Kadına değil de erkeğe laf etmem garibine gitti dimi, kocişlere yazıkkkkkkk..

Hicbisey zoruma gitmedi ben burada kimsenin kocasina hakaret etmedim (odun -kalas -okuz) gibi en sık kuulanilanlari dahi kullanmam.Birileri buraya konu aciyorsa siz kocasina hakaret edin diye acmiyor
Ben konu sahibini ,esini, arkadasini tanimiyorum.
Ama sende nasil bir koca varsa elin kizini koluna takip evden gidecekmismiste bosanacakmista.... boyle mi omurgalı olunuyor ?
Kusura bakmada burada dunya kadar kadin aldatiliyor,dayak yiyor bosanmiyor gidip onlarin konularinada yazsana omurgasiz,sen kadin misin filan ?
Bu kadar kendini bilmezligin alemi yok suyunu cikarttiniz be

Konu sahibine eşim hak verdi,onun bakış açısından bakınca bende konu sahibine hak verdim
Açık ve net esinin kankası hanımla irtibata gecmeliydi , ve dikkat edildi mi bilmem adam biz onunda bu konuları konuştuk ve kapattık demiş çokta dost gelmedi bana
Agirlama konusunda abartı olsa da..

ne zaman oldu bu olay?

ciddi olarak soruyorum. çok yakın bir arkadaşım aynı şeyleri yaşadı yakın bir zamanda. çok samimim bir erkek arkadaşının evine gitti, eşiyle ilk kez tanıştı. eşi de 23 yaşındaydı. ve kıskançlığından çok kaba davrandı dedi. yaptığını söylediğin şeyler de birebir örtüşüyor. sanırım ondan bahsediyorsun. hatta eminim nerdeyse. özel mesaj da atabilirsin.

bence ayıp etmişsin evine gelmiş biri . madem çirkin çekici biri değil bu kadar kıskanmana gerek yok canım . sen daha güzelsen sıkıntı olmaz .

Olaya kurmaca dedim ama gerçek çıktı.

konu benim knum olmadığı için özet geçerek yazdım ayrıntılarıyla birlikte gayet normal ilerleyen bir durumdu bu, arkadaşım dedikodu amaçlı ya da o tarzda anlatmadı tesadüf eseri anladım kıskançlığını

Muhtemelen geçen salı olmuş. sizin arkadaşınızda salı akşamı mı gitmişti ?

Senin gibi bi ban şampiyonu bana burda had mi bildiriyormuş? Hadsiz. Senin kim olduğunu bu siteyi 1 hafta takip eden herkes bilir. Senin ileti geçmişini kurcalasam en az 20 tane hakaret çıkarırım da, uğraşmaya değmez..

Sen, görümcene bile kocana, müsadenle doğum günü kutlattıracak bir kadın olduğun, kocan da buna müsade eden bi omurgasız olduğu için mi bu kadar zoruna gitti?

Git başka kapıya, uğraşamam ben senin gibilerle.

Yok artık. Gerçek çıktı.

Ama konu sahibi bahsedilen arkadasi dugunde gormus orda illa tanismislardir bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…