Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

kadınların amacıyla erkeklerin böyle bir eğilimi olmasının bağlantısını anlamadım.

Katılmıyorum ben buna, dolayısıyla kız erkek arkadaşlarım var, keza eşimin öyle, karma bir ortamımız var, velev ki arkadaş çevresinden ya da dışardan biri eşime ilgi duydu hamle yaptı, ben devreye giripte bu derece bir çaçeronluk yapmam eşim vereceği tepkiyi bilir

Onudamı anlayamadın

Anlayamadım bir daha açıklar mısın

Son cümlen tüm konunun özeti

Sizin gibilere niye tahammül ediyorlar anlamıyorum. Ömür mü geçer sizinle? Ergen gibi hareketler, oturmamış kişilik, tüm dünyayı kocasının peşinde zannetme... Ayrıca kızada çirkin deyip durmayın. Ergenlikte takılıp kaldığınız için aşkın sevginin güzellikle - yakışıklılıkla orantılı olduğunu sanıyorsunuz. Önce çirkin düşüncelerinizi temizleyin siz.

Bu tarz bi tartışmaya ben de girmiştim.. 15 yaşındaydım o zamanlar...
Siz gelmişsiniz 23 yaşına hala ergen tripleri.. Yok elin kızı için bana mı kızıyorsun..
Haksızsan kızar arkadaşım.. Siz de aynı durumda olsaydınzı siz de kızardınız..

Biz bile sinir olduk okurken.
1. Büyümeden evlenmeseydin keşke
2. Eşiniz sizi gerçekten çok seviyor olmalı çünkü çok sabırlı darvanmış. Ona da kendinize de zulmetmeyin
3. Kızdan özür dilemesenizde bu yaptığınız ayıbı telafi edin. tekrar davet edin ve bu sefer insanca karşılayın.
4. Kesinlikle bikaç sene çocuk yapmayın. Daha olgunlaşmanız gerekiyor.

Konuda destekleyici yorumları bulunan bir şahsın ikinci üyeliği ile açtığı bir konu diye düşünüyorum bu konuyu.
Bakalım göriciiiiz.

yaptığın çok ayıp karşı cinsten iki insan çok samimi dost olamazmı yada aralarında dostluk üzerine kurulu güzel bi bağ olamazmı kaldıki 7 yıllık arkadaşlık.. bence kendini eşinin yerine koymalıydın kendini rezil etmişsin anladıkta eşini nasıl bu kadar küçük düşürebildin acıdım valla eşine

Bence cok iyi yapmissiniz yerinizde olsam bende aynini yapardim. Sonucta evli adam olmasin o kadar kiz arkdaslari falan. sonucta sizin de o kadar yakin bi erkek arkadasiniz olsaydi bence esinizde kiyameti koparirdi. Yani bence olmasi gereken o

ne kadar yanlış bir davranış,madem kızdan rahatsızsın evine gelmesine hiç izin vermicektin,eve gelen insana öyle davranılırmı..
benim eşimin var öyle bi kız arkadaşı çok tatlı candan bir kızdır annesi babası ailecek görüşürüz onlar arar konuşur biz konuşuruz hçte rahatsızlık duymadım,sonuçta bu adam sizden öncede yaşıyordu elbet çevresi olucaktır
bu kıskaçlığın en hastalıklı hali bence,
ben kızın yerinde olsam yüzünüzü bile görmek istemezdim..

Zavalli kiz. Misafirliğe gelmiş neye uğradığını sasirmistir. Esiniz de cok olgun. Baska bir erkek cok daha büyük bir tepki verebilirdi. Sizin arkadaşınıza eşiniz böyle davransa ne hissederdiniz? Okurken inanamadım. Kıza bir tek kalk git demediginiz kalmış

Misafire yapilan bu cirkin tavri dogru mu buldunuz yani.

Bi kere bi kadinin esini kiskanip kiskanmamasi kisisel bi seydir. Ben de kiskanc biriyim ama bizdeki durum karsilikli yani benim erkek arkadasim da en az benim kadar kiskanctir. O yuzden iyi anlasiriz benim istemedigim seyleri o yapmaz onun istemedigi seyleri de ben yapmam. Eger konu sahibesi gercekten kiskanc biriyse evine davet etmek yanlis olmus. Ama zaten o da evine davet etmek istememis kocasi zorla davet ettirmis. Zaten kadin rahatsiz oldugunu esine belirtmis. Bence kocasinda hata

Herkezin dusuncesı farklı bu konuda ama ne benım erkek arkadasım nede esımın kız arkadası olamaz ıkımızde bunu dogru bulmuyoruz.
Fakat sıze gelınce tamam gelsın demıssınız bı kere kız kalkmıs gelmıs. Onca laf sokmalarınıza karsı sızı kıskandıracak, kıracak vs hıc bır kelıme kullanmamıs. Cok ayıp etmıssınız kıza.. Evınıze gelen mısafırı guzel agırlasaydınız keske sonra gorusmeyı ıstersenız keserdınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…