Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

Ben demi bi tuhaflık var anlamıyorum
Kıskançlık hücrelerim yok galiba
Bu nedir ya eve gelen misafire psikolojik şiddet resmen
Evlenince adamların tapularımı alınıyor nasıl bir zihniyettir bu

Kesinlikle katiliyorum ama,güven meselesi güvenirsen ne arkadasindan rahatsiz olursun ne baska birseyinden ,akil edemiyorlar ki bu kadar sıkıcı ve baskıcı olmanin sonu genelde iyi olmuyor

Hallettim derken, hukuk alanına giren bir duruma şahit olmuyoruz değil mi
yani eşime öyle bi ceza verdim ki kızı tamamen hayatından çıkardı.
eğer eşim benim de erkek dostlarımla vıcık vıcık samimiyetime karışmıcaksa tamam.
ama kana kızıp kendi dostlarına kıyamadığı için hepsini uzaklaştırdım çevresinden..

medeniyet tek taraflı bişey değil bana göre.
eşim benim erkek arkadaşlarımla yanaktan öpüşmemi sarılmamı asla istemez.
ozaman, isterse dört ayda bir olsun, ben de onun sarılmasına izin vermem.
herşey karşılıklı.
onun eril egosunu tatmin edemem...

Son düzenleme:

Bu konu özelinde konuşuyorum,burda vıcık vıcık ne samimiyet gördün elini vicdanına koy söyle, kız bir düğüne gelmiş bir de 4 ay sonra gelmek istiyorum musait misiniz demiş, madem öyle gelme deselerdi o daha az ayıptı yani

Beni de böyle hallettiler

Kurban Bayramı mesajı attım, x artık evlendi diye cevap aldım, ee yani evli insanların kurban bayramı mübarek olamaz mı

yok canım okadar değil...
ben eşimin saatlerce mesajlaştığı kız arkadaşlarını kastettim..
yoksa dağda yaşamıyoruz, ikimiz de gayet karma ve kalabalık bir iş ortamındayız..
özel gün mesajları serbest yani

Arkadaşlar, konu sahibi yaptığından utanmış pişman olmuş zaten.. Birazda yaşına vermek lazım.. Kaldıki burada çok sert eleştirenler bu konu sahibi kızın yaptığından farklımı davranıyor şuan? Yapmayın, şahsi fikirleri vermek iyi güzel ama tanımadığımız insanları sert ve menfi eleştirmek yakışmaz bizlere.. Hemcinsimizin hatalarını yüzüne vurmayı abartmayalım.. Birde bizler burada yıkıcı eleştirirken konu sahibini daha kötü bir ruh haline sokabiliriz.. Yapmayın, sadece yapıcı uyarmak bu kadar zor olmasa gerek.., Her ne kadar sanalda olsa sonuçta insanlık hali..

dedimya eğer adam konu sahibinin erkek arkadaşlarının onu öpmesini ve sarılmasını sorun etmiyosa, konu sahibi abartmış hakkaten. ama seninkiler bukadar samimi olamaz benimkilere laf yok diyosa arıza var demektir..

dedimya eğer adam konu sahibinin erkek arkadaşlarının onu öpmesini ve sarılmasını sorun etmiyosa, konu sahibi abartmış hakkaten. ama seninkiler bukadar samimi olamaz benimkilere laf yok diyosa arıza var demektir..

Ben başka birşey sordum ama, bu konuda kızın vıcık vıcık denecek ne hareketi var

Ben başka birşey sordum ama, bu konuda kızın vıcık vıcık denecek ne hareketi var

e yazmışya işte kapıdan girerken yanaktan öptü sarıldı vs diye.
yanlış mı okudum yoksa.
bidaa bakiyim dur.
o kısma takıldım yoksa diğerleri gayet seviyeli hareketler.

e yazmışya işte kapıdan girerken yanaktan öptü sarıldı vs diye.
yanlış mı okudum yoksa.
bidaa bakiyim dur.
o kısma takıldım yoksa diğerleri gayet seviyeli hareketler.

7 senelik arkadaş olarak artık el sıkışmanın ötesine geçilebilir bence ama neyse, alan razı satan razi ise bana b.k yemek düşer

Aralarında bir şey olsaydı 7 senede olmaz mıydı zaten . Belli ki adamın kanka dan öte dostu sırdaşı bu bayan konu sahibide bu bağı çekemiyor . Bayanlarla erkekler arkadaş olur . Sarılırlar (merhaba vs . anlamında elbette ) , el sıkışırlar canım demişler aşkım demiyorlar ya . Ayrıca kaç senelik dostlar kim bilir ne iyi kötü günler de görüşmüşler birbirlerine destek çıkmışlardır birbirlerine canım kelimesine takılıyorsunuz . Bir aylık bir dostlukları olsa ne münasebet denir ama düşüncesi bile garip benim için .

Gerçekten ayıp etmssnz. Eşinizi mahçup etmssınz adamda fazla tepki göstermems yine ben olsam çarşı karışırdı.. bidee acaba eşinz kızla konuşup telafi için neler söylemştır acaba..

Yaptıkların yanlış tabi. Aşırı davranmışsin. Ama ben kadın iç güdülerine güvenirim. 89 kız arkadaşıyla görüşürsün kimseyi kıskanmassın içlerinden biri sinirini bozar . Tamda 6. his derim ben buna. Ammmmaaaaa
Benden tavsiye sen sen ol kısmkanman gereken bir durumolsa bile eşinle bu seviyelere gelme.

ooo canım sen kendi kendini bitirmişsin. bendede aynı durum var ama benim sevgilim arkadaşımı kıskanıyor haa bide cocuk evli oldugu halde cocugu haz etmiyor ve ben bu duruma deli oluyorum. bence ya kızı tekrardan bi akşam yemeğine davet et yada siz onlara gidin :)

Ilginç bir es

Sümüklü koca mı
Karısına kıyamayan sümüklü mü oluyo
Yazik size kıskancliginizdan var ya sasirdiniz iyice

Ya nerden biliyosun canim benimm ordamiydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…