Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

Adama annesi karışsa artık evli bir adam olduğunu anlamıyolar kabul etmiyolar hep karışıyolar olur adı

Bunu sordum ben, siz kime arkadaş diyorsunuz diye, benim kanka 10 yıllık, erkek, naber la modundayız yani

Ahahahah aynen

Anneniz, bu konuda çok güzel bir cümle kurmuş katılıyorum annenize.
Ancak, kuzeniniz ve sizin nasıl bir egonuz var anlamadım,
Kızı neden bu kadar küçümsüyorsunuz ya !!şimdi kuzeniniz kızı savundumu yoksa yerin dibinemi soktu nasıl konuşma tarzıdır bu !!yeryüzündeki en gereksiz insani kiskanman cok sacma' nedemek kadın neden gereksizmiş kuzeniniz bunu nasıl anlamış !! yada siz farkında olmadan kendinizi dev aynasındamı görüyorsunuz,yeterince kızı evinizden kovmaktan beter etmişsiniz zaten biraz daha kendinizi tutabilirdiniz veya bu şekilde bir tavır sergileyecektiniz madem eşiniz ile net birşekilde konuşup evinize kabul etmicektiniz .Onun da bir gururu ,onuru ve duyguları var unutmayın.

Konu kıskançlık olunca üşenmedim okudum. Kusura bakmayın kimse kimsenin malı değildir. Bu denli kıskançlık hastalıktan başka bir şey değil. Benimseyin eşinizi ama malınız gibi sahiplenmeyin. Keza sahibimiz belli.

Sizin kendinize yapacağınız en büyük iyilik terapi almak bu konuda.

yalnız kadın erkek yakın dost olmamalı diyen arkadaşlar şunu kaçırıyorlar.
konu sahibinin eşi arkadaş dengesini eşinin istediği şekilde oturtmuş.
Düşünün düğünde görmüş kız sadece, bir de evlendikten 4 ay sonra misafirliğe gelmiş.
O kadar yani.
Yazık gerçekten. Hani sürekli görüşüyor olurlar, konu sahibi kendini dışlanmış hisseder falan ben de hak veririm. Ama 4 ayda birkaç saat görecek, kız konu sahibine yakın davranacak, eş konu sahibinin kıskançlıklarını alttan alacak falan. Ama arkadaş gene de fitne fesat peşinde olacak, buna hak vermek gerçekten kadın erkek ilişkilerinden çok insan ilişkilerini ilgilendirir.

Kızdan özür dile ve tekrar bir daha yemeğe çağır onu. Ne kadar saçma bir şey yaptığının farkında olduğunu o da bilsin.

Ne kadarda abartiyorsunuz ya.Tamam konu sahibi evine hic almamaliydi iş buraya varacaksa ancak sirf buyuzden esi elin kizini alip evden gidecekte konu sahibini boşayacak ???? Neyin kafasını yaşıyorsunuz birde kızın eşine resmen hakaret ediyorsun.Adam olsaymış,omurgasızmış sen kimsin ya yap yorumunu gec elin kocasına bu kadar ağır hakaretler saymak ne ya ? burada takıla takıla iyice zivanadan cıkmışsınız siz kendinizi bitsey saniyorsunuz.

Canım ben sana katılıyorum bende ayni senin gibi yapardım .sen esinin senden baska bir kadina deget vermesini istemiyosun
Bence Gayet iyi ettin o kadin egerki art niyetliyse bunun acısini alir bi izle bakalim esini yanina cekiyormu

Evet her kadın o sümüklü kocalarınız için alev alev yandığından bence de konu sahibi diksin kulaklarını kadını kolaçan etsin.. Belki de mesajlaşıyorlardır değil mi?
Böyle mesajları okudukça ne kadar normal bir insan olduğumu anlıyorum. Tişikkirler Allahım.

Konunun gerçek olduğuna pek inanmıyorum.
Varsayalım ki doğru, anne sonuna kadar haklı.
Karakter, saygı hiçbiri yok.
Eş de mükemmel sabır içerisinde. Karşı olsam da ağzına çarpılası..

Ayrıca konu sahibinin hikayesine alkış tutanlara da şoktayım. Nasıl haklı bulup iyi yapmışsın diyebiliyorlar hayret ediyorum. Hangi anlayışta böyle terbiyesizliklere yer var. Evine misafir gelmiş kadının yaptığı şımarıklıklara bak. Eşin sarılsın fazla samimi olsun vs istemezsin onu gider eşinle konuşursun o ayrı. Bu tavırlar ayrı.

Hayır hemen açıklayayım
Esinin arkadasın sarılması ve beni savun der gibi bakısını yakalaması kadının bir nevi ego tatmini yaptgını gosteriyor

"Esinin arkadasın sarılması ve beni savun der gibi bakısını yakalaması" o anda konu sahibinin aklı başında olmadığından kafasında hayal etmiş olabilir bunları. Keza kıskançlıktan kan basıncı yükselmiş o dakikalarda. Kadın orada beni savun der gibi bakmamış senin karın deli mi diye bakmıştır o.

Vay anam vay.
Eşine ayan beyan sana güvenemiyorum demişsin.
Kıskançlıkta gerçekten fazlaca abartmışsınız.Bu kadar paranoyak olmaya ne gerek var.

ben eşine üzüldüm rezil etmişsin adamı zaten kendini etmişsin de... şımarıklıktan başka bişey deil direk soğuma sebebi

Zaten kiz sizinle tanismaya gelmis sevineceginize kiskanmissiniz. Ben olsaydim iyi bir tanima yoluna giderdim ve esim yerine ben arkadas olurdum ☺

Şaka gibisiniz ya insanın erkek kız dostu arkadaşı olamaz mı bu nasıl bir şey. Onların arasında bir şey olacak olsaymış sizden önce çoktan olurmuş zaten. İnsan karşı cinsten herkese farklı gözle mi bakmak zorunda yani ne saçma bir şey bu. Bir de kendimi eşinizin yerine koydum da yani adamı çok bunaltmışsınız.

Kıza da çok ama çok ayıp olmuş. Kendinizi onun yerine koysanıza, en yakın arkadaşınız evlenmiş 1.5 saat mesafeden evine ziyarete gidiyorsunuz belki de eşi ile de samimi olmak istiyorsunuz. Hatta belki kafanızda ilerde ben de evlenirsem çift çift takılırız gibi fikirler var. Ama karşı taraf sizi kovmaktan beter ediyor. Kızın yerinde olsam sizinle bir daha aynı ortama girmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…