Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

Bence kiskanmanda hic sikinti yok canim. Is adamlari bile karilarini hic begenmedigimiz hizmetcileri ile aldatiyor. Yakin olmak iyi degil.

kıza karşı okadar kötü konuşmuşsunuzki şu yazıda size gıcık oldum yani..o kızın yerinde ben olsaydım şu sokmaya çalıştığın lafları sana yedirirdim yani...ayıp ayıp.....

anneni alkışlıyorum ne var yani kız ince düşünüp gelmek istemiş ki bir kızla bir erkek arkadaş olamaz mı bide 7 sene olacağı olsaydı zaten olurdu benimde 5 senelik erkek ardaşım var her başım sıkıştığında ararım beni mutlu eder ne var ki bunda bence gereksiz davranış

canım sen iade-i ziyaret yaparak hem eşinin gözündeki yerini hemde diğer insanların seni yanlış tanımamalarını sağla. Ne olursa olsun eşinin yanında onunla kavgalı da olsan , sevmediğin biri dahi olsa hiçbirşey belli etmemeyi öğren. Baktın ki yüzün mü düşecek mutfakta bir iki uğraş öyle salona gel. Herkes gider bütün suratını ona yaparsın içini dökersin ama 3.bir şahısın yanında asla yapma bunu.

Eve gelen misafir e yakışmamış kim olursa olsun misafir hoşgörü ile karşılanmalıdır.. Aralarındaki bağı kıskanman normal evet ama önce kızı kendine yakın tutup bunun altında başka birşey var mı diye baksaydın keşke. Dostluk kız erkek arasında da olur. Kızın sana karşı bir ters hareketini görmediysen içinde bir kuşku yoksa ara konuş hatta özür bile dile derim. Misafirine çok ayıp olmuş..

Belki yazılmıştır bilmiyorum fakat siz çok tehlikeli birisisiniz. Kime? Kendinize. İstediğinize hakaret edin geçer gider ama siz kendinizi yer bitirirsiniz. Yaptığınız o kadar büyük bir terbiyesizlik ki eşiniz evi terk etse asla haksız bu adam demem. En yakın zamanda bir uzmanla görüşmelisiniz. Evinize gelen kıza ise saygı duydum. Ne kadar iyi niyetli. Eşinizin dostunu dost edinseydiniz siz kazanırdınız hayatta. Şimdi kaybetmişsiniz. Eşiniz de sizinle evlendiği için kaybetmiş.

Çok abarmissin kız kiskanilacak durumlar sergilese tamam derim. Telafi etmek için kızı ara o gün moralim bişeye bozulmustu biraz kaba davrandim kusura bakma telafi etmek için şu gün yemeğe bekliyorum deyip çağır ve biraz daha insanca davran.. eve gelen misafir her kim olursa olsun onu en iyi şekilde ve güleryüzle agirlicaksin o Allahın misafiridir derdi rahmetli babam. Ne de güzel demiş Toprağı bol olsun.

insan ister istemez kıskanır sevdiğini saçma olduğunu düşünseniz de insan kıskanmaktan kendini alamaz ama insanın kendini frenlemesi lazım. biraz kırıcı davranmışsınız. sizin de arkadaşlarınız olmuştur mutlaka erkek. sizin de onlarla dostane yaşanmışlıklarınız vardır. sonuçta eşinizden önceydi. eşiniz için de öyle. madem kız davet etmiş bir gün siz de eşinizle gidin.gittiğiniz zaman da böyle davranmayın. sonuçta eşiniz tercihini yapmış. ama böyle davranmaya devam ederseniz siz kaybedersiniz. önemli olan güzellik değil huy güzelliğidir.

ben sizi takdir ettim
en azından suçunuzu biliyor ve kabul ediyorsunuz
olayı karşı tarafın gözünden anlatmışsınız burada
yani o kız gelip yazsa bunları yazardı

siz detaya girmeyip eşimin kadın dostu ! canımlı cicimli mesaj atıp bize gelmek istemiş
eşim ona çok değer veriyor o da bizimle sıkı fıkı olmaya çalışıyor 1,5 saatlik mesafedeki evine çağırıyor
diye anlatsaydınız " hmm kadını iyi gözlemle potansiyel tehlike oluşturabilir" yorumları gelecekti eminim

ayrıca hoşlanmamış olabilirsiniz eşinizin samimi arkadaşı sizin de samimi olmanız gerektiği anlamına gelmez
içiniz ısınmadıysa zorlamanın anlamı yok
nezaketen gönlünü alsanız yeter

Konu fake sanırım çünkü konu sahibi uçmuş gitmiş.
Siz kıskanç değil hastasınız. Nedir yani eve geleni döver gibi davranmak.
Ayrıca şu kadın erkek arkadaş olamaz diyenleri de anlamıyorum.
Siz her erkek arkadaşınızda sevgili potansiyeli mi görüyorsunuz?
Ayıp ya. Hiç tanımadığınız insan için yok bakışından belli yok kız kocana yakın olmak istemiş bilmem ne.
Sonra da eşler neden aldatıyor? Bir sorun kendinize neden acaba?
Hele bitanesi ben kocamın başka arkadaşı olmasına izin vermem demiş.
Sen anası mısın karışacaksın? Vallahi şok oldum.
Sıka sıka bir yerden nasılsa patlatacaksınız.
O zamanda gelir burada ağlarsınız adam elimden gitti ne yapayım diye.

Not: Konu gerçekse kız resmen kalitesini düşürmeyerek seni ezmiş. Yazık

Anneniz çok haklı. Daha kişiliğini oturtamamışsın. Evine gelen misafiri dahi ağırlayamamışsın. Mantığınla değil, dürtülerinle hareket etmişsin.. İşin en can alıcı noktası ne biliyor musun? Sen kendine güvenmiyorsun güzelim. Sanırım eziklik psikolojisi var sende. Sürekli kızın güzel olmadığından bahsetmişsin. Herşey dış görünüş mü? Eşin, seninle güzel olduğun için mi evlendiğini düşünüyorsun?
Evlendiğin eşinin anası da olacak, babası da olacak, arkadaşı, dostu da olacak.. Ağaç kavuğundan çıkmadı ya bu adam. Sosyal hayatı olması kadar doğal ne olabilir ki..
Bildiğin çocuk gibi davranmışsın. Duygularınla hareket etmişsin. Seni mantığa davet ediyorum.. Birazcık da olsa, aklını kullan..

valla konu sahibi honu başlığında yazdığın gibi kendini harbi rezil etmişsin.

Sana söyleyeyim, eşin 29, misafir 26, sen 23 yaşındasın.

Zaten otomatik olarak kendimizden küçükleri ergen kafasında görmeye programlıyızdır. Senin davranışların da bunu onaylamış. Hani kız ortamı neden terk etmemiş, bence tam da bu sebepten, senin saygı duyulacak kendi eşiti bir birey olarak görmemiş. Hani anneniz demiş ya evlilik için erken miydi acaba diye? Bence eşiniz de şu an aynı soruyu kendine soruyor olabilir.
Hani çocuğumuz olur olmadık yerde bir gaf yapar ya, rezil oluruz, çocuk işte falan deriz. Eşiniz de bu duruma düşmüş, ama çocuk işte diyeceği kişi eşi maalesef.

Karşınızdakine güvenirseniz böyle bir aşk falan türemez. Siz erkek arkadaşınızla aşk türer gözüyle bakıp da arkadaş olmuyor musunuz? Çok değişik bir düşünce. Her erkek sizi yatağpa atmaya çalışmaz, her kadın da haydi seks diye düşünmez arkadaşları için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…