kişisel gelişim kitapları öneren var mı?

ebruli-123

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2017
33
22
39
merhaba okumus oldugunuz kisisel gelisim kitaplari nelerdir bir yerden baslamak istiyorum fakat sıkılmakta istemiyorum dili anlasilir kitap onerisi olan varsa sevinirim

Merhaba ebruli ...
Mümin sekmanın limit sizsiniz ve diğer kitaplarını ..
Erdal demirkıranın ben dünyanın en akıllı adamıyım kitabını...
Paulo cheloydu sanırım simyacısını...
Üstün dökmen kitaplarını...
Tavsiye ederim ..
Ayrıca kitapyurdu gibi sitelere üye olup almayı düşündüğün kitaplar hakkında yapılan yorumları okuyup bilgi sahibi olabilirsin..
Veya ne alayım diye düşünmektense en sık alınan kitaplara bakıp yine yorumları okuyup fikir sahibi olabilirsin..
Bir çok sitede kitaplar satılıyor ve kitap almak veya uslubu beğenmek kişisel olsada genel yorumlardan sonra fikrin oluşur..
İyi okumalar...

Merhaba ebruli ...
Mümin sekmanın limit sizsiniz ve diğer kitaplarını ..
Erdal demirkıranın ben dünyanın en akıllı adamıyım kitabını...
Paulo cheloydu sanırım simyacısını...
Üstün dökmen kitaplarını...
Tavsiye ederim ..
Ayrıca kitapyurdu gibi sitelere üye olup almayı düşündüğün kitaplar hakkında yapılan yorumları okuyup bilgi sahibi olabilirsin..
Veya ne alayım diye düşünmektense en sık alınan kitaplara bakıp yine yorumları okuyup fikir sahibi olabilirsin..
Bir çok sitede kitaplar satılıyor ve kitap almak veya uslubu beğenmek kişisel olsada genel yorumlardan sonra fikrin oluşur..
İyi okumalar...

tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim hemen önerdiginiz siteye girip bir göz atiyorum??

merhaba okumus oldugunuz kisisel gelisim kitaplari nelerdir bir yerden baslamak istiyorum fakat sıkılmakta istemiyorum dili anlasilir kitap onerisi olan varsa sevinirim

Louis L. Hay kitaplarıyla başlayabilirsin. Kadın gerçek bir kişisel gelişimci kitaplarında hayatında uyguladığı ve başardığı şeylerden yola çıkarak insanları aydınlatıyor. :)

Merhaba Mümin Sekman,Alisan Kapaklikaya,Ahmet Şerif İzgören,Askim Kapışmak severek okuduğum yazarlar.Çok fayda göreceginize eminim.

X