Kisin camasir kurutma derdi

Boş odam var.
Boş değil de Gerçi, çamaşır askısı ütü masası kapaklı dolap elektrik süpürgesi gibi şeyleri doldurdum.

Kaloriferi açık. Kurutmaliga aşıyorum sabah topluyorum. Kapısı da açık. Hiç buharlaşma koku nem vs olmuyor.

Günlük olarak diğer odaları havalandirirken orayı da açıyorum 10 15 dk. Ben sorun yasamadim

Kullanmadigimiz oda bos degil ne yazikki oturma grubu filan var. Sanirim en iyisi bir an once cam balkon yaptirmak icin butceyi zorlamak.
Cam balkon yaptırsanız bile soğuk oluyor ve mümkünü yok orada kurumuyor.
3 gün sonunda bile nemli kalıyor tamamen kuruluk olmuyor icerideki gibi

Evimde her yer yanıyor bir salonum yanmıyor oraya da sermiyorum 2 gün kurumuyor orda çamaşırlar gece yatmadan koridora çamaşırlığa seriyom sabaha kadar bayağı kurumuş oluyor yağış olmadığı günler dışarı seriyorum nemi gidiyor havalanıyor kurumasada

Salonun ortasına çamaşırlığı açıyorum
Çünkü evim 1+1
Bi de duşakabinin içine koyuyorum çamaşır kurutma şeyini bazen
Aslında en iyisi o

Yorumları okuyamadım belki yazan olmuştur,yurtdışındayım ve ilk kez burada kurutma makinesi kullandım.Bugune kadar nasıl kullanmamışım diye şaşıp duruyorum hep.Buyuk rahatlık bu!Çamaşır makinemin üzerine koyduk kurutayı çamaşırı yıkandığı gibi kurutmaya atıyorum , kuruyunca anında katlayıp yerleştiriyorum sepet vs gerek yok .Serince bir ton pislik , saç kıl dokülüyordu çamaşırlardan şimdi tertemiz.Ütü hiç yapmıyorum artık kırışsız çıkıyor hepsi.Anında kullanmaya hazır oluyor kıyafetler 2 gun kurumasını beklemiyorum.Tek eksiği çok elektrik yakıyor.Çamaşır kurutma birlikte almayın derim.Alacaksanız sırf kurutma alın.

Kışın gunduzde olsa disari çamaşır asılınca kokuyor is gibi, ben salona askiya asiyorum aksam asıyorum sabaha kuruyor. Ama tabiki salon hep batiyor çamaşırların tozu filan ama mecbur böyle yapıyorum. Cam balkon var ama kurumuyor yinede uzun sürüyor

Yani yer çok kolay bulunabiliyor o zaman.Konu sahibi bunu düşünsün bence.
Burada herkes kurutma kullanıyor balkonu olanda olmayanda.Sağlık açısından çok iyi bir kere ,pratik ve iş anında bitiyor.Sırf çamaşır yüzünden balkon masrafına gerek yok.Ha balkon olsada kurutma şart ne diye balkonu çamaşırla dolduracan birde pisliğini temizleyecen .Türkiyedeyken bu çamaşır çok dertti .Herkese tavsiye ediyorum kurutma makinesini.

Benimde bebeğim var. Kapalı balkonda da kurumuyo nem oluyo. Peteklere asılan çamaşırlıktan aldım ben. Kızımın çamaşırlarını oraya asıyorum kuruyo. Eşimin iş kıyafetinide salona peteğe koyuyorum biz oturma odasında oturuyoruz sorun olmuyo.

Camasir makinemiz yeni bu eve tasinmadan hemen once almistik. Degistirme sansimiz yok simdilik.
Ben salonuma sererrim,askılığı.Kapisinida açık tutarım,yani kapalı odaya sermem
Sabahlarida camını 5dk açıp havalandırılmış.Hiç nemde olmaz ,konuda.Hem toplu bir halde durduğu için evinde dağınık gözükmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…