Kisin camasir kurutma derdi

strawberry_cake

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
3.207
8.439
Merhaba hanimlar sizlere sorum kis aylarinda camasirlarinizi nasil kurutuyorsunuz? Evimizde tek bir balkon var bu sene cam balkon yaptirmaya gucumuz yok ve evimiz yola cok yakin. Bu yuzden disarda camasir kurutmak tam bir dert soguk hava oldugu icin cok gec kuruyor e yol kenari oldugu icin kuruyana kadar tekrar kirleniyor les gibi kokuyor camasirlar. Evin icinde su an icin kullanmadigimiz bir oda var orda kurutmayi denedim ama felaket nem oldu icerisi camlar cok terledi ve o nem uzun bir sure cikmadi odadan yani oda bir cozum olmadi. Simdi bitkisel sabunla yikayip peteklerin uzerinde kurutuyorum mecburen ama uzmanlar bunuda tavsiye etmiyor birde kucuk bebegim var olumsuz etkilenmesini istemiyorum. Bir dezavantajda ev surekli daginik gorunuyor boyle cok rahatsiz oluyorum. Ve bizim evde camasirin hic sonu gelmez makineyi duzenli kurdugum halde sepetim hic bosalmaz. Siz bu camasir mevzusunu kisin nasil hallediyorsunuz bir kac tuyoya ihtiyacim var. Simdiden tesekkurler. Not. Kurutma makinesi icin malesef yerimiz yok.

Bizde de aynı sorun var. Odaya nem alma cihazı alabilirsiniz. İşinizi görür diye düşünüyorum. Petek üstünde kurutma yapmayın. Ben akşam salona asıyorum, herkes yatak odasına çekildiğinde ve sabah da havalandırıyorum odayı. Bu şekilde idare ediyorum.

Bu sorun nedeni ile bı ay önce kurutma makinası aldık.
Vallahi rahatlık iki saatte üç saatte çamaşırlar kuruyor.
Yerim yok demişsiniz, ben mutfağa koydum. Koyabilecek bı yer ayarlayabilirseniz çok rahatlık ve evden ciddi anlamda toz azaldı.

Kurutma makinesi alın. Bn uygun fiaytlı almıştım. Sadece çarşafları, beyaxları ve bbk açık renkli kıyafetlerini atıyorum. İşimi görüyor. Özel kıyafetlerimi atamam, yıpratıyor çünki

gider olmasına gerek yok, herhangi bir yere koyabilirsiniz. Kendi su kutusu var
Mutfakta kucuk bir buzlugum var uc cekmeceli. Tek musait yer onun ustu veya alti olur sanirim. Ust uste koymamda bir sakunca olurmu aceba? Birde kuruturken cok buharlastiriyormu ortami. Bekarlik doneminde vardi bizimki cok buhar yapiyordu heryeri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…