Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kısa sürede daha dolgun göğüsler..

hadi kolay gelsin o zaman hepimizi 1 ayımızı tamamladıktan sonra umARIM güzel etkiler almış oluruz

tabi melodininde etkisi vardır ama yağında var çünkü yağdan sonra karıncalanma oluyor sızlıyor ıkısıde etkı edıyor

yaa inanamiyorum kizlar melodi ile gogusler buyuyecek olsaydi, dunya da kucuk goguslu insan olmazdi, naisl mantik bu? yag ile masaj neyse, bu gecerli bir yontem, melodi dinlemekten degil de yag ile masaj yaptiginiz icin olumlu sonuc almis olmayasiniz? melodi ile gogus buyutmek cok mantiksiz, nasil inaniyorsunuz sasiyorum, psikolojik olarak buyudugununden emin misiniz?
yakinda basimiza tas yagacak, onlarda goggus buyutur bahanesini atacam ortaya bakalim inanmayan cikacakmi kusura bakmayin ama cok gulunc bir durum

anlamadım canım büyük göğüste kanser riski dahamı fazlaymıs?

sadece sunu soyleyebilirim ki gogus buyutruken gogus hucrelerin cogalmasi demek oluyor. Hucre cogaltmak ise hem saglikli hemde sagliksiz olabilecek hucreleri cogaltmak demek. Ama hangi hucremiz sagliksiz olabilir ihtimalini bilemeyiz tabi. Benim kisi sadece bir uyari. Kanser riskini ise sentetik hormonlar neden oluyor. (dogum kontrol haplari sentetik oestrojen iceriliyorlar mesela)

gülünç bu durum değil bence mantıklı ve bu ispatlanmıs bir şey japonyada ki bilim adamları yıllarca araştırması sonucu ortya çıkmış araştırırsanız görürsünüz ve ben yağ+melodıyle buyutyrm tabı kı yag buyutyr ama melodı de destek veriyor dıye dusunuyrm ve bırakmadan da devam edecegım

ee hadi bakalim, en az 10 kiside bu sonuc orataya cikarsa bende baslarim, madem bu kdr etkili bir yontem..

bende akıl sır erdiremedim okuyorum okuyorum ama melodi ile şaşılacak şeymi desem yoksa komik mi bilemiyorum krem tamam da melodi olmaz yani

ısteyen gulsun ısteyen dalga gecsın ısteyen ınansın veya ınanmasın melodıyle uc dort cm buyuyo ben sadece on gun dınledım canım onun dısında hıc bısey yapmadım elımı surmedım ne masaj ne bısey yanı formdakı bolumu ınceleyın yorumları okuyun deneyıp sonuc alanlar var yanı ılk on gunde etkısı oldu sonra olmadı ara verdım sımdı tekrar dınlemeye baslayacam bakalım tekrar etkısı olacakmı hıc komık bı sey goremıyorum ben ortada gulecek ama neyse herkes yasayıp gorsun dıyorum

anladım canım o zaman supermıs yanı etkısı boyle hemen cıkıyo ıse kalıcı olursa bırde super pekı bu yagı ankarada nerde bulabılırım acaba fıkrı olan varmı Melodı her uc gunde bır cm seklınde buyume saglıyo cnm

hadi kolay gelsin o zaman hepimizi :d 1 ayımızı tamamladıktan sonra umarım güzel etkiler almış oluruz

melodı ılk on gunde etkılı canım sonrasında olmuyo malesef o yuzden ara verıp tekrar denemekde fayda var bır kerelıge mı mahsus onu bılmıyorum tekrar dınlemeye baslayacam bende tıbetın 5 hareketınden cok umutluyum ben cnm gelısme olursa yazarım

aynen cnm ısteyen ınanır ısteyen ınanmaz ben ınandım başardım devam da edyrm inanmak başarmanın yarısıdır ve bir çok arkadaşda denemiş sonuç almış yağ+melodi+masaj hepsı de etkili

bilmyrm kı cnm ama net uzerınden gıttı gdyr da var bır de buyuk aktarlarda bulunur eczanelere de sorabilirsin bir de mavilayda arkadısımız 1.5 ay kullanmıs ara vermıs eskıye donmemısler kalıcıymıs yanı ama o yıne baslamıs daha da buyutmek ıcın

aynen cnm ısteyen ınanır ısteyen ınanmaz ben ınandım başardım devam da edyrm inanmak başarmanın yarısıdır ve bir çok arkadaşda denemiş sonuç almış yağ+melodi+masaj hepsı de etkili
bırde spor var cnm o sekılde de sonuc alanlar var bende bu ara spora takdım zaten hadı bakalım ınsallah guzel haberlerını beklıyoruz

hımm ısmı neydı cnm bu yagın deneyebılırım belkı sen sonucu paylas mutlaka bızlerle bakalım ne olacak ona gore bende alabılırım kalıcı oluyosa ne guzel valla

ismi themra göğüs şekillendirici bakım yağı tamam cnm bir şişe bitsin yazıcağım sonuçları bu arada spor nasıl oluyor

Tibetin genclik pinari hareklerini yaparken bir sonuca ulasmak amaciyla acele ve bilincsiz yapmayin bu harekleri, bunyenize gore hareket edin.. Bunu soyluyorum cunku o hareketleri yapan bazi bayanlar morluk olusmalarindan sikayetci oldular. Buna tahminen ani hareket yapilis esnasinda kilcal olan ince damarlarin yirtilmasindan oldugunu dusunuyrm. Oyuzden bu hareketleri isinma harekleri yaptiktan sonra uygulayin.

ismi themra göğüs şekillendirici bakım yağı tamam cnm bir şişe bitsin yazıcağım sonuçları bu arada spor nasıl oluyor

Melodi ile sonuc olacagina inanmiyorum ama spor ile yani gogus kaslarini gelistirme oyle masaj kadar basit birsey degil. Egzersizlerin uygulandigi zaman ilk etap olarak gogusteki yaglar erir buda goguslerin kuculmesine neden olabilir ama eger bu egzersizler duzenli bir tempoda yapilirsa, gogusteki kaslar olusur ve gelisir. Buda gogusun guzel gozukmesini saglar..
O yuzden spora baslarken, goguslerim kuculdu veya hemen buyudu psikolojisine girmeyin.

ellerı bırlestırıp ıttırme hareketı bırde su tıbetın 5 hareketı varmıs ya ona basladım canım tmm guzel sonucları beklıyorum

zaten nefes alıp vererek ve yavas sekılde dogru tam yapmak onemlıymıs yınede sagol canım dıkkat ederım ayrıca melodı konusunda ınanmadıgını soyluyorsun dene ıstersen denemesı bedava

zaten nefes alıp vererek ve yavas sekılde dogru tam yapmak onemlıymıs yınede sagol canım dıkkat ederım ayrıca melodı konusunda ınanmadıgını soyluyorsun dene ıstersen denemesı bedava

deneme amacli degilde neye benzeidigini merak etttim actim ama bana hic dinlenecek bir bestede oldugunu gormedim.. Ben yinede klasik masaj yonteminde durmayi tercih ederim tesekkur edrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…