Göz Makyajı Kirpiklerimle başım dertte

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Susqun_um

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
220
5
arkadaşlar kirpiklerim çok kısaydı bana kirpikler kesince uzuyormuş dediler.Bende kestim.Sonra moralim çok bozuldu.Çareler ararken bu siteyi buldum(iyikide buldum).Hint yağı iyi geliyo demişler.Hemen aldırdım.Şimdi o konuyu bulamadım yeniden konu açtım.İyi geliyor mu gerçekten?Yada uzaması için başka ne yapabilirim(çünkü artık kısacıklar ve bir an önce uzasınlar:KK43:)ve hint yağının nasıl kullanılması gerektiğini bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim

ahh güzelim ya kendini şurdan at deseler de atacakmısın?

Bir arkadaşımda yaptı aynı şeyi ve kirpikleri öylece kaldı haa biraz uzadı ama aşağı doğru dümdüz...

Badem yağı da kullan inşallah uzar...

umarım uzar yaa.Hint yağı kullanıyorum ama nasıl kullanıldığınıda bilmiyorum.Bilen varsa yardımcı olsa nee iyi olur ama:KK43:

ben aslında yine kesmicektim ama yanımda oturan arkadaşımın kirpikleri 2 sene önce yanmış.Şimdi kaşlarına kadar upuzun kirpikleri var.Belki kesersem benime öyle olur diye düşündüm(salaklık ettim galiba)

canım istersen hint değilde sadece baadem yağı kullan çünkü hint yaı gözlere zararlıymış öpüyorumm canımmmmm benim muck inş uzarlar!

canım neden öyle bişey yaptın ben uzadıını değil öLece kalıyo diye biliyorm moralini bozmayım ama bildiğim bu gözümle görmedim inş uzar

..$€L!n..;4154083 .!.:
canım neden öyle bişey yaptın ben uzadıını değil öLece kalıyo diye biliyorm moralini bozmayım ama bildiğim bu gözümle görmedim inş uzar

ah canım bende bilmiyorum.Bir anlık bişeydi ve yaptım.Şimdi uzamasını bekliyorum.Umarım uzar

Ben gece yatarken badem yağı sürerdim kirpiklerime güçlensinler diye.
Ama sabah kalktığımda gözlerim şiş ve kızarık oluyordu.
Aman dikkatli kullan canım. Kirpiklerim uzasın diye göz sağlığından olma.a.s.

slm canim hic üzülme bende senin gibi bir arkadasin doldurusuna geldim bende kiprigimi kesmistim sonradan cok pisman oldum ama artik is isten gecmisti ama sonra yine uzadilar sakin üzülme canim :1hug:üzarlar

slm canim hic üzülme bende senin gibi bir arkadasin doldurusuna geldim bende kiprigimi kesmistim sonradan cok pisman oldum ama artik is isten gecmisti ama sonra yine uzadilar sakin üzülme canim :1hug:üzarlar

umarım ya.Bunu duyduğum çok iyi oldu.Çok teşekkürler:)

Ben gece yatarken badem yağı sürerdim kirpiklerime güçlensinler diye.
Ama sabah kalktığımda gözlerim şiş ve kızarık oluyordu.
Aman dikkatli kullan canım. Kirpiklerim uzasın diye göz sağlığından olma.a.s.

Çok dikkatli sürmeye çalışıyorum.dediklerin çok doğru.Gözlerim zarar görebilir(dikkatli kullanmazsam)

umarım uzar yaa.Hint yağı kullanıyorum ama nasıl kullanıldığınıda bilmiyorum.Bilen varsa yardımcı olsa nee iyi olur ama:KK43:

ben aslında yine kesmicektim ama yanımda oturan arkadaşımın kirpikleri 2 sene önce yanmış.Şimdi kaşlarına kadar upuzun kirpikleri var.Belki kesersem benime öyle olur diye düşündüm(salaklık ettim galiba)

benimde ocaktan sigara yakıcam derken kirpiklerim yanmıştıkaydirigubbakcemile3 hiç bişey kullanmadım kendiliğinden uzadı ama aynı eskisi gibi yani öyle kaşlarıma kadar falan değil. kirpik bu canım çim mi, budadıkça uzasın. merak etme uzar zamanla. bende hint ve badem yağının iyi geldiğini okumuştum.

ne bileyim.Aslında düşündüğümüzde saçlarımızı kestirdiğimizde uzuyor yada kaşlarımızı kuaförde aldırdığımızda kuaför üstten kesiyor uzuyor.Bende duyunca kirpik neden uzamasın diye düşündüm ve kestim.Hadi hayırlısı.Hint yağınıda kullanıyorum.Eğer gerçekten uzatıcı etkisini görürsem yzıcam buraya:)

selam arkadaşım bnm kirpiklerim normaldi ama ben azcık daha uzasın diye hint yağı kullandım kaşlarıma yakın ve kıvrık baya uzadı 3 haftaya yakın akşam yatarken kulak çöpüyle diplerden uçlara doğru sürüyorum az bi miktar çok işe yaradı:KK70:

bunu duyduğuma çok sevindim.Bilgiler için gerçekten teşekkürler.Umarım benimde uzar.Yavaş yavaş uzuyo sanki:)

hayy allah başına iş açmışsın kesme sakın bidaha :jeyyar:belki doğrudur ama büyük risk yaw...neyse ben badem ve hint yağını kullanmaya başladım bakalım görücez sonucu herkes memnun çevremde genelde...ben sana nasıl kullandığımı anlatayım ...bir fincanda badem yağı ve hint yağını karıştırıyorum kulak çubuğuyla (göz kararı azıcık bişi yetiyo zaten )sonra o kulak çubuğunu alıp bi güzel sürüyorum kirpiklerime altına üstüne kirpik köklerine sürebildiğim kadar sonrada yatıyorum sabahta yıkıyorum bukadar cnm umarım uzarhihoyyyt

meraba susqun-um ben de taaa lisedeyken kesmiştim hem de nerdeyse kökten:KK70: gören şok oluyodu ben de haliyle çok utanıyodum açıklamakta zorlanıyodum ama şimdi gayet uzun ve düzgün kirpiklerim var belki de kesmenin faydasını gördüm :)) kirpklerin daha çabuk uzasın diye istersen çok bulamadan azıcık tatlı badem yağıyla gözlerini kapatıp parmak uçlarınla yedirebilirsin kirpik köklerine ben kirpiklerime dokunduğum zaman fırçaya dokunuyomuşum gibi oluyodum düşün o kadar kısa kesmiştim yani:KK70:

bana kimse birşey demedi ama bende kirpiklerim çok uzun olduğu için sinir alıyordum takmamı diyorlardı batıyo işte insana uzun olsa ayrı dert kısa olsa ayrı dert. bende kestim ama çok az ve şimdi eskisinden daha uzunlar yine arada çıkanları kesiyorum daha düzenli duruyor ama hala uzun...

ben de cocukken kesmistim kirpiklerimi ayni senin dedigin mantikla :)
merak etme canim uzuyolar ama eskisi gibi olmuyo o ayri kivrikligi azaliyo yani
badem yagini cok ovuyolar burda senin de denemeden fayda var bence :)

X