Göz Makyajı Kirpiklerimle başım dertte

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ayy canım ya çok üzüldüm ...hint yağı kesinlikle çok iyi geliyor hem uzatıyor hem gürleştiriyor. bitmiş bir rimeli iyice temizle içine hint yağını,badem yağını,çok azda sarımsak yağını koy (sarımsak yağı çok yakıyor dayanamazsan acısına koyma) gece yatmadan önce rimel sürüyormuş gibi sür yat. ben çok faydasını gördüm umarım iyi bir sonuç alırsın.

Benimde kirpiklerim cansız duruyor. :çok üzgünüm:
Bende denemeyi düşünüyorum ama korkuyorum kötü olur diye.
Badem yağı mı, Hint yağı mı daha iyi ?

kızlar ole pamuk cubuguyla fln ugrasmayın bıtmıs bı rımelınızın ıcını guzelce temızleyın sıcak suyu bekletın fln ıcınde.. sonra ıcıne bagdem yagını bosaltın ve yatmadan once makyajınızı temızledıkten sonra hergece surun ve yatınnnn.. ben hergun yaparım kırpıklerım süperrkaydirigubbakcemile2

kızlar ole pamuk cubuguyla fln ugrasmayın bıtmıs bı rımelınızın ıcını guzelce temızleyın sıcak suyu bekletın fln ıcınde.. sonra ıcıne bagdem yagını bosaltın ve yatmadan once makyajınızı temızledıkten sonra hergece surun ve yatınnnn.. ben hergun yaparım kırpıklerım süperrkaydirigubbakcemile2

Sabah kalktığında badem yağının kalıntısı kalıyor mu temizlemek gerekli mi ?

Tatlım badem yağı ve hint yağını karıştırıp kullanabilirsin ben öyle kullandım. Kirpiklerim çok fazla uzamasa da farkedilir bi'çimde güçlendi. Ben sabah kalktığımda temizliyorum biraz kalıntı oluyor.

Tatlım badem yağı ve hint yağını karıştırıp kullanabilirsin ben öyle kullandım. Kirpiklerim çok fazla uzamasa da farkedilir bi'çimde güçlendi. Ben sabah kalktığımda temizliyorum biraz kalıntı oluyor.

Teşekkür ederim canım. a.s.

İnşallah burada satılan hint ve badem yağı aynıdır. Markası önemli değildir umarım.
Biran önce uygulamaya başlayacağım. Benim kirpiklerim dik ve gür değil

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben bugün Badem yağını aldım ama hint yağını bulamadım Hint yağını bilmiyorum zaten nasıl birşey olduğunu bana yardım edebilir misiniz ?
Aldığım Badem yağı bu, sizce olur mu ?

02022009109mm2.th.jpg

Kirpik ve Kaşlarıma sadece badem yağını sürsem yine bir faydasını görürmüyüm ?

Lütfen bana biran önce cevap yazın, çünkü biran önce uygulamaya başlamak istiyorum ?

canm üzülme bende arda uclarından cok az kesıyorum uzuyo.hint yağıyla badem yagını karıstırdım. şu kücük pamuklu cubuklar varya onlarla gözune degdırmeden sür gece yatmadan önce ben kaşlarımada suruyorum

X