Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
evet kendim boyadım. aktarlarda satılan hint kınaları oluyor, paketi 1-1,5 lira mı öyle bir şey. Kahverengi olanıyla boyuyorum, ilk bir gün filan deriyi tuttuğu için fazla koyu görünüyor, ama sonraki günlerde 1-1,5 ay kadar güzel bir renk alıyor. Sürmek için de bildiğin saç boyası fırçası kullanıyorum. Macun kıvamında değil de birazcık daha sıvı yapınca daha kolay sürülüyor. Yarım-bir saat tutup durulamak yeterli.

Gözlerin çok güzelmiş hee maşş:nazar:

teşekkür ederim güzel sözleriniz için arkadaşlar. parlayanyildizim, kullandığım krem de bu.

yalnız başka yerde de yazdım, en çok etkiyi ilk bir ayın sonuna doğru gösteriyor. size önerim yöntemleri sırayla kullanmak. bunu hergün yapınca bir süre sonra o kadar etki etmiyor.

Ben de kaşlarımı bu krem sayesinde şekle soktum, tavsiye eden arkadaşa teşekkürler. Kirpiklerimde de biraz uzama oldu ama çıkmayan yerde çıkma olmadı, olduysa da gözle görülür gibi değildi. Bu kadarı da süper yinede bence.

bu kremi bana aktar sivilce izlerini gidermek için önermişti. demek başka etkileri de varmış. hemen kullanıcam :KK1:

bu kremi bana aktar sivilce izlerini gidermek için önermişti. demek başka etkileri de varmış. hemen kullanıcam :KK1:

sivilce izlerini giderirken bir yandan da sivilce yapabilir yalnız, ben kaşıma sürüyorum sivilce yapıyorum kaşımda.

yha kıslarrrr
benm daha 2-3 hafta öncesine kadar oldum olasaı gür uzun kipriklerim vardı hep millet söylerdi ne kadar uzun güzel die nazar değdi:KK59:
şimdi artık kulladığım rimelden mi yoksa sıkıntı stresten mi dökülüüp kısalmaya başladı...
bu kayısı çekirdeği kremini denycem bende bugüne kadar hiç kipriklerimle ilgili sorun yaşamadım ama insan kipriklerini kaybedince psikolojisi bile bozuluoo:KK43:

arkadaşlarr bendee 1 aydır kullanıyorum her gece yatmdn bu kremden kaşlarıma sürdüm aralar hep boşlukrtu alalh razı olsun tavsiye edenden ben çok rimel sürdüğümdenn döküldü kirpiklerr hem çıktılar hemde çok uzunlarr kirpiklerimin fotosunu size paylaşacagım baya uzadılarr en çokta kaşlarım için seviniyorum hala yapmaya devam edicem teşekkrler umarım herkes faydasını görür

çok şükrü düzenli kullanıp sonucu yazan biri çıkmış..çok sağol arkadaşım sende,tavsiye eden arkadaşte..bende alıp deneyceiğim inş..kaşlarım o kadar sayrek ve sarı renk..nerdeyse hiç yok igibi ve biri kısa diğerinden..inş.sonuç alrıım

Arkadaşlar tamamen başka amaçla kullandığım bir ürün tesadüfen farkettimki inanılmaz şekilde kirpik ve kaş uzatıyor.

bu ürün mecitefendinin kayısı kremi. evet ne alaka diyeceksiniz ama inanın uzatıyor:) ben cildim için almıştım ve bitkisel nasılsa diye göz çevremden sakınmadım sürerken, bir süre sonra kirpiklerim uzamaya başlamasına anlam veremedim:uhm: ama başka bir üründe kullanmıyordum. hatta sol gözümün alt kenarında defalarca arpacık çıktığı için kirpiksiz bir bölüm vardı. senelerce kirpik çıkmayan yerde şu an bir sürü uzun uzun kirpiğim var. yine aynı şekilde küsmüş kaşlarımda çıktı. acaba dedim ve anneme kullansana dedim 10 gün kullanmasıyla onunda kirpikleri çok belirgin şekilde uzayınca emin oldum. siteye sık giremiyorum sorularınız olursa takip edebilirmiyim bilmiyorum ama girmeye çalışcam. ancak anlaşılmayacak çok bişey yok sanırım. 15 gün akşam yatarken kirpik ve kaşlara dip ve uçlarına bu kremi sürüp yedirip yatın. bu kadar... ama yüzü tüylü olanlar YÜZÜNE SÜRMESİN lütfen bende onlarıda uzattı çünkü:eek:lmaz:

not 1: bu arada bacaklarımda deriden çıkamayan ince tüyler oluyordu ve kıl dönmesi gibi kırmızı kabartılar yapıyordu, onlarada sürdüm güçlenen tüylerden bir kısmı dışarıya çıkabildi ve kabartılar azaldı böylece:teytey: kısacası bu krem tüy güçlendiriyor.

not 2: fiyatı 12,5 tu 10 liraya aldım, sadece kirpik ve kaş için kullanacaklar oldukça büyük bir kutu. ama mükemmel kokuyor...:lepi:

:KK3:slm gerçekten doğrumu bu lüfen bir cvp benim kirpiklerimin arası boş kirpik çıkmalarını istiyorum bu kremle mümkünmü???:KK43:

çok şükrü düzenli kullanıp sonucu yazan biri çıkmış..çok sağol arkadaşım sende,tavsiye eden arkadaşte..bende alıp deneyceiğim inş..kaşlarım o kadar sayrek ve sarı renk..nerdeyse hiç yok igibi ve biri kısa diğerinden..inş.sonuç alrıım

slm arkadaşlar ya bendede aynı problem var hatta benimki sadece kaş değil kirpiklerim birara döküldü araları boş bazı yerleri :KK43: peki bu krem gerçekten işe yarıyormu
illaki mecitefendinin kaysı çekirdeği kremi olmasımı lazım yani burda nurs lokman hekim ler var aktara bizim evden çok uzak yani demek istediğim mecit efendi yazmasa bile normal nurslokman hekimlerde sadece yazan kaysı çekirdeği kremi alsam bir sorun teşkil edermi.... arkadşlar . lütfen yardım edin pisikolojim çok kötü :KK58:

veee sonucu yazıorummmm.....

işe yaradı gibi yeni kirpiklrim çıkmaya başaldı gibi...
ben doğacınınkini kullanıyorumm:92:

kayısı kremi besliyormuymus demek
bende de var bir deneyeyim insllh ters etki yapmaz :44:

X