Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar merhabazemuszemus bende mecitefendi kayısı çekirdeği kremi almıstrm hatta buraya aldıgımda yazmıstım :)
bi 10 gün filan kullandım baktım bi deişiklik yok ta ki düne kadaaar kaydirigubbakcemile3
cidden uzamıs :kedi: tavsiye eden arkadasa tesekkur ediyorumopuyorumnanaktan

dün kaçıncı gündü peki canım ? :))))

peki ben de deneyeceğim canım kaydirigubbakcemile2 keşke küçük boyunu çıkarsalar bu kremin ,koca kutuyu sadece kirpiklerime sürmek için alıcam bilmiyorumkismile:umursamaz:

bencede ya kaydirigubbakcemile3 sırf kirpk için aldım koca kutu öylece duruo kaydirigubbakcemile3

bugün 8.gün imiş. ilk yazdığım mesajıma baktım burada. faydası olamyacakmı diye düşünmeye başlamadım değil. erken belki de daha devam ediyorum sürmeye. sadece kirpikciklerimin bi üstünde kısa 1mmlik bir kirpikim vardı asla uzamıyordu kısa köstek çakılı çekiç gibi dururdu. onda hafif uzaman olmuş. diğerleri aynı. hala devam. inş güzel sonuç alırsam ahdım var fotolarımla burdayım kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar ben bu aralar sürmeyi ihmal ediyorum ondan bişey yazamadım ama tembelliğimin nedeni bir haftada kaşımın uzamasını istediğim yerler uzadı şekli oturdu gerçekten şimdi boşluklarımı doldurmak için sürücem ama şunu anladım çok çabuk uzatıyor fakat yeni çıkarması için biraz uzun zama alıyor düzenli kullanımda tahminimce bir ayda istenilen sonuç alınıyori ihmal ediyorum derken sık kullanmıyorum yüzümü yıkadığımda birkez sürüyorum okadar kremi alalı 2.5 hafta oldu sanırım.

mecit efendini kayısı çekirdeği kremini kullanıyorum kocaman bir kutu 14 liraya aldım yağ değil bu krem kızlar ve harika kokuyor

a.s.Arkadaşım ben şanlıurfada mecitefendinin bulamadım doğacının var. Acaba o olumu? Aranızda deneyen varmı? CADIARZU

a.s.Arkadaşım ben şanlıurfada mecitefendinin bulamadım doğacının var. Acaba o olumu? Aranızda deneyen varmı? CADIARZU

bilemiyorumki bende bu topiği açan arkadaşın tavsiyesi ile bu kremi öğrendim ve kullanıyorum bi fikrim yok aktarlarda oluyor bu krem genelliklebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Bu başlığa rastladığıma o kadar sevindim ki.Geçmişte geçirdiğim bir rahatsızlık dolayısıyla bir ilaç kullanmıştım ve değişik yerlerimde deri dökülmesine benzer acaip bişey olmuştu ve bu durum kıl köklerime de zarar vermişti.Bu olay yaklaşık 8 yıl önce oldu o gündür bu gündür kaşlarımın belirli bölgelerinde incecik varla yok arası tüyler çıkıyor,bazı yerlerinde hiç yok,kaşımın olduğu bölgede de gereksiz çıkanları kenardakileri alıyorum ama yine kıl köküyle ilgili bi şey heralde o kadar yavaş çıkıyor ki,yarısına jilet vurmuşum gibi duruyor.Herkes öyle sanıyor.Ben de çiziyorum yıllardır.Ama öyle bi işkence ki.ınsan her gün aynı şekilde çizemiyor.Sonra bi de hava koşullarına göre bazen cilt hızlı yağlanabiliyor.Özellikle öyle günlerde iğrenç oluyor.Bazen hasta olduğum günler elim titriyor.Defalarca çizip sildiğim halde olmuyor.Sonra tabii makyaj yapmadan sadece kaş çizince o görüntü de biraz komik oluyor.Yani eş dost yok hiç belli olmuyor diyor ama kırmamak içi diyorlar biliyorum.Her neyse yani hemen bir hafta içinde bulup almaya çalışıcam gerekirse bi yerlerden getirticem ama kesinlikle kullanıcam.Ve buraya kullanmadan önce çekilmiş bir resim bi de etkisini görmeye başladıktan sonra çekilmiş bir resim koyucam.Konuya ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.Dövme yaptırmama ramak kalmıştı.Şimdi vazgeçtim.

ben de mecitefendi bulamamıştım doğacı markasını aldım kullanıyorum işe yarıyor canım alabilirsin yerimseniben

Bu başlığa rastladığıma o kadar sevindim ki.Geçmişte geçirdiğim bir rahatsızlık dolayısıyla bir ilaç kullanmıştım ve değişik yerlerimde deri dökülmesine benzer acaip bişey olmuştu ve bu durum kıl köklerime de zarar vermişti.Bu olay yaklaşık 8 yıl önce oldu o gündür bu gündür kaşlarımın belirli bölgelerinde incecik varla yok arası tüyler çıkıyor,bazı yerlerinde hiç yok,kaşımın olduğu bölgede de gereksiz çıkanları kenardakileri alıyorum ama yine kıl köküyle ilgili bi şey heralde o kadar yavaş çıkıyor ki,yarısına jilet vurmuşum gibi duruyor.Herkes öyle sanıyor.Ben de çiziyorum yıllardır.Ama öyle bi işkence ki.İnsan her gün aynı şekilde çizemiyor.Sonra bi de hava koşullarına göre bazen cilt hızlı yağlanabiliyor.Özellikle öyle günlerde iğrenç oluyor.Bazen hasta olduğum günler elim titriyor.Defalarca çizip sildiğim halde olmuyor.Sonra tabii makyaj yapmadan sadece kaş çizince o görüntü de biraz komik oluyor.Yani eş dost yok hiç belli olmuyor diyor ama kırmamak içi diyorlar biliyorum.Her neyse yani hemen bir hafta içinde bulup almaya çalışıcam gerekirse bi yerlerden getirticem ama kesinlikle kullanıcam.Ve buraya kullanmadan önce çekilmiş bir resim bi de etkisini görmeye başladıktan sonra çekilmiş bir resim koyucam.Konuya ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.Dövme yaptırmama ramak kalmıştı.Şimdi vazgeçtim.
edirnedemisin bende dirneliyimhihoyyyt

bende uzasın paylaşacağım dedim. ama tam istediğim kadar uzamadı daha da erkendir galiba. ama şu da var 2 gündür kullanmıyorum. sebebi de , kirpikciklerimden 2 kat kaşıma etki yaptı :KK70:

kaşlarını almayan doğal halini çok seven biriyim. baktım kirpikciklerimin kremliyken değdiği yerlerde fazladan 5 tüy çıkmaya başlamış. kaş şeklim bozulacak diye vazgeçtim. ama gerçekten uzatıyor kızlar. devamlı kullanmak önemli olan yerimseniben

arkladaslar bu kremi olanlar icerigini yazabilirmi ? icerigindeki ne etki ediyor acaba ? E vitamininden süpheleniyorum ben. Bir zahmet yazarsaniz bi arastirayim. Bu kremi buradan bulamayacagim icin benzer bisey bulayim diyorum.

canım E vitamini var. birde kayısı çekirdeği özü var yazıyor benimkinin üzerinde ki kapakta.

vayy süper yarın araştırıp alıyorum hemen istanbuldan alan arkadaşlar nreden aldıklarını yazabilirler mi acaba

aktardan alıyoruz canım

içeriğindeb aşka birşey yazmıyor. gene de tekrar bakarım akşam bilgilendirirm yerimseniben

kızlar önceden sivilce için aldığım bi krem var kullanmamıştım şimdi yazılanları görünce kaşlarım için kullanmaya başlayacağım
ama evdeki krem Gutto marka acaba bişey değişir mi ki

X