Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar ben kayısı yağı kullanıyorum. kirpik için özel şişede olanları var. aynı rimel gibi. kirpiklerime sürüyorum dipten uca güzelce. bir süre bekletip yıkıyorum. aynı şekilde kardeşim de kullanıyor yaklaşık bir yıldır. herhangi bir dökülme olmadı ikimizde de. ama kardeşimin kirpikleri çok dolgunlaştı, makyaj yaptığında bile rimeli değdirmesi yetiyor. hemen dolu dolu oluyor kirpikleri. dediğim gibi bende bir dökülme yok. ama aynı etkiyi göstermedi. uzadılar evet ama dolu dolu değiller kardeşiminki gibi. ama etkisi var..

arkadaslar ben doğacı markasını aldım üzerinde kayısı kremi altında da kayısı cekırdegı yagı içerir yazıyor doğru aldım degil mi?

merhabalar, bu konuda cok muzdarip olan arkadaşlara yaşadığım bir şeyden bahsetmek istedim.
bundan 7 sene önce gözümdeki bi rahatsızlık için maxidex isimli kortizonlu damlayı kullandım. sadece sol göz. oraya damlattığımda bir de yanağa süzülen damlalar olurdu.
kirpiklerim de bir iki mm uzadı, yanağımdaki tüyler de koyulaştı.. bi de çok beyazım, dışardan belli değilse de ben her aynaya baktığımda herşeyi göruyodum. siyahlaşmıştılar:/
Ama yıne kullansam-sadece kırpıklere, işe yarayacağını düşünüyorum.

üşenmeden 29 sayfa yorumu okudum ve mecitefendinin kremini almaya karar verdim arkadaşlar yorumlarımı 15 gün sonra yazarım

ben bu ara dıger yaglarıma ara verdım ıkı gundur sadce zeytınyagı surmeye basladım bakalım gelısme gorurusem yazarım
baskası benım yerımde olsaydı bu kadar ugrasa ok gıbı kırpıkelrı olmustu vala

arkadaşlar gercekten kayısı cekırdegı kremını baska deneyen oldu mu ? ben de denemek istiyorummm :))

kızlar ben bu dediğniz tariflerin çoğunu kullandım ama hiçbir işe yaramadı, aksine hep döktü ben şimdi de kuaförlerin önerisiyle yılan yağı kullanmayı düşünüyroum ama o da eğer diğer yağlar gibi dökerse diye korkuyorum. yılan yağı 2 hafta gibi kısa bi sürede uzatıyormuş ama ne derece faydalı bilemiyorum. kullananlar varsa eğer cevap yazabilirler mi çok takıntı yaptım bu kaş ve kirpik konusunu :S

bu yılan yagını bende cok merak edıyorum ama guvenememıstım nedense almamıstımhınt yagı cok ıyı cıkartıyo onu tavsıye edebılırım

ya bende seninle aynı sorunu yaşadım bende 2 haftadır badem yağı kullanıyrm ve kaşlarım dökülmeye başladı.acaba alttan daha kuvvetli kaş geliyoda o yüzden mi dökülüyo.bu benim tesellim:)bende yılan yağını deniyim inş faydalı olur.

Kremi kullanıp memnun olanlar kaşlarımı doldurdu kirpiklermi uzattı diyenler yorumlarını paylaşssn lütfen

Yağını yüzüme kullanmak için almştm burda okuyup ama şimdi tüylenme diye okuyunca korktm açıkcası

hiç sanmıyorum canım çünkü döktüğü zaman yerine benim yeni kaşlarım hiç çıkmadı 2 senedir uzatmakla uğraşıyorum ama ne yazık ki hiçbir sonuç alamadım yılan yağı en son çarem, onu deneyeceğim bi yapmadığım o kalmıştı onu da denerim artık. bu arada yılan yağını kullananlar varsa burada paylaşabilir mi, etkisi nasıl oldu sizde çok merak ediyorum.

karanfıl yagı da uzatıyo dıye buugn tvde duydum dogruluk payı varmı kı kullananlar varsa haber ederlerse sevnırız

sanırım duyduğum kadarıyla tüm yağlar uzatıyo nerdeyse :) bi de onu deneriz artık :)

hmm anladm :) o geçen bi tarif daha vermişti o tarifi aldım ben ama daha deneme fırsatım olmadı yine bazı yağların karışımı vardı tarifte :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…