Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bu ara kirpiklerime takmış durumdayım, üşenmesem her gün takma kirpik takacağım. O yüzden bu başlığı görünce çok sevindim,baktım hemen netten ama Mecitefendinin kendi sitesinden alamadım 3d li kart gerekiyormuş,ne demekse..Neyse..

Bütün aktarlar da var bu krem alabılırsınız .. Ayrıca benım kaslarımı alan kuaförüm de nıvea nın tüp kremını kullanmamı önermişti. Kendisinde de gördüm bu etkiyi kasları seyrekti. gürleşip çoğalmıştı. Nıvea değil başka olur mu dedığımde yağlı yapıda olsun arko da olur dedı . düzenli kullanıp cok surmemek ama dıplerıne yedırmek gerekıyor. Farkında olmasak da kaslarımız kırpıklerımız kuru kalabılıyor. Bakımlı günler kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr DDD

Bu kremi forumda sonuna kadar okuyarak ilgilenmeye başladım.. aldım düzenli kullandım 1-1,5 ay maalesef bende hiçbir gözle görülür faydasını göremedim.. Daha önce bir defasında M2 lashas serum kullanmıştım, hakikaten işe yaradı lakin 339 tl gibi bir ücrete karşılık çoktu bu para.. Onun için gerçekten işe yarayan uygun fiyatlı bu ürün muadili olacak tarifler veya ürün önerileri araştırıyorum..

evet arkadaslar bugun gittim ve mecitefendinin kayısı cekirdegi kremini 18 tl ye almıs bulunuyorum calısan bayana anlattım kirpik icin kullancam dedim badem yagı ve hint yagınıda sordum krem daha iyi sonuc verir once bu kremi kullanın dedi :)
sonucları paylasırım

bu nedir kaş uzatmak için satılan bi kremmi? bide nasıl sürüyosunuz kirpiklerinize bunları ben gözüme kaçar diye korkuyorum kaşındırıyo hemen. bendede kaş kirpik sorunu var bende almak istedim şuan

kulak coplerini kullanarak surebilirsin canım gozun cukur yeri varya baslangıc yeri :)
oraya dikkat ederek sur dedi calısan bayan paylasıyım dedim :)

kulak coplerini kullanarak surebilirsin canım gozun cukur yeri varya baslangıc yeri :)
oraya dikkat ederek sur dedi calısan bayan paylasıyım dedim :)

oraya nasıl dikkat edecem oarayamı değmemesi gerekiyo ?? kirpiklerin dibinemi sürmeye çalışcam sadece gözünüzü kaşındırmıyomu badem yağı sürüyorum ama batıyo heryerim kaşınıyo bide gözüm. gözün başlangıç yerini napcaz canım anlamadım ben

oraya surmuyorum canım ben ne bilim nolur nolmaz yani ovalayarak kirpik diplerime suruyorum cople

oraya surmuyorum canım ben ne bilim nolur nolmaz yani ovalayarak kirpik diplerime suruyorum cople

gözünde kaşıntı oluyomu canım benimki çok kaşınıyo bide gözüme zararı olursa diye korkuyorum kirpik derken gözden olmayız inşallah

gözünde kaşıntı oluyomu canım benimki çok kaşınıyo bide gözüme zararı olursa diye korkuyorum kirpik derken gözden olmayız inşallah
gozumde hafıf bir ağırlık oluyo ama kasıntı olmuyo pek.Çöpü rimel gibi aşağıdan yukarıya doğru sürüyorum parmagımlada yediriyorum iyice.Gözun kasınıyosa az az surebilirsin.Bende pek sorun olmadı :)

kızlarrrrr az once kremi surerken yeni bi yontem buldum suremeyenler icin hemen paylasıyım dedim :)
rimelimin fırcasını iyice yıkadım hic rimel kalmadı icinde kremin icine koydum fırcayı rimel surer gibi suruyorum hem gozume kacmıyo hemde diplerine iyice surebiliyorum

ben vazelin ve zeytinyağı sürüyorum gayet memnunum vazelin rengini koyulaştırıyor ve hacim veriyor zeytinyağıda uzatıyor tavsiye ederim

****ÖNEMLİ

merhaba arkadaşlarım konuyu biraz okudum herkes bunun nasıl olabileceğini düşünüyor. gerçekten de ilk okunduğunuzda akla mantığa pek yatmıyor hatta saçma geliyor. konuya benim anlattığım açıdan bakınca anlayacaksınız bu kremin nasıl kaş ve kirpik uzattığına.
***muhtemelen bu kremin yenileyeici özelliği var. içerisinde ki yağdan kaynakllı. peki bu ne işe yarıyor?
***bu krem yeni kaş çıakrtmaz! ama eskiden olan ve artık küsmüş olan kaşlarınızı tekrar çıkartabilir, daha sağlıklı olmasını sağlaya bilir.
***krem aslında kaş çıkartmıyor. tahrib olan deriyi onarıyor. hücreleri yeniliyor. kaşların küme nedenini ortadan kaldırıyor.
***peki bu sadece bu kreme mi özel? hayır elbette. deri üzerinde yenileyici etkisi olan bütün kremler böyle etkiler yaratabilir.

mecid efendi fln ben pek bilmem ama aynı etkiyi yaratan ve hepimizin çok iyi bildiği bir krem var : BEPANTHEN!

BEPANTHEN KAŞ UZATMADA NASIL KULLANILIR?
şekil verme evresinden önce kaşlarımızı almamamız gerekiyor. minimum 2 hafta hiç kaşlarınızı almadan akşamları yatarken kaşlarınıza bepanthen sürüyorsunuz. sadece bu kadar. ve kaşınızın sağlıklı şekilde uzuyabilmesi içinde isterseniz hergün isterseniz haftada bir iki kez kullanmaya devam edebilirsiniz.
test ettim onayladım!

ama dediğim gibi aynı etkiyi bahsi geçen kremde sağlayabilir. yani arkadaşlar o krem bu krem şu yağdan uzak durun. özellikle yağlardan! derinizde tahribat varsa (yanlış kaş alımından oluyor genelde) ki siz bu tahribatı gözle göremeye bilirsiniz. amacınız önce o bölgeyi iyileştirmek olsun. hiçbir ilaç olmayan kaşı ve kirpiği çıakrtmaz! amacınız var olanları tekrar yerine koyabilmek ve sağlı bir şekilde uzamalarını sağlamak.

***tekrar ediyorum olmayan bir tüyü çıkartmaz bu kremler. olan tüyün daha sağlıklı daha kalın çıkmasına neden olur.

Son düzenleme:

Bepanteninde çeşitleri var plus olan var normal bepanten olan var hepsinin ayrı fonksiyonları var bunun için hangisini öneriyorsunuz peki ?

bu arada arkadaşlar ben more than shop shopia kaş ve kirpik bakım yağı aldım çok memnunum ikisinin kutusu ayrı kirpik için olan rimel fırçası gibi fırçası var kullanımı rahat bende bir haftada kirpiklerimde etkisini gösterdi akşamları temiz cilde uygulandığında. kaş için henüz bir sonuç almadım kaş için en az bir ay süre veriyorlar zaten :2: fiyatı 35 liraya Çoğu zaman indirimden de 15 liraya alınabilir. Ve sunu belirteyim kirpiklerinizin sağlıklı olmasını istiyorsanız kirpik kıvırıcıyı bırakmalısınız ben kirpiklerimi hep onun yüzünden kaybettim

Son düzenleme:
Bepanteninde çeşitleri var plus olan var normal bepanten olan var hepsinin ayrı fonksiyonları var bunun için hangisini öneriyorsunuz peki ?

Aslında sadece bepanthen değil bepanthen gibi yenileci özelliği olan bütün kremler (yara izlerinin çabuk iyileşmesinde yardımcı kremler) aynı işlevi görür. Sadece yağsız olanını önerebilirim daha rahat bi kullanım sağladığı için o da. Bepanthen plus mavi çizgili olan :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…