Göz Makyajı Kirpik uzatma formülüm(deneme)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

KaramelizE

ENKAZ MİMARI :/
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
665
0
Kizlar merhabalarrr
ben bugun denemeye basladim ve sonuclarida burdan sizlerlede paylasicamm
1kapak badem yagi
1kapak hint yagi
1ampul bemiks
bu formul sac uzatiyor kirpiklere hergun azcik papiksle sursek neden uzatmasin???:)
ben bugun surmeye basladim.sonuclari paylasicam hatta sinamekide kaynatip biraz koysam mi sizce?bu formulle burda kizlar saclari rapunzel yaptilar yaniiii bizde kirpikleri turkan soray yapalim:)
dikkat edelim gozlerimize kacmasin tabi
varmi bnmle birlikte uygulamaya baslicak olan yada boyle bir formulle deneyip kirpkleri uzatan
cvp bkliyorummm
iyi denemeleeerr:))))

Bemiksi denemedim.Hint yağını ve badem yağını tek başlarına denedim fayda ediyor.Gece yatarken sürerdim sabak yüzümü yıkarken giderdi.

ben bi ara badem yağı denemıştım, gece yatarken eyelıner gibi suruyordum, sabaha gözume kaçıyordu, gözum gün boyu puslu ve bulanık ouyordu, bazen kanlanıyordu. vazgectım haliyle.

Bende hin yagini badem yagini kisa sureler denedim pek fark olmamisti ama bemikse guveniyorum e tabi birde ozamnlar hemen sklıp birakmistim
birde bnm kirpiklerim inanilmaz kisadr yandi sonra azicik uzadi ve oyle kaldi.eeose ve cesitli buna bnzer urunleri denedim ama bukez umutluyummm:)
sinameki katsammi sizce kizlar

kızlar denicek olan yokmu bemiks 3-4 tl bişey içinde 5 ampul var yağlarda o civarda faydası olmazsa saçımıza sürerizzzz

tabi neden olmasın ama saç ile kirpiğimizdeki kıl yapısı farklı :44: bir de bemiksin göze zararı var mı ki ? uzatalım derken gözlerden olmayalım.

ben de içinde biotin bulunan bir bir bakım yağı kullanmak istiyorum.

bende bi ara hint yağını denedim ama gözüme kaçınca bıraktım. bu bemiks mantıklı geldi banasonuçlar ne oldu??

bende bi ara hint yağını denedim ama gözüme kaçınca bıraktım. bu bemiks mantıklı geldi banasonuçlar ne oldu??

meraba kızlarr,
biotin ne işe yarıyor acaba hiç duymadım?
birde bemiks + sinameki yapıcam 10 gün sadece bemikli karışımı kullanıp 10 gün sonra sinameki ile denemeye devam edicem
yalnız sonuş için enaz 2 hafta beklemek lazım yazıcam burdan da
bugün 2. günüm olacak
valla karışımı papiksle alıyorum (çok bol bol sürmüyorum hafifçe) yatmadan gözüm kapalı sürüyorum sonra hiç gözümü açmadan yatağa atıyorum kendimi : )))
böylece gözüm yanmıyooo

tatlım sinamekili karışımı ben saçlarım için kullanmıştım bana pek fayda etmemişti. dökülme olmuştu bende bırakmak zorunda kalmıştım .forumdaki kızlar çok memnun bir tek bende böyle oldu galiba .biotini ben saçlarım için kullanıyorum bak faydaları;

Biotin YararlarıSaç dökülmesini azaltır(kökü besleyerek dökülme sebeplerine dayanma gücünü artırır)

Saç kalitesi arttırır.
Saçın uzama hızı %30-50 aranında arttırır.
Saçta kırılma ve çatallanma sorunu düzeltir.
Saçın doğal Zararlı etkenlere (güneş ışığı,havuz suyu,sıcak,soğuk gibi) dayanma gücünü arttırır

Saçta beyazlamayı geciktirir (saç rengini değiştiren üretilen diğer tüm ürünler boya yada benzer ürünlerdir ve kesildikten birkaç gün sonra dipte beyazlaşma başlar)

Saça parlaklık verir hap veya biotinli şampuanla elde edilebilir.

Saçlı derideki seboreyi düzeltir ve sebore sebebiyle oluşan saç dökülmesini azaltır

Tırnak deformitelerini düzeltir
Tırnaklarda yumuşamayı azaltır
Tırnak kırılmalarını azaltır
Tırnaktaki kat kat ayrılmaları düzeltir
Tırnağın parlaklığını artırır
Şeker hastalarında şeker dengesinin daha az ilaçla sağlanmasına yardım eder

Derideki dermatiti düzeltir.
Deri elastikiyetini artırarak yaşa bağlı gelişen kırışıklıkları geciktirir.

Deride sulanma, kuruma ve döküntüyü düzeltir.

Kolesterolü düşürür

ilk kez duydum satılıyor mu acaba fiyatları nasıl ki..
bu formulümü uygulıcam olmazsa bunu denerim.
sen kirpiklerine daha denemedin demi cnm biotini???

ama benım kırpıklerım hem sarı hem kısaaa: (((
hiçç hiiiçç gözükmüyor bile

umarım işe yararrrr

yok tatlım biotin hap şekilde satıyor öyle sürelecek birşey değil yani
bende araştırıyorum içinde biotin olan kirpik serumlarını ama fiyatları çok uçuk

hmmmm anladım ama ben korkarım öle hap map asprin bile içmeyi sevmem

gözleri yanmasından şikayet eden arkadaslarımda dediğim gibi yapabilir benim yanma ve şişlik olmadı bu sabha uyandığımdaaa: ))

okuyup kapatmayın yaaa : ((((
sizde katılın yapalımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bu sefer uzucaklar güvenin banaaaaa

bende hint yagı kullanıyorum şu anda.uclarındanda biraz kestim.bakalım ne olacak. degisme olmazsa biyerde okudum.kirpiklerin uzaması için hint yagı ile kakao yagını karıstırıp 15 gün sürülmesini.kirpiklerin dolgun olması icinde hint yagı ile badem yagını karıstırıp 15 gün sürülmesi yazıyodu.bende deneyecem.kaslarımada küsenler tekrar cıksın gürleşsin diye sarımsak sürüyorum.

sarımsağı bende okudum denicem
canım sende sonuçlarını burdan bizlerede yazar mısın.
o kakao yağlı olan formulu bende denedım ama bir turlu krem kıvamını alamadı su gibiydi bende deneyemedim uzun süreli, olmadı diye..
bugun 3. günüm bakalım 10 gün sonra biraz daha belli olur ama korkarım ben kirpiklerimin ucundan kesmeye zaten hiç yok gibiler

tabiki paylaşırım.ben sadece uclarının ince belli olmayan sarı yerlerini kestım.sarımsagında sanki faydası olmaya basladı.

ben ek olarak birde sarımsak kesip 2-3 diş bu karışımın içine atıcam
herşeyi denicem valla: ))

bakım nasıl gidiyor canım ?

bende bugun mecitefendi kirpik bakım yağını ısmarladım .içeriği hoşma gitti kullanmaya başlayım sonuçları yazarım .

İÇİNDEKİLER: BADEM YAĞI, SUSAM YAĞI,HİNT YAĞI,JOJOBA YAĞI,YILANK YILANK YAĞI,BİOTİN,E VİTAMİNİ,PROPYLENE GLYCOL,BİOTİNLY-GHK,SOYBEAN EXT.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…