Göz Makyajı Kirpik uzatma formülüm(deneme)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
tabi umarım gerek kalmaz şu sarımsaklı losyonumla kirpiklerim uzar.

offff öyle bi kokuyo kiiii
gece uykudan uyandım nefes alamadım: )
bekarım iyi ki şuan

karamelize maalesef bir aya kadar gözle görülür bir değişiklik olmadı. evet uzun bir süre ama sabrettim işte.
asdfgh87 canım gürleşme olmadı. ama eskisine göre biraz daha uzun sanki en azından yukarı doğru kıvrılmış biraz
hala devam ediyorum kullanmaya biraz daha kıvrılsın istiyorum inşallah olur

bambam canım boşuna almamışsındır sen kullanmaya devam et
kullanan kızların kirpiklerinde uzama olmuş

offf ben kendi formulumun içine birde sarımsak doğramıştım 2 gün önce allahımmm o nasıl bir koku dün kapağı açtım iğrenç bir koku durulmuyo tabi attım komple yağ şişesinii offff nasıl koku ama yağ ve bemiksle birleşince tarifi yok çok kötü

benim yağ karışımım halen yolda ağlıcam ya .bir an önce gelsin başlayım kullanmaya .

KaramelizE kuzum diğer karışımı bıraktın mı :44: daha kullanalı kaç gün olmuştu aaaaa.

azemet bu bile iyi bir gelişme

kuzum sen napmışın öyle 4 diş sarmısak çok :) yerinde olsam bir diş sarmısağın yarısını bölüp içine atardım .
neyse böyle bir dene bakalım.

Son düzenleme:
ben bademyağı,hint yağı karışımını kaşlarıma uyguluyorum. kaşlarım çok güzel,canlı ve parlak görünüyor kuaförüm çok beğeniyor. kirpiklierimde denedim ama ister istemez gözüme kaçıyorve gözlerim kanlıyor,puslu oluyor bırakmıştım bende.

yolunu bulamadım yaaa.kirpiklerim çok cansız ve kısa(( bir daha denesem bari.

hem uzun hem de gür kuzum ya .bizimkilerde böyle olur mu ne dersin tatlım ?

bu arada ben meciefendi sanarak yağı almıştım ,eve gidince bir baktım başka bir marka :44: sonra içeriğe bakayım dedim belirtmemişler :44:
neyse dün gece ilk kez sürdüm kokusuda yağ gibi değildi napalım aldık kullanacağız .zaten içinde gerçekten biotin ,hint yağı vb. varsa kesin iyi gelir.

Son düzenleme:
ben gözüme kaçmaması için, şu şekilde uygulamayı düşünüyorum

Eki Görüntüle 426132

ben yatmadan önce aynı bu şekilde eyelıner surer gibi sürüp uyuyordum, sabaha kadar illaki gözün içine kaçmış oluyor ve gözüm gün boyu puslu oluyordu, bir süre dayandım ama bırakmak zorunda kaldım gözüm puslu kanlı olunca. o arada kırpiğim biraz uzamıştı ama yagı bırakınca geri eski haline döndü.

eğer bolca sürüyorsan kaçması kaçınılmaz canım .
bırakınca geri eski haline dönmesi çok kötü

uzucak uzucak tatlım bizimkilerde
sonra bizde gezcez türkan şoray gibi :)

kızlar ben artık azcık elime döküyorum kirpiğime kaşıma yediriyorum ve sabah gözlerim hiç yanmıyo
cok bol bol almıyorum zaten emiyo sabaha kadar ve gözede kaçmıo

kuzum ben eve geldiğim gibi bakım yağımı sürdüm .sen naptınnnnnn rapor isterizzzzzz :)

G
kuzum ben eve geldiğim gibi bakım yağımı sürdüm .sen naptınnnnnn rapor isterizzzzzz :)

Geldddiiim ayrintilarla anlatiyorum
kulak cubugunu karisimima bandirdim
atesi yaktim:)
Yagli papiksi azcik isittiim oyle surduuumm
sicak daha cabuk etki eder die dusundum
yeni formuller ureterek....
:))))
brawiooo bizee hic aksatmiyoruuuuzzz:13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…