Göz Makyajı Kirpik uzatma formülüm(deneme)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Karamelize ben de bugün aktara gittim tatlı badem yağı almaya bana bir ürün önerdi dermosoft bitkisel kaş ve kirpik bakım yağı 12 tl ye aldım.
İşe yaramassa geri getir dedi ama 1 ay düzenli kullanmam gerekiyor.
Benim kirpiklerim siyah uzun ama ben daha gür ve uzun olmasını istiyorum :)

Bu ürünü kullananlar var mı işe yarıyor mu ? lütfen kullandıysanız söyleyin...

içindekiler:buğday yağı,çam terebentin,defne uçucu yağı,hint yağı,ısırgan yağı,jojoba yağı,lavanta yağı,susam yağı

mercanaycım tatlım dene bakalım aksatmadan kullan:KK52:
muhakkak sonucları haber ver sekerim
hem sonuçları daha ii görmen için foto ile ilk halini çekip bide bi ay sonra cekip bakabilirsin bence kendin belki ööle daha çok anlaşılır:KK76:

Son düzenleme:
mercanaycım tatlım dene bakalım aksatmadan kullan:KK52:
muhakkak sonucları haber ver sekerim
hem sonuçları daha ii görmen için foto ile ilk halini çekip bide bi ay sonra cekip bakabilirsin bence kendin belki ööle daha çok anlaşılır:KK76:

Haklısın ben çekeyim öncesini ve sonrasını mutlaka kullanıcam ve size sonuçları yazıcam merak etmeyin :)

offevet cnm ya hakkaten napılır bilmiorum bisürü sey kullandım hiçbiri işe yaramadı
cnm ben sana msj atmıştım sonra bnm postam doluydu demi
nası uzatcaz olmuo hınt yağı badem yağı falan yalan:KK6:
napsak ya lımıgan mı ne onu mu denesek:KK52:

Kızım silmedin kutunu sonra elimde patladı msjlarım .Neyse yarına whats app dan yazarım :)

Offff ya:KK5: onu kullanmayı bırakınca kirpikler dökülüp ,eski haline dönüyormuş .

Kızlar ben 1,5 aydır düzenli dermosoftun yağını kullanıyorum inanılmaz farketti, kaşlarım dökülüyordu ve boşluklar oluşmuştu doldu birçoğu.Kullanması da çok kolay rimel gibi al sür her dakka ..mutlaka deneyin :KK66:

ya benım sağ kirğpiğim uzadı ama o kadar fazla şey kullandımki şimdi ne uzattı onu ayırt edemiyorum:KK9:

Hepsini yaz :)) ya yağ iyidir işte diğer türlü kaş ve kirpikler kuruyor ve cansızlaşıyor..Bulduğunuz yağı sürün dermişim :p

Kirmizi kantaron yagi deneyen var mi bi arkadasim cok uzatiyor diyip kirpiklerini kesmisti sonrada kantaron surmus oyle uzamis bana oyle dedi ama.pek inanamadim kimseden duymadim dogrusu bi sormak istedim sizede ne olur yardim edin kirpiklerimi kestim miniminnacik kaldi :'(

Arkadaşlar,
İpek kirpik ve kirpik perması uygulamaları kimyasal bileşenler içerdiği için kirpiklere ve kirpik köklerine zarar vermektedir. Avrupa'da (isveç kökenli ) hayata geçirilmiş ve Fransa'da malzemeleri üretilen bir prosedür çıktı ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu prosedür artık Türkiye'de! Detaylı bilgi almak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum..

X