Göz Makyajı kirpik kıvırıcı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ladyrosy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
791
54
yaa kızlar başıma öyle bir iş geldi ki şu kirpik makası, kirpik kıvırıcı, kirpik maşası diye adlandırılan aletle rimel sürdükten sonra kirpiklerimi kıvırayım dedim ve bazı yerler çıtır çıtır koptu yarım yamalak kirpiğim kaldı ne yapacağım ben senağlama:KK14:

yaa kızlar başıma öyle bir iş geldi ki şu kirpik makası, kirpik kıvırıcı, kirpik maşası diye adlandırılan aletle rimel sürdükten sonra kirpiklerimi kıvırayım dedim ve bazı yerler çıtır çıtır koptu yarım yamalak kirpiğim kaldı ne yapacağım ben senağlama:KK14:

:KK70: bunu bende yapmıştım tabi bilmeden.rimeli sürmeden kıvıracaksın sonra rimeli süreceksin..kırılan kiprikler uzar merak etme..

:KK70: bunu bende yapmıştım tabi bilmeden.rimeli sürmeden kıvıracaksın sonra rimeli süreceksin..kırılan kiprikler uzar merak etme..

ayy inşallah tatlım ya canım rimel bile sürmek istemio çünkü sürünce daha çok belli oluyo kısalar yazıkbana :/

Arkadaşlar,
İpek kirpik ve kirpik perması uygulamaları kimyasal bileşenler içerdiği için kirpiklere ve kirpik köklerine zarar vermektedir. Avrupa'da (isveç kökenli ) hayata geçirilmiş ve Fransa'da malzemeleri üretilen bir prosedür çıktı ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu prosedür artık Türkiye'de! Detaylı bilgi almak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
X