Göz Makyajı Kirpik keliyim, nasıl uzatabilirim ya da başka ne çaresi olabilir? :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

degisimgerek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2013
739
1.319
Başlıktan da anlaşılacağı üzere, kirpiklerim çok seyrek ve kısalar. Sürekli rimelle gezemiyorum, ya da takma kirpikle bir yere kadar oluyor... Serumlara güvenebilir miyim, ya da bitkisel karışımlara onu da bilmiyorum... Kirpik ektiren arkadaşlarım vardı, onlar da pişman oldular. Çünkü ekilen kirpik bir süre sonra kendi kirpiklerinizi de yanına alarak dökülüyor... Kızlar neler yapıyorsunuz, başka nasıl bir tavsiye alabilirim memnun kaldığınız?

Birkac alternatif var
Kirpiklerim yanmisti anneminde yanmisti birer defa bam yagi + hint yagi ile tekrar uzamasini saglamistik devamli kullanirim bunu kulak cöpü yardimiyla sürebilirsiniz 15 dakika kalmasi yeterli
Demlenmis sicak cay sürmek cok etkiliymis kirpik uzamasinda bir sitede okumustum fakat denemedim
Vazelin sürmekte cok etkiliymis dün denedim simdilik yeni oldugu icin birsey söyleme mümkün degil
Bu 3 yöntemden birini secip uygulayabilirsiniz sahsen been 1. yazdigimdan her zaman cok memnun kaldim kalin, gür ve uzun kirpiklere sahibim liseden beri uyguladim bu formülü.

blueocean kaş kirpik bakım yağı kesinlikle kullanın benim stresten kirpiklerimin bir kısmı kökünden dökülmüştü çok üzülmüştüm bu yağı alıp kullanmıştım artık dökülmüyor ,ve 3-4 günde hemen fark edersiniz hatta geçenlerde kirpiklerim yandı yanlışlıkla kullandım 3-4 gün hemen fark etti çok faydalı inşaAllah sizde faydasını görürsünüz

canıım kesinlikle badem ve hint yağı benim kirpik kaç ve saç bakımında uyguladıgım vazgeçilmezleriiim
ama sabırlı olman lazım uzun süre kullan çünkü hemen etkisi belli olmaz

canıım kesinlikle badem ve hint yağı benim kirpik kaç ve saç bakımında uyguladıgım vazgeçilmezleriiim
ama sabırlı olman lazım uzun süre kullan çünkü hemen etkisi belli olmaz

Teşekkür ederim:) markaları nedir peki, piyasada fiyatları arasında çok büyük farklar olan ürünler var. mesela 7 lirayla 40 liralık ürün arasında ne gibi bi fark var , 7 liralığı almayı tercih ederim tabi ki

ben wasonstan 6 liraya almıştım canm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…