Kirli sepetinden alınan havlu

Aynen herşeyi açık net bir şekilde anlatmak gerek

Yıllar yıllar önce bir yerde okumuştum, kızın annesi kullanılmış pedleri yıkatıp öyle çöpe attırıyormuş.
Birisinin kocası dişlerini bornozla temizliyormuş burda okumuştum ama olay nasıldı kimdi tam bilmiyorum absbsjsksls bence bundan iyi sizinki
Biraz daha forum anılarınızı okursam midemi elime alacamajaksj

Birisinin kocası dişlerini bornozla temizliyormuş burda okumuştum ama olay nasıldı kimdi tam bilmiyorum absbsjsksls bence bundan iyi sizinki
Aahhah ay limoncu bebeğim ya. Özledim keratayı. Gelse de kocasının pisliklerini, dışardan söylediği yemekleri, biriktirdiği altınları anlatsa

Kirli sepetinde ne işi vardı veya neden yıkanmadı eşiniz havlu bulamadığı için mecbur kaldı belki de ne yapsın
Tabiki normalde kirli sepetinden alınmamalı ama orada da olmamalı çok takılmayın bence eşinizini de suçlamayın insanlık hali bulamadığı için sepete yönelmiş olabilir

Orada da olmamalı mı? Kirlileri nereye koyuyorsunuz?

Allah başka dert vermesin bacım

Yani yıkanmış olmalıydı demek istiyorum
Çok birikmemeli ama şahsen ben bir posta olana kadar bekletiyorum. Yazın dışardan gelir gelmez üzerimizi çıkarıp kir sepetine atıyoruz,ordan da yıkanmaya gidiyor kirliler. Ama her zaman her çıkarttığımız kıyafet anında makinaya giremeyebiliyor.

Havlu bornoz tarzı şeyler çok kirli değilse sepete atilmamalı bence ya da önceden yıkanmalı ki duştan çıkınca rahat kullanabilesin

Valla yine iyi girmiş 3. Ye. Bence abartmışsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…