Kirli sepetinden alınan havlu

Yetişkin olmuş sorumluluk sahibi insanlar ile evlenin de kocalarınız banyoya girerken bu kadar peşine düşmeyin. Duşa girecek adam çıktıktan sonra sarinacagi havluya da baksın bir zahmet.

İyi bir de yıkayayım koca adamı. Siz böyle devam edin adamları şımartmaya. Köle ruhlular.

İyi bir de yıkayayım koca adamı. Siz böyle devam edin adamları şımartmaya. Köle ruhlular.
Kendinize gelin isterseniz artık. İnsanlara etmediğiniz hakaret kalmadı.

Üyelere köle diyene kadar özbakım becerileri gelişmemiş bir adamı koca olarak seçen kendinize bir sıfat bulunuz lütfen. Ben söylemeyeyim.

İyi de bilmem kaç yıl geçmiş hala eşiniz banyoya girerken havlu alması gerektiğini öğrenememiş. Demek ki bunca zaman ya veren biri olmuş ya da her şey elinin altına gelmiş. Bi düşünün isterseniz şu köle ruh işini. Çünkü köle ruhlu olmayan bir kadının yanındaki adam bunca vakitte bu kadar basit bir davranışı kazanmış olurdu.

Bahs ettiğiniz kişi oğlunuz mu kocanız mı üç defa duşa sokmuşsunuz evet yaptığı güzle bişey değil ama bu sizin yaptığınız da pek normal bir davranış değil bukadar müdahale ile evliliğiniz pek iyi bi şekilde yürümez

Yetişkin olmuş sorumluluk sahibi insanlar ile evlenin de kocalarınız banyoya girerken bu kadar peşine düşmeyin. Duşa girecek adam çıktıktan sonra sarinacagi havluya da baksın bir zahmet.
Dedigim gibi insan eşini tanır, bu konular da rahat bi adamsa sen uyaricaksin yoksa boyle olur

Yani bende takıntılıyım ama ben bornozları cok sık yıkadıgım ıcın pek kırlı olmazlar
Sepettede kücük cocugum yoksa afedersiniz çişli kıyafet fılan yoksa havluyuda attıysam kırlı degıldır
Hatta kızım ıstedıgınde sımdı yıkamak ıcın sepete atmıstım al kurulan oyle yıkıyayım derım
Yani sizin bornozlar cokmu kırlı oluyor neden oyle tepkı verdınızkı anlamadım

Benim eşim gayet yetişkin ve sorumluluk sahibi bir adamdır, bir çok kadından daha hakimdir ev işlerine ve düzenine. Bornozunun yerinde olup olmadığını kontrol etme gereği duymaz ama. Ben de duymam. Çünkü bir şey yerinden alınıyorsa yerine temizi konur. Ya da yedeği yoksa yıkanır kurutulur yerine konulur. Bornoz, banyo havlusu dediğimiz şey haftada bir yıkanır zaten. Kirli sepetinde yıllandırılmaz.

Herkesin kendi düzeni. Ben ne kadar kirli sepetinde durmuş onu okumadım açıkçası. Bende sepette yıllandırmam ama eşim girerkende kendi kontrol eder.

Son düzenleme:
Eşim bana böyle davransa buz gibi olur içim, siz ebeveyni misiniz eşinizin? Bilemiyorum ya eşler birbirine kızıp azarlayamaz yani bence böyle bir hakları yok. Tekrar tekrar duşa sokmak falan tam baskıcı anne tavrı. Annem de böyle davranamaz da bana neyse… siz çok titiz olabilirsiniz, bu sizin probleminiz. Başkaları da sizin kadar titiz olmak zorunda değil. Nazikçe, derdinizi anlatırsınız, kocanızın da aklıma yatarsa kabul eder bir erişkin olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…