kireçlenmeye rağmen bebeğim kilo almış :)

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.507
19
bugün 2 kere azar azar su geldi bende doktorumu aradım sordum gel hemen dedi gittim korkulcak bişey yok dedi alttan muayene yaptı bebeğin suyuna baktı normal gözüküyor plesentadaki kireçlenme harici dedi veee birden nasıl olur bu dedi ödüm koptu ne oluyo dedim bebek 3200gr olmuş nasıl olur bu dedi çünkü bebeğim haftasına göre 400gr zayıftı neyse çok sevindik tabi salı yine gidicez acil bişey olmazsa normal doğumu bekliyoruz..(daha dönmedi ama döner ümidiyle bizim kız hala ters duruyo)

canım çok sevindim gerçekten tahmin edebiliyorum mutluluğunu.bizimde bebeğimiz 33 haftalık olması gerekirken 31 2 hafta gelişim geriliği var kilosu falan normalden az o günden beri çok kötüyüm,ve ters duruyor.korkuyorum karnımda acı hissediyorum sanki.nasıl kilo aldırmayı başardın ne öneririsin.Allah yardımcın olsun.

inşallah döner canım benimkide öyle..dönmezse aysonu sezeryan olucam..1 hafta içinde nasıl bu kadar kilo aldı anlamadım bana göre mucize tabiki bu.doktor ne yaptın 1 haftada bukadar besledin bebişini dedi :) bende anlamaım çünkü elevit ilacını bıraktım ve yeme düzenim normale döndü hatta 1 haftadır tost ve ayran yedim ve hergün 1 tane portakal canım bişey istemiyordu çünkü nasıl oldu anlamadım bende..

X