Makyaj Ürünleri kıpkırmızı bir ruj istiyorum ???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

julia__

kocaman kocaman gülüşlerim var benim
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
36.141
162
kıpkırmızı bir ruj istiorum kızlar hangi markanın hangi numarasını önerirsiniz :26::26:

Bende var bi tane markası Gabrini. ama kodu yazmıyo :S Çok kırmızı yaa. Yani dudağa sürülmüyo kesinlikle ben değdiriyorum sadece zaten hemen kıpkırmızı yapıyo.

Bende var bi tane markası Gabrini. ama kodu yazmıyo :S Çok kırmızı yaa. Yani dudağa sürülmüyo kesinlikle ben değdiriyorum sadece zaten hemen kıpkırmızı yapıyo.

işte öle bişiy istiorum bende cnm yaaa gabriniye mutlaka bakıcam çok teşekkür ederim

Avon'un yıldızı Ultra Colour Rich isimli kırmızı ruju.çok güzel bence ben aldım güzel.
resim nasıl ekleniyo kızlar......:26:

Son düzenleme:

işte tam da böle kırmızı istiorum kızlar yaaa

mat kırmızı ama çok hoş duruyor ben buğday tenliyim saçlarım koyu renk. bana en çok yakıştırılan kırmızı buydu ben de çok beğeniyorum tavsiye ederim

matlar da çok şık duruo cnm yaaa ortamına göre ikisi de kullanılıo hani küçük sırlarda ki ayşegül sürüoyaaa tam da istediğim o aslında

kızlar ayşegülün rujunun markasını buldum nette bakınırken MAC imiş

Son düzenleme:
merhaba ben küçük sırlar'ın makyaj malzemeleri Farmasi diye bi marka biliyorum ama MAC russian red de olabilir diye yazim bugün diye düşünmüştüm :)
ayrıca ben de inanılmaz şekilde kırmızı ruj arıyodum dün strawberry'den calvin klein-deep berry aldım (Lüks Krem Ruj - #150 Derin Çilek - Calvin Klein - Makyaj indirimdeydi hem, yazarım gelince

Son düzenleme:
ben ayşeğül'ün dudaklarını hiç begenmiyorum yaa kırmızı ile patlatıyo bide

tmm cnm sürünce haber ver bakalım nasıl olacak beğenecekmisin beğenirsen alırız bizde fıstık
ben ayşeğül'ün dudaklarını hiç begenmiyorum yaa kırmızı ile patlatıyo bide

ayşegülün dudaklarından bizene kız biz rujun rengini sevioz

[QUOTE/]ayşegülün dudaklarından bizene kız biz rujun rengini sevioz [/QUOTE]

aman görünce aklıma geldi işte

Son düzenleme:
ayşegülün dudaklarından bizene kız biz rujun rengini sevioz [/QUOTE]

aman görünce aklıma geldi işte [/QUOTE]

süpersin canm güldürdün beni de ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…