Makyaj Ürünleri kıpkırmızı bir ruj istiyorum ???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Otuz küsür yıllık bir kırmızı ruj kullanıcısı olarak Max Factor ün rujlarına da bir bakın derim. Belki benim cilt yapımla da bir ilgisi vardır ama bende son derece kalıcı. Bazı ruj bir süre sonra çizgi çizgi ayrılır, kurur, birşeyler olur ya, bu dediğim marka da hiç öyle bir şey olmuyor. Zamanında oruç tutarken sürdüğümde 7-8 saat yeni sürülmüş gibi durduğunu çok bilirim.
Ay valla, gidip şimdi bir ruj süresim geldi.

tam da bunu anlatmaya çalışıodum cnm makarna yemiş gibi dağılmasından nefret ediorum

Rujun geldi mi acaba? tekrar yazmamışsın. Nasıl beğendinmi? Fotoğraftaki gibi mi?

kırmızı ruju bende çok seviyorum ama dudaklarım ince o yüzden bana hiç yakışmıyo

ben de kırmızı ruj hastasıyım rujlarımın en az 16-17si kırmızıdır ama günlükte kullanamıyorum aldıklarımın çoğunu sadece ilk aldığım gün denemişimdir o kadar..koyu tonlarda göz makyajı yaptığım için dudakta daha doğal tonlar tercih ediyorum

bende öle cnm günlük daha soft renkleri seviorum kırmızıyı her zaman kullanmıorum ama çok seviorum

max factor ü tavsiye ederim cok kalıcı ve rengi muhtesem ben gunluk olarakta kırmızıyı kullanıyorum bu ruj abes durmuyor ne acık ne koyu oldukca dolgun gosterıo

ysl'nin lip twins diye bir ruju var.11 numara red crystal.ben kullanıyorum.çok canlı bir renk ortaya çıkıyor.ama en çok farklı bir kutusu ve kullanım şekli olduğu için onu kullanıyorumiçerisinde kırmızı ve şeffaf pırıltılı olmak üzere iki renk var.renklere ulaşabilmek için en üstteki yuvarlak başlığı çevirmeniz gerekiyor.aslında o yuvarlak başlık altında bir ruj fırçası var.onun sayesinde sürmek daha kolay oluyor.aksi takdirde sürülmesi çok çok zor.bir de aynı fırçayı önce kırmızı sonra da beyaz renge sürerseniz hem beyaz kirleniyor,yani biraz kızarıyor, hem de rujunuz hafiften mercan rengine dönüyor.bu yüzden ben ya hiç şeffaf kısmı kullanmıyorum ya da beyaz/şeffaf rengi serçe parmağımla dudağıma sürüyorumkullanımı sıkıntılı ama severek kullanmaya devam edeiyorum

Canım, benim severek kullandığım 2 tane kırmızı rujum var, birisi Sephora Rouge 04, diğeri Max Factor 820, ama özellikle Sephora ruju tavsiye ediyorum, kıpkırmızı diyorsan, hem canlı hem de kadifemsi bir kıvamı var, 3 senede bir kez aman demedim, harika bir ruj, en son pembe bir tonunu almıştım, 27 TL birşeydi, fiyatı da çok uygun. :81:

günlük makyajda ruj sevmem ama gece makyajında kırmızıya bayılırım en cokta kırmızı var sanırım avon red 2000 en cok sürdügüm bide golden rose var nerdeyde aynı tonda 2 si favorim mat seviyorum kırmızıda mattan kastım simsiz yoksa kendi parlaktıgı olmalı biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…