Makyaj Ürünleri kıpkırmızı bir ruj istiyorum ???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tatlım bende golden rose 120 derım.cokkk uzun bır sure kırmızı ruj aradım ama hıçbırı bunun kadar guzel degıl.bıde normalde kırmızı rujların hepsı hemen ucar bu butun gun kalıo ama renge uygun dudak kalemıyle kullanmanı tavsıye ederım dıger turlu bılıosunkı kırmızı dudakları cok ınce gosterır:KK53:

bide kırmızı ruj istiyordun onu da önerdim:KK54: ama resim koyamadım tabi:KK4:

tatlım bende golden rose 120 derım.cokkk uzun bır sure kırmızı ruj aradım ama hıçbırı bunun kadar guzel degıl.bıde normalde kırmızı rujların hepsı hemen ucar bu butun gun kalıo ama renge uygun dudak kalemıyle kullanmanı tavsıye ederım dıger turlu bılıosunkı kırmızı dudakları cok ınce gosterır:KK53:

evet cnm dudak kalemini bende çok seviyorum :KK16:

bide kırmızı ruj istiyordun onu da önerdim:KK54: ama resim koyamadım tabi:KK4:

teşekkür ederim cnm :KK16:

canm ben avondan aldım kırmızı ruj ortası nanelii hem kokusu çok güzell hem de kalıcıı tavsye ederimm. :)

Avon'un yıldızı Ultra Colour Rich isimli kırmızı ruju.çok güzel bence ben aldım güzel.
resim nasıl ekleniyo kızlar......:26:

cnm imageshack.us sitesine gir resmi yükle linki buraya yapıştır hepsi bu kadar :KK16:

o zaman tavsiye ediyorum canm benimde öyle çünkü gerçekten işe yaradı kolay kolay da çıkmıyo kalıcıı bayaa :KK34:

bi de dağılmasın istiorum cnm yaaaa lip gloss gibi olanlar çok yayılıo sanki makarna yemişsin gibi bir görüntü çıkıo ortaya çok çirkin duruo :KK59::KK59:

Yaz aylarına özel dudaklarınızda serinletici etki... Üstün nemlendirme ve baş döndürücü ışıltı ile birlikte... Avonun Ultra Colour Rich Cool Bliss Ruju işte bu etkileri yaratıyor. Dudaklara tazeleyici bir etki ve parlaklık veren ruj, SPF15 güneş koruma faktörü içeriyor. Nane etkili kristaller dudaklarda serinlik etkisi yaratıyor.
bende böyle bir haber okumuştum merak ettim nasılmış resmi çok güzel görünüyo ama :KK61:

Yaz aylarına özel dudaklarınızda serinletici etki... Üstün nemlendirme ve baş döndürücü ışıltı ile birlikte... Avonun Ultra Colour Rich Cool Bliss Ruju işte bu etkileri yaratıyor. Dudaklara tazeleyici bir etki ve parlaklık veren ruj, SPF15 güneş koruma faktörü içeriyor. Nane etkili kristaller dudaklarda serinlik etkisi yaratıyor.
bende böyle bir haber okumuştum merak ettim nasılmış resmi çok güzel görünüyo ama :KK61:

resmini eklermisin cnm :KK16:

mac'in ruby woo ya da russian red....internetten renklerine bakabilirsisiniz....ben ruby woo'dan memnunum...çok mat ve güzel duruyo..ama genellikle parlatıcımla üzerinden geçiyorum süper duruyo...:KK17:

mac'in ruby woo ya da russian red....internetten renklerine bakabilirsisiniz....ben ruby woo'dan memnunum...çok mat ve güzel duruyo..ama genellikle parlatıcımla üzerinden geçiyorum süper duruyo...:KK17:

hemen bakıorum cnm :KK16: teşekkür ederim sağol fıstık yardımın için :KK16:

hemen bakıorum cnm :KK16: teşekkür ederim sağol fıstık yardımın için :KK16:

rica ederim canım ne demek...bu arada flormarda da çok güzel bir kırmızı var...ama numarasını hatırlamıyorum...mac de iki taraflı bi tarafı kırmızı bi tarafı parlatıcı şeklinde bi serisi var onu da çok beğenmiştim....ona da bak istersen....inglot da varmış ama onu denemedim....:KK30:

X