Makyaj Ürünleri kıpkırmızı bir ruj istiyorum ???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

julia__

kocaman kocaman gülüşlerim var benim
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
36.141
162
kıpkırmızı bir ruj istiorum kızlar hangi markanın hangi numarasını önerirsiniz :26::26:

Bende var bi tane markası Gabrini. ama kodu yazmıyo :S Çok kırmızı yaa. Yani dudağa sürülmüyo kesinlikle ben değdiriyorum sadece zaten hemen kıpkırmızı yapıyo.

Bende var bi tane markası Gabrini. ama kodu yazmıyo :S Çok kırmızı yaa. Yani dudağa sürülmüyo kesinlikle ben değdiriyorum sadece zaten hemen kıpkırmızı yapıyo.

işte öle bişiy istiorum bende cnm yaaa gabriniye mutlaka bakıcam çok teşekkür ederim :KK16:

Avon'un yıldızı Ultra Colour Rich isimli kırmızı ruju.çok güzel bence ben aldım güzel.
resim nasıl ekleniyo kızlar......:26:

Son düzenleme:

işte tam da böle kırmızı istiorum kızlar yaaa :KK5::KK5::KK5::KK5:

mat kırmızı ama çok hoş duruyor ben buğday tenliyim saçlarım koyu renk. bana en çok yakıştırılan kırmızı buydu ben de çok beğeniyorum tavsiye ederim:KK66:

matlar da çok şık duruo cnm yaaa ortamına göre ikisi de kullanılıo hani küçük sırlarda ki ayşegül sürüoyaaa tam da istediğim o aslında :KK34:

kızlar ayşegülün rujunun markasını buldum nette bakınırken MAC imiş :KK64::KK64::KK64::KK64:

Son düzenleme:
merhaba :KK69: ben küçük sırlar'ın makyaj malzemeleri Farmasi diye bi marka biliyorum ama MAC russian red de olabilir diye yazim bugün diye düşünmüştüm :)
ayrıca ben de inanılmaz şekilde kırmızı ruj arıyodum dün strawberry'den calvin klein-deep berry aldım (Lüks Krem Ruj - #150 Derin Çilek - Calvin Klein - Makyaj indirimdeydi hem, yazarım gelince :21:

Son düzenleme:
ben ayşeğül'ün dudaklarını hiç begenmiyorum yaa kırmızı ile patlatıyo bide :KK53:

merhaba :KK69: ben küçük sırlar'ın makyaj malzemeleri Farmasi diye bi marka biliyorum ama MAC russian red de olabilir diye yazim bugün diye düşünmüştüm :)
ayrıca ben de inanılmaz şekilde kırmızı ruj arıyodum dün strawberry'den calvin klein-deep berry aldım (Lüks Krem Ruj - #150 Derin Çilek - Calvin Klein - Makyaj indirimdeydi hem, yazarım gelince :21:

tmm cnm sürünce haber ver bakalım nasıl olacak beğenecekmisin beğenirsen alırız bizde fıstık :KK16:
ben ayşeğül'ün dudaklarını hiç begenmiyorum yaa kırmızı ile patlatıyo bide :KK53:

ayşegülün dudaklarından bizene kız biz rujun rengini sevioz :KK9::KK9::KK9:

[QUOTE/]ayşegülün dudaklarından bizene kız biz rujun rengini sevioz :KK9::KK9::KK9:[/QUOTE]

aman görünce aklıma geldi işte :KK1::KK1:

Son düzenleme:
ayşegülün dudaklarından bizene kız biz rujun rengini sevioz :KK9::KK9::KK9:[/QUOTE]

aman görünce aklıma geldi işte :KK1::KK1:[/QUOTE]

süpersin canm güldürdün beni de ya :KK69::KK69::KK69::KK64::KK60::KK60::KK60:

X