Kimyasal gebelik yaşayanlar:((

kızlarr ben 4 yıllık evliyim sadece 1 kere hamile kaldım onda da düşük yaptığımı öğrenmemle aynı gün oldu yani adet günüm 2 gün geçmişti sadece ama kanama 12 gün sürünce gittim doktora öyle öğrendim düşük olduğunu bence kimyasal gebelikti bundan tam 4 ay önce .. düşükten sonra ilk defa bu ay doğru düzgün çalışma yapabildik ama hiçbir belirtim yok çok çok üzgünüm yarın adet günüm tek duam hamile olduğumu öğrenmek sadece 4 gün önce çok yoğun beyaz ve kokusuz bir akıntım oldu 2 gün falan sürdü şimdi bişi yok hafif hafif kasıkta batma mı ağrı mı öle bişi var ve çok gerginim sinirliyim yanii oooof meraktan ölcem ne olur bana umut verinn sizler hamilelik belirtileri yaşadınız mı adetten önce

Umut oldun bize :) Allah razi olsun Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin bebisini
amiin insallah RAbbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin:) stres yok unutmayın.stres hic bir zaman olmamalı ama bebek gelmiyor kolay kolay. Düşünmemekde elde değil ama gerçekten ben başka şeylerle ilgilendim öyle geldi bebisim.hep sürprizini bozmaya calismisim minnosumun:) ummadik anda geldi. Birde kalp atışını keseyi görsek bende rahata ercem. Yani biz bayanların derdi bitmez. Evlenmeden önce ayrı evlenirsin çocuk ne zaman olcak dogcak. Sonrası zaten uzun maraton:) soluk soluğa annelik koşusu. Alnımızın akı ile bitirmek nasip olsun. Hayırlısıni dinleyin.ve Allaha tevekkul dua. Bol duali beklenen özlenen mi daha kiymetli yoksa çabucak olan mi..evlat hepsi kiymetlidir ama Allah katında ilki daha kiymetli. Ne dersiniz belki de Rabbim duaya davet edip huzurunda görmek istiyo şanslı miyiz ne:)

Arkadaşım ne cok asık sürat var ya :) önce gulumse bebek asık yüzlü anneyi sevmez. Umutsuz olanı hic srvmez:) ben hamileyim. Çiçeği burnumda susam tanesi yavrum gobisimde ama ilk başta akıntı halsizlikten başka belirtim yoktu. Hala da maşallah diyeyim kendimden ummadiigm şekilde iyiyim degerimi.bilmesem yok artık diyeceğim:) her hamilelik liste özeldir. Kendini dinleyip cok yıpratma derim. Bebis varsa öyle belirti melirti hikaye gizliden konar kalbine gobisine:) en azından hamilelik oluyor. Boyle düşün sevin lutfen

Kizlar gunaydin, dun kimyasal sonra prl sonucum icin hastaneye gittim prolaktin (31) yine sınırda ama gecenkinde ilac verilmsti simdi vermedi gecende sonucum ayniydi 2 tane dostinex kullandim gebe kalmstm kimyasal olmstu ve doktor bana 2 ay sonra adetinin bitmesinden 10 gun sonra gel tekrar bakalim demsti neysee bende testleri yaptrdm dun aldim e2 132 fsh 3,57 lh 8,94 progesteron 0,3 prolaktin 31,33 cikti. Doktor da bana 1 ay sonra bi daha prl baktir dedi. E dedim gecenkinde ilac verdnz kimyasal da olsa bi gebelik yasadim smdi neden ilac vermiyosnz dedim ilaca gerek yok dedi. E2fsh lh nasl dedim bakmiyo yani ben soyluyorum hmm tuylenme varmi dedi ben ztn hashimoto tiroid hastasym ilac kullanyrm normal ama ondan once cok olurdu tuy dedim yani cok kisa surede cikardi tuylerim sen gebe kalmak icin mi test yaptrdn dedi................
vee sonra bana normal yolla gebe kalamazsin cocugun olmaz dedi masallah pek acik sozluydu sinirlerim cok bozuk tabi hala. Bende sonuclarimi alip kimyasal gebelgmle ilgilenen doktora gittim. E2 fsh lh adetin 2.gunu bakilir yorum ona gore yapilir dedi prolaktin icin ise 35 alti sorun teskil etmez dedi sen kimyasalda olsa kendiliginden ilacsiz gebe kaldin kisirlik teshisi cok zor ihtimal dedi...biraz negatif enerjimi aldi Allah razi olsun. Eylul ayinda adetin 11.gununden itibaren yumurta takibine baslayalim dedi ve adetin 2.gunu bu testleri tekrarliycam...ilk basta gittigim doktor devlet hastanesi idi tahlillerimi orda yaptrdgm icin sonuclari gostermek zorunda kaldim..ama pismanda oldum... Ve suan hic umudum yok gercekten saldim kendimi bebek olmasi benim icin mucize

Hic stres yapma ya. Kimlere olmaz diyorlarda oluyor.ayrıca kimyasali yasamissin o.nasil.oldu desydin doktora ve çekip gitesydin ya. Allah boyle doktorlardan uzak etsin ya. Bi akıllı doktorda benim arkadaşa denk geliyor.çocuk.down sendromlu olabilir diyor. Kız aldirsa gunahina girmeyecek miydi. Çocuk turp gibi şimdi masallah. Zaten gebelik öncesi de sonrası da stresli bazı doktorlar hic dilimizden anlamıyor.hic kulak asma olacak bak ben.inanıyorum

:) canım benimmmmmm doğru söylüyosun haklısın umutsuz anne değilim ben hala umudum var ama işte ne bilim kaygılanmadan olsa keşke çok tebrik ederim seni canım yaa allah tamamına erdirsin çok seviniyorum kendimmiş gibi

Off sorma canim beni gerdi yay gibiyim dunden beri ya negatf enerji saciyorum hayit hapi kullanmaya basliycam insallah hem.prolaktini duzeltiyorms falan filan yine bi umut...

Emek olmadan yemek olmuyor.:) çokça dua et cnm. Ben 7 ay bekledim sayılır. Hep dedim Rabbim yıllarca bekleyenlere sabır ver ne zor diye.ama imtihan işte.şimdi de hep dua ediyorum.allah onc
Off sorma canim beni gerdi yay gibiyim dunden beri ya negatf enerji saciyorum hayit hapi kullanmaya basliycam insallah hem.prolaktini duzeltiyorms falan filan yine bi umut...
cnm hic bilmiyorum bitkisel şeyleri. Bende şükür bir sorun yoktu.tam soğan kurune baslayacaktim ki geb oldugugmu öğrendim.bu ayı atlat öyle başla istersen.

Guzel dilekleriniz içim cok teşekkür ederim.bebisimle.size dua ettik teyzeleri. Bi an önce arkadslarinj yollasin Rabbim:) yarın insallah bebegimi ilk kez görmeye gidicem.dua edin lutfen

Guzel dilekleriniz içim cok teşekkür ederim.bebisimle.size dua ettik teyzeleri. Bi an önce arkadslarinj yollasin Rabbim:) yarın insallah bebegimi ilk kez görmeye gidicem.dua edin lutfen
Rabbim bebegini sana bagislasin saglikli hayirli evladin olsun insallah şu guzel mubarek cuma gecesi hurmetine dualarimiz kabul olsun..

Arkadaşlar Merhaba bende geçen ay adetime 5 gün kala kan tahlili yle hamile olduğumu öğrendim ama adet günüm den 2 gün sonra kanamam oldu sonraki gün tekrar kan tahlili yaptırdıgimda bebeğimin düştüğünü öğrendim doktor kimyasal gebelik dedi bu ayda beklemekdeyim diğer aylardaki adet günüm göre 5 gün gecikmem var ama geçen ayki gecikmeye göre bugün adet günüm kasıklarım da gerginlik ve goguslerimde aşırı hassasiyet hissediyorum geçen ayda aynısı olmusdu ama doktora erken gidipde geçen ayki gibi hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum adet günümü geçen ayki gecikmeye göre hesapliyorum açana doğrumu yapıyorum kimyasal gebelikden sonra ki ay adeti geciken oldumu ?

Benim.öne gelmişti cnm.haziranda geçirmiştim. Şimdi hayirsiyla hamileyim. Allah bekleyen herkese sağlıklı hayırlı evlat versin:)
Bu arada şükür kesem sağlıklı.kızlar:) kalp.atışı duymadık daha ama.kesemiz guzel maşallah:) darısı size . Dua ediyorum

Darısı hayırlısıyla tüm isteyenlerin başına 1 gün eğer olmazsam test yapıcam aslında testim var ama negatif çıkar diye korkuyorum

10 gun pihtili sekilde kanama yasadim betahcg en son 25 civaridi sonraki adetimle 0landi

Kizlar Merhaba geçen ay bi kimyasal gebelik geçirdim normal tarihinden 3 gün sonra kanamam oldu yani 31 gün üstüne adet olmuş oldum bu ay normal 28 gün üzerinden hesap yaptığımda şuanda 2 gün günümü geçmiş gorunuyorum ama kimyasal gebelikden sonra gecikmesi olan oluyormu ?

canım buraya yazdıklarından sonra hamilesin sanırım ve senin adına gerçekten çok sevindim ve kendi adıma da çok umutlandım. neler yaşadığını burda bizimle de paylaşabilirsen gerçekten çok sevinirim. tekrar hayırlı olsun bebeğin Allah sağlık sıhhat ve mutlulukla kucağına almayı nasip etsin

canım kimyasal dan sonra 1 kere adet oldum ilaç filan kullanmadim ovulasyon testi de kullanmadim ol emrine biraktik oldu çok şükür bizde şaşırdık beklemiyorduk. Kimyasal dan sonra hamile kalmak çok kolay oluyormuş çünkü kimyasal içini temizliyor muş bi ebe tanıdığım söylemişti sende en kısa zamanda müjde verirsin ins bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…