KİMYASAL GEBELİK SONRASI

ZUB344

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2022
308
0
29
Merhabalar 2 yıllik evliyim ve ilk defa pozitif gördüm ancak maalesef ki kimyasal gebelik olduğunu öğrendim ve şuan adet görüyorum ve kist oluşmuş doktorum da bu ay bekleme kararı aldı kimyasal gebelik sonrası hamile kalan var mı hemen ve nelere dikkat etmem gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler

Tiroid başta olmak üzere tüm değerlere baktırmak gerekir.
Kalitesiz embriyo tutunamayıp adetle vücuttan atılır. Yumurtalarınız için özellikle D vitamini baktırın. Düzenli ve sağlıklı beslenme,birkaç takviye ile sperm ve yumurtalarınızı destekleyebilirsiniz

Ocak ayında kimyasal gebelik geçirdim sonrasında hamilelik olmadı malesef hormonlarda bir sıkıntı yok dedi devletteki doktor ama ultrasonlada bakmadı folikasit verdi yolladı resmen bu ay ki adetimde özel bir doktora gidicem hormon tahlilleri mi tekrar yaptırıp inşallah rabbim sanada banada isteyen herkese de tez vakitte nasip eder

Çok teşekkür ederim yorumunuz için

Aminn inşallah

Aynısı bende de oldu kac yıldır denıyorum olmadı. Aşılama tutmadı. Tam hamıle kaldım pozıtıfı gordum 3 gün sonra düştü. Kimyasal olıyor sanırım. Merak ettiğim rahimi temizletmem gerekiyor mu tekrar ne zaman deneyebilirim

Korunmadan devam edin hemen ardından hamile kalanlar oluyormuş rahimi temizletmeye gerek yok bir muayene olun yeterli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…