Lütfen tekrar bir yardımcı olun kimyasal gebelik mi ???

canım ayni şeyi yaşadım inan ilk gebelikti betam hep yükseliyordu ama az az
en son yatış verildi sabaha doktor şans verelim bazen olabiliyor dedi yoksa beni kürtaja alacaklardi
ama kimyasal ile sonuçlandı
hakkında hayırlısı olsun
Merhaba benim betalarım 140 (bat günü) ve 310 çıkmıştı bi sorun yoktu. 5+2 de bugün kese görmeye gittim doktor çok minik bi şey olduğunu söyledi ama net göremedik dedi. Cuma tekrar çağırdı beta ver dedi. Betamın 2000 civarında çıkması gerekiyordu sata göre. >1300 çıkmış. Sizce riskli bi durum mu eğer dış gebelik veya kimyasal olsaydı yine de 1300lere çıkar mıydı? Ve de bugün kesenin net gözükmemesi normal mi siz süreci yaşamışsınız :KK43:

Merhaba benim betalarım 140 (bat günü) ve 310 çıkmıştı bi sorun yoktu. 5+2 de bugün kese görmeye gittim doktor çok minik bi şey olduğunu söyledi ama net göremedik dedi. Cuma tekrar çağırdı beta ver dedi. Betamın 2000 civarında çıkması gerekiyordu sata göre. >1300 çıkmış. Sizce riskli bi durum mu eğer dış gebelik veya kimyasal olsaydı yine de 1300lere çıkar mıydı? Ve de bugün kesenin net gözükmemesi normal mi siz süreci yaşamışsınız :KK43:
Çok geçmiş olsun inşallah iyidir ve sizinledir bebeğiniz 🌸

geçmiş olsun
kimyasal gebeliklerde kese gözükmez sizin minik de olsa bir kese görmüş
dış gebelik olduğunu düşünmem çünkü kese var ortada
inseAllah sağlıklı bir gebeliktir

geçmiş olsun
kimyasal gebeliklerde kese gözükmez sizin minik de olsa bir kese görmüş
dış gebelik olduğunu düşünmem çünkü kese var ortada
inseAllah sağlıklı bir gebeliktir
İnşallah ama korkuyorum çünkü beta yavaş yükselmiş o yüzden de kese tam gözükmedi büyük ihtimalle. İnşallah yavaş da olsa artar :KK43:

Kanı nerede verdiniz

İnşallah ama korkuyorum çünkü beta yavaş yükselmiş o yüzden de kese tam gözükmedi büyük ihtimalle. İnşallah yavaş da olsa artar :KK43:
Çoğu doktordan yavaşta artsa bir sıkıntı olmayacağını, her insanın farklı olduğunu okudum stres yapmayın sizde. Benim de hala yükseliyor ama yavaş yükseliyor yatış verdiler kürtaj dediler hala bekliyorum, bir umut. İzin vermedim az da olsa umut olduğu sürece devam edeceğim

Çoğu doktordan yavaşta artsa bir sıkıntı olmayacağını, her insanın farklı olduğunu okudum stres yapmayın sizde. Benim de hala yükseliyor ama yavaş yükseliyor yatış verdiler kürtaj dediler hala bekliyorum, bir umut. İzin vermedim az da olsa umut olduğu sürece devam edeceğim
Keseniz göründü mü sizin inşallah umut vardır hala sizin için de :KK43:

Şeyden sordum, 1300 çıkmamış 1300'den büyük çıkmış belki 1301 belki 1500 belki 2000, hastanenin ölçebileceği max değer 1300 olabilir gibi. Başka yerde verseniz mi tekrar
Evet ben de ona anlam veremedim net sonuç yazmıyor lab sınırları değişiyormuş ama 1300e kadar ölçüyor olması da saçma değil mi düşük yani. Doktor cuma çağırdı tekrar keseye bakmaya cuma mı gitsem , yarın gidip sonucu mu göstersem yoksa dediğiniz gibi özel hastanede mi versem bilemedim stres de yaptım baya

Evet ben de ona anlam veremedim net sonuç yazmıyor lab sınırları değişiyormuş ama 1300e kadar ölçüyor olması da saçma değil mi düşük yani. Doktor cuma çağırdı tekrar keseye bakmaya cuma mı gitsem , yarın gidip sonucu mu göstersem yoksa dediğiniz gibi özel hastanede mi versem bilemedim stres de yaptım baya
Evet düşük aslında ama belli de olmaz ya laboratuvarla alakalı olma ihtimali yüksek geldi bana. Stresiniz gidecekse bi özelde test verin isterseniz 🥹

canım bence kan verme direk özele gidip ultrason ile baksınlar çünkü devlette kese görmüş doktort
belki vajinal olarak bakılsa daha da net görülür.
stres yapma

Keseniz göründü mü sizin inşallah umut vardır hala sizin için de :KK43:
Hayır daha çok çok erken ki kesem için 140 degerdeydi en son pazar günü yarın tekrar gideceğim duanızı eksik etmeyin ne olur şu değerim 4-5 e katlamış olsun bebeğim benimle kalsın. Lekelenmelerim var 6 gündür iyice korkutuyor beni

Hayır daha çok çok erken ki kesem için 140 degerdeydi en son pazar günü yarın tekrar gideceğim duanızı eksik etmeyin ne olur şu değerim 4-5 e katlamış olsun bebeğim benimle kalsın. Lekelenmelerim var 6 gündür iyice korkutuyor beni
İnşallah hayırlısıyla sağlıkla ilerler Allahtan ümit kesilmez daha kanama olmadı, düşük başlamadı neticede. Dua edin 🤲🏻💐

X