Makyaj Ürünleri Kimlerin makyaj videolarını izliyorsunuz?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

92selen92

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
66
34
31
selam kızlar, bu sıralar makyajla ilgileniyorum ben. Bir kaç kişi var youtube da takip ettiğim. Siz kimleri izliyorsunuz, kimleri tavsiye edersiniz?

:KK68:Ben hintlilerin makyajlarını izlerken çok eğleniyorum, kesinlikle tavsiye ederim oldukça abartılı ama çok keyifli izleniyor:KK66:

Youtube de çok var, arama motoruna indian makeup yazarsanız epey bir seçenek bulursunuz.

Hacer Sayıner i çok begeniyorum hem makyajlarini hem de konuşma tarzini çok samimi buluyorum.
Sebibebi yi begeniyorum ayni şekilde.
Michelle Phan çok farklı makyajlar yapıyor.
Sonra sarisin bir kiz var Lauren Curtis sabirim.
O çok tatli çok güzel makyaj yapiyor :)

:KK68:Ben hintlilerin makyajlarını izlerken çok eğleniyorum, kesinlikle tavsiye ederim oldukça abartılı ama çok keyifli izleniyor:KK66:

Youtube de çok var, arama motoruna indian makeup yazarsanız epey bir seçenek bulursunuz.
Aaa ben de baylıyorum Hintillerin makyaj videolarına, hatta herşeylerine :)

Makyajmidedin Ayşegül bayılıyorum o kıza moralim bozukken izlesem anında kendime geliyorum duygu Özaslan var oda fena değil yabancılardan dope var
çok var yahu vaktim oldukca izliyorum işte

Londra da bir türk kızı var onun makyajlarını ve konuşma tarzını begeniyorum.

Birde guzelleselim var. Ordada puf noktalarina bakıyorum.

the makeup chair: kısa ve günlük hayatta kullanılabilecek makyajlar yapıyor ve genelde drugstore kullanıyor
lisa eldridge: tam bir guru, ingilizce biliyorsan onu izlerken çok şey öğrenebilirsin ama bilmiyorsan da videoları gayet açık

yabancılardan kesinlikle lisa elridge... türklerden ilk çıktığından beri sebi bebi, londradabirturkkizi, ilk çıktığından beri bilgen tolis, hacer sayıner, powderpuff ( çok güzel kilo verdi gittikçe afet oluyor), Merve özkaynak, yourfaceismycanvas, republicofbeauty,şulekaraok, gokceslife (çoook profesyonel, kesinlikle çok daha fazla takipçi hak ediyor, abdde yaşadığı için yabancı videolara da çok hakim ve aynı teknikleri hakkıyla uyguluyor), makyajmidedin ayşegül, selin syln,89cocomademoisellle( artık sadece instagrammer), vee eskiden ipekkeles( artık video yapmıyor maalesf)

X