Müzik Dersleri Kimler Enstruman çalıyor?

Kizlar Ben Ud Caliyorum....cok Zevklii...basada Gidiyorum(bakirköy Sanatcilar Derneği)zor Ama Insanin Ruhunu Oksuyoo..hem Caliyom Hem Söylüyom....

Saz calmayi hep cok istemisimdir amá firsat olmadi.Kizim gitar kurslarina gidiyor bende ondan biraz biraz ögreniyorum ayrica sesimde cok güzeldir.(öyle diyorlar)gecmiste arkadaslarla kendimize amatör bir grup kurmustuk cok zevkliydi.Simdi cocuklarimin müzikle ilgilenmesini istedim.Oglanlar istemedi ama kizim büyük bir zevk duyuyor gitar calmaktan insallah böyle devam eder...

Kazen siteni inceledim.Çok güzel sanat müziğini seviyor olmanada sevindim.Ben bir bestekar torunuyum.Senin sitende dedeminde adını görmek beni ayrıca mutlu etti teşekkürler

HİÇ BİR ENSTRUMAN ÇALMIYORUM AMA ''I WILL ALWAYS LOVE YOU'' ŞARKISINI WHİTNEY HOUSTON KADAR GÜZEL SÖYLÜYORUM VE DİĞERLERİNİDE TABİİİ ...
BU ARADA KAZEN SİTEN MÜKEMMEL ŞU AN ORDAYIM NOTUMUDA YAZDIM SANA:)
ZATEN SANAT MÜZİĞİ AŞIĞIYIM BAYILDIM BAYILDIM...

ne güzel herkez bişeyler çalıyo söylüyo
ben ıslık bilem çalamıyorum :çok üzgünüm: sesimde karga gibi:çok üzgünüm:
lisedeyken bandodaydım trampet davul boru zil hepsini çalmıştım =))

hiçte geç değil bende konservatuar 3. sınıf Türk halk dansları ve müziği öğrencisiyim ve mecburi olarak başlamıştım bağlama çalmaya ama inanınki aramızda biri 40 diğeri48 yaşında iki ablamız var ve şu an çokta iyi çalıyorlar ustelik usülleriyle unutmayın hiç birşey için geç değildir.

çocukken mandolin çalardım..şimdide gitar çalıyorum kendimce...

bende bağlama çalıorum biraz gitarda war bi ara barda program yapmıştım kaset teklifi gelmiştiiii

Bende akustik var.Her zaman akustik gitarın sesine hayran kalmışımdır.Kendi çapımızda çalıyoruz.Özellikle Mavi Sakal -İki Yol'u zevkle çalıyorum.

bağlama çalıyorum ve özellikle özgün türküleri çok seviyorum..elektronik müzik te dinliyorum..ama bağlamanın yeri bambaşka..profösyonel değilim ama fena de değilim a.s.

bende bir zamanlar lisedeyken gitara heveslendim.ablam bana bir gitar aldı sorun bakalım öğrenebildin mi diye?o zamanlar evet.ama artık çalmıyorum unutmuşum zaten.geçenlerde denedim.aslında keman çalmayı çok isterdim.kızım olursa eğer onu keman kursuna yollıcam.benim yapamadığımı o yapsın.

bende müzisyenim arkadaşalar konservatuarda okuorum viyolonsel yani çello birde piyano çalıyorum..

enstruman calmak isterdim ne olduğu farketmez yeterki müzik dalında bir sanata el atmak başarabilmek ama nerde okuduğum okulların malesefki durumları belliydi kapasitesi yoktu acıkcası ama hala hevesliyim şimdi olmassa bile sonra mutlaka bir kursa gidip calıcam öğrenicem bişiyler :)

arkadaşlar bende profesyonel kemancıyım konservatuar mezunuyum aranızda olmaktan da çok mutluyum

bizim lise a.g.s.l olduğu için kemanla piyano çalardım bi zamanlar (çok iyi olmasa da) piyanoyu hala sewerim ama keman?!..:dilcikar:

Gİtara büyük bir hevesimm vardır. 1 yıl kursa gittim baya birşeyler öğrendim ama sınavlar iş derken ara verdim bayadır elime almıyorum..Unutacağım bu gidişle senağlama..

hayatımda hiç müzikle ilgili bi kursa gitmedim.4 yasında or calmaya basladım ve nota okumayı bılmıyorum.hıc bı fıkrım yok tamamen kulaktan calıyorum ve tek elle yanı akor basmadan.15 yasımda yalovada ılk muzıkalımde caldım.zaten buda son muzıkalım oldu.unıversıte sınavları stres derken hersey gerıde kaldı.orgumu okuduum yatılı okulun bekcısının ogluna bırakmıstım.oda acmayı becerememıs ve kazan daıresınde yakmıs.aılem her zaman muzıge karsı cıktı benım ıcın ama bır kere bıle can kulagoyla dınlemedıler.az bucukta gıtar bılgımle beraber su anda sadece hayran oldugum sanatcıları dınlıyorum ve kursa ıtmeyı dusunuyorum.uzun oldu ama dolmusum bu konuda
hayatım boyunca hıc bır yetenegı olmamasına ragmen bınlerce kursa gonderılen ve kendılerıne kuyruklu pıyanolar alınan cocuklara cok ımrendım.cunku bu konuda hep koreltıldım aılem tarafından.ama arkadaslarım ve hocalarım her zaman destek oldular ve begenılerıyle bana azım verdıler.su anda hıc bır enstrumanım yok bı gıtarım var oda allahlık.bende en ıyı enstrumanım olan sesımı gelıstırıyorum.belkı bı gun dınlersınız ve beenırsınız
sevınmemmı o zaman:sm_cool:

bendeee bağlama kursuna gidiyorummm:) ama çok zormuşş diyebilirim sizlere şimdilik 3 tane parça öğrendim gerçi evlendikten sonra birazcık ara verdim ama şimdi yeniden başlıyorum. Şöle diyimkızlar size bağlamayı bir kaç zaman elinize almayın inanılmaz geriliyorsunuz. Yani devamlı çalışmak gerekiyor. Birde üzüldüğüm nokta şu ki tırnaklarımı kesmek zorunda kalıyorum bu her ne kadar işime gelmese de malesef bağlama aşkı işte:)

X