Kime aşıksın?

Yakışıklı
Bu çocuk çok yakışıklı ve okuldaki bütün kızları etkileyebiliyor. Anlaşılan seni de bayağı etkilemiş. Eminim senin gibi bir güzellik abidesinin farkına varacak.

ROMANTİK
Ooo!sen turnayı gözünden vurmuşsun çocuk şair çıktı.Dramantik sevgili.Tabi böyle kıza böyle sevgili öyle değil mi?
tam da benim aşkımmmm

Sakin
Bu çocuk tam kendi halinde kimseye zararı yok. Eminim sana karşı da çok iyidir. E tabii sen en iyisini hakediyorsun

Sakin
Bu çocuk tam kendi halinde kimseye zararı yok. Eminim sana karşı da çok iyidir. E tabii sen en iyisini hakediyorsun.

bi gün olursa böyle olacakmış demekki:)

Yakışıklı
Bu çocuk çok yakışıklı ve okuldaki bütün kızları etkileyebiliyor. Anlaşılan seni de bayağı etkilemiş. Eminim senin gibi bir güzellik abidesinin farkına varacak.

baak seen

Sakin
Bu çocuk tam kendi halinde kimseye zararı yok. Eminim sana karşı da çok iyidir. E tabii sen en iyisini hakediyorsun

Ayy cnm bnmmm:)))

Romantik!
Ooo..! sen turnayı gözünden vurmuşsun çocuk şair çıktı. Dramantik sevgili. Tabi böyle kıza böyle sevgili öyle değil mi?

bencedeeeee ayyy canımmmm canım benim yaaaa arıyayımda bir şiir patlatsın bana :))))

Yakışıklı

Sakin
Bu çocuk tam kendi halinde kimseye zararı yok. Eminim sana karşı da çok iyidir. E tabii sen en iyisini hakediyorsun.

Sakin

Yakışıklı

Bu çocuk çok yakışıklı ve okuldaki bütün kızları etkileyebiliyor. Anlaşılan seni de bayağı etkilemiş. Eminim senin gibi bir güzellik abidesinin farkına varacak

Sakin
işte benim biricik kocam... testler bilem biliyor...

Cool
Bu çocuk biraz havalı. Ama havasının sönmesi an meselesi olabilir. Çünkü; senin aşkından ve zarafetinden bayağı etkilenecek gibi. jeyyar

cool
Bu çocuk biraz havalı. Ama havasının sönmesi an meselesi olabilir. Çünkü; senin aşkından ve zarafetinden bayağı etkilenecek gibi.

ya pek havali bu siralar
havasini bi indircem insallah

Sakin
:1shok:

Romantik!
Ooo..! sen turnayı gözünden vurmuşsun çocuk şair çıktı. Dramantik sevgili. Tabi böyle kıza böyle sevgili öyle değil

hiçte şair değil ama? :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…