Kilosundan memnun olmayan Haziran Anneleri

scapula

2 yavrulu anne
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
1.359
2
kizlar bu konuda neler yapiyorsunuz,diet egzersiz malum 6.ayi coktan gectik ek gidalara basladik..paylasim olmayinca tek basina zor oluyor..

yasemincim hiç ama hiç memnun değilim kilomdan az yemeye çalışıyorum bakalım nolcak şu an 64 kiloyum 52 ile hamile kalmıştım 80le doğuma girmiştim baya bi gitti ama durdu daha gitmiyo aç kalmak gerek herhalde tamamen bu seferde güçten düşerim allah korusun düşerde bayılırım diye tırsıyom varsa çözüm verebilen paylaşsın arkadaşlar bizlerde deneyelim bide verdiğimiz kilolarıda yazalım bakalım ayda ne kadar veriyoruz

aslında böyle bir konun açılmasına çok sevindim en azından yalnız değilmişim.ben de hiç memnun değilim kızlar.50 kilo ile hamile kaldım 68 le doğuma gittim.7 ayda 9 kilo anca verbildim.şimdi 59 kiloyum.ama yine de kıyafetlerimin çoğu gardrop bekçisi oldular.daha da kötüsü mart ta ücretsiz iznim bitiyo işe ne giyecegimi bilmiyorum.offfff yaa .nasıl gitcek bu kilolar.eski kilosuna dönenler yada yaklaşanlar neler yaptınız bi anlatın allah aşkına :)))

aslinda bu konuda en önemli sey verebilecegine inanmak ve stresten uzak durmak..
ben yediklerimi düzene sokmaya calisiyorum..aslinda zor degil ama sabir istiyor..benim en büyük problemim eskiden hicte olmayan tatli düskünlügü emzirmeye basladigimdan beri tatlisiz gün kabus gibi geliyor..
diet bölümünü söyle bi inceledim,hormonlarim vs degisikligiyle cildimde sivilcede cikmaya baslamasi nedeniyle elma sirkesi ve bala basladim,iyi geldi..farki hissediyorm..dogum sonrasi kabizligimda hala devam ediyor oda vermeme engel oluyor,nerdeyse ameliyatlik olacaktim..onun icinde kuru kayisi ve keten tohumu aldim ama düzenli yiyemiyorum,bebekle düzenli birsey zor..
aslinda sadece kiloda degil ben bakimda yapmak istiyorum toparlanmak istiyorum ama tamamen yanliz biri olarak okadar zorki..
siz neler yapiyorsunuz kendinize vakit ayiriyormusun??

Kızlar baktım da sizin kilolar gayet güzel valla benimkinin yanında benim hamile kaldığım kilom 74 dü siz düşünün artık! :-)utangac:utandım kilomu yazmıycam veriyim öyle..) bu hafta adamakıllı başlıycam dikkat etmeye çünkü bende de yasemin gibi tatlı hastalığı oluştu doğumdan sonra hergün tatlı olunca da otomatikman vereceğime daha da aldım tabi bir de oğluşla evde tıkıldık kaldık çoğu zaman odadan bile çıkarmıyor sıpa tabi hiç hareket yok otur otur gitmiyo kilolar...offf bu konuda dertliyim şimdilik 2,5 kilo gitti gözüküyor ama daha çokkkk verilecek kilom var..Bugün ılıksu+elma sirkesi ile başladım hergün devam edeceğim bir de 5i bir yerde çay aldım(Ender saraçın ;funda yaprağı+mateyaprağı +biberiye+kekik+yeşil çay)onu deniycem kullananlar memnunmuş bakalım işe yarıyacak mı?yaza kadar normal bi insan olmak istiyorummmmmm

sorma deryacim bende kilomu yazmasam iyi olacak,Allahtan göstermiyorum ama dogumdan önceki halimi özlüyorum kiyafetlerimi giyemiyorum,ama zamanim var,öyle sacma sapan hizli kiloverdiren dietleride denemeye niyetim yok bende o cayi okudumonun öncesinde kendim biberiye ve yesil cay almistim mate cayida hep duyarim en iyisi bende 5li yapayim..

aaaa bensiz olurmu datlularımmmm
asıl zayıflamaya ihtiyacı olan biri varsa o da benim
ayy 2. çocukta zor veriliyoo kızlar benden size tavsiye bidahakiine dikkatli olun

hımm bakıma gelince
elimden geldiğince zaman buldukca saç ve cilt bakımımı yapıyorum saçlarım çok dökülüyoo doğumdan sonra yakında şişko ve kell bir hatun olıcam
zayıflayımda saçlarımın renginide değiştiricem
öpüyorum şekerlerrr

adaşşş çok iyi başlamışsın canım hemen gitmiş kilolar
hadi bakalım yaza fıstık gibi girelim inş.
bu arada farkındaysanız kilomu yazmıyorum
bilenler bilir accık veremde ondan sonra yazarım dimi ama

olmaz tabi sensiz..deryacim bende ögrencilik yillarimda o yogun tempodan hep iyi bir sampuan aradim stresten dökülmeler baslamisti..malum zor derslerimiz..neler neler denedim en sonunda plasenta diye bir sampuan var onu aldim hamileyken ve dogumdan sonrada kullandim bu konuda sorunum olmadi...tavsiye ederim..
bu sampuan sadece eczanelerde var.fiyati ben yazin 18 ytlye almistim,saca uygulayinca 5 dk bekletirsen daha iyi oluyor..

bu arada kilo mücadelesi veren arkadaslar,burda düzenli bir paylasim yaparsak motive oluruz..kimler katilir benim tavsiyem haftada bir degerlendirme yapalim ne uyguladik ne kadar verdik..sizlerinde tavsiyesini bekliyorum..bi grup olusturursak hep beraber tartilip (ne kadar oldugumuz yazmamiz gerekli degil)1 hafta sonra ne kadar verdik diye düzenli takip ederiz ne dersiniz??

ok derim canım ben varım
bak mesela size yazdıktan hemen sonra kalktım saç ve cilt maskemi hazırladım şimdi görmeyin sakın beni
birazdan duşa giricem hımm ada noldu diyosanız uyuyoo ırmağın okulu bugün yarım gündü değerlendireyim dedim dimi ama
tamm canım ben varım
cumadan cumaya tartılalım ben mesela günde vakit buldukça mekik çekiyorum yaklaşık 30 35 kere göbüş varda heheeee

huhuuuuu nerdesiniz hanımlar buyrun hadi planlayalımda yapalım şekerlerrrr

ben de varımmmm.şişko bi haziran annişiyim ben de:KK43:(bu cuma 3.haftam olcak.2 haftada 3 kilo verdim.bu hafta bakalım verebildim mi?pek sanmıyorum boğazımı fazla tutamadım bu hafta:KK43:

olmaz tabi sensiz..deryacim bende ögrencilik yillarimda o yogun tempodan hep iyi bir sampuan aradim stresten dökülmeler baslamisti..malum zor derslerimiz..neler neler denedim en sonunda plasenta diye bir sampuan var onu aldim hamileyken ve dogumdan sonrada kullandim bu konuda sorunum olmadi...tavsiye ederim..
bu sampuan sadece eczanelerde var.fiyati ben yazin 18 ytlye almistim,saca uygulayinca 5 dk bekletirsen daha iyi oluyor..

bu arada kilo mücadelesi veren arkadaslar,burda düzenli bir paylasim yaparsak motive oluruz..kimler katilir benim tavsiyem haftada bir degerlendirme yapalim ne uyguladik ne kadar verdik..sizlerinde tavsiyesini bekliyorum..bi grup olusturursak hep beraber tartilip (ne kadar oldugumuz yazmamiz gerekli degil)1 hafta sonra ne kadar verdik diye düzenli takip ederiz ne dersiniz??

canım saol deniycem şampuanıda
öpüyorum bebişimmmmŞeniz

bnmde kılo sorunum var noluyor yaaaaaaaaa benıde aranıza alın sadece kılosu cok olanlarmı gırebılıyor bu topık e :aşk olsunnnn

bende 45 kılo ıle hamıle kaldım (bende yazarken utanıyorum -- cidden ) neyse

66 kılo ıle doguma gırdım 23 kılo almıştım
şuan 49 um ve hıc memnun deılım ... nasıl alabılırım hatunlar banada akıl verın yaaaa
eşim eger 1-2 kılo daha kaybedersem benı 2 . cocukla tehdıt edıyor .. pls yardım

aaa denizciim nedemek tatlım gel bacım sende gel biz verelim inş. sen al verdiklerimizi:roflol::roflol:
bol bol ye canım benim abur cubur ye yemek yee yatmadan yee

çözümü kolay tatlım sen yiycen zewkle cokacimcoook
bizde yemiycezzzyasakkelime:roflol:
kolay gelsin kızlar

tombiş haziran annesi olarak ben de buradayım. aranızda en kilolu benim ama söööölemmem kilomu:bbo:
vermek lazım.lahana kaynatıp içiyorum 2 sabahtır ama çok düzensiz yeme alışkanlığım var önce bunu düzeltmem lazım.

nihalciim eminim benden şişman değilsindir canım yaa
lahanasuyunu adaşımda içiyo acep bendemi başlasam yawww
tadı nasılkii???

hımm bu arada bakımımı yaptım duşumu aldım kahvemi içiyorum şekerler buyrun beraber içelim

eee haydin ama listemizi hazırlayalım yarın cuma başlayalım
ader.........
scapula.......
ayşegül........
elifnihal...........
ardamm........
handerya........
saturnn...........
veee istisna bi durum
cemredeniz......

denizcim canım biz verdiklerimizi yazalım sende bizden aldıklarını yaz ok
hımm kızlar kilolarıda yazalımmı yaw böyle zor olıcak gibi nerdersiniz

Son düzenleme:
ya ama boylee kımse kılosunu yazmasa neyı paylasıcaz kıı :)
ben az ve sık yıyorum sanrıım ondan dolayı kılo alamıyorum yoksa hıc bı sorunum yok tum tahlıler yapılıyor .. bısey cıkmıyor.

derom gece yıyıp yatmam lazım evet dun ekmegın arasına peynır zeytınkoydum yedım sonrada gecede kociş yatagıma süt getırdı ıçtım her gece sut ıcıyorum artık ama abur cuburla pek aram yok bnm ya :S

ben de katılıyorum kızlar aranıza beni de alıın......ben 70 le hamile kaldım 83 le doğuma gittim şimdi 76 kiloyum yarın başlayalım ben de varım oleyyy...55e kadar uğraşıcam yani 21 kilo vermem lazım of çokmuş yaw..artık seneye belki ulaşırım hedefime...

tamam kızlar bu liste olayı süper ben annem gelince daha iyi kilo veririm evdeki artan yemekleri o yer artık ben çöpe atmaya kıyamadığımdan yiyodum gerek kalmaz o gelince hem şunu söyleyim ben daha önceden antremanlıyım lise çağında 15 kilo vermiş biriyim 3ayda hemde gerçi sonunda kötü olmuştum ama şimdi daha güzel ve dikkatli vericem allahın izniyle yaz geliyo hem bol bol meyve yeriz yemek yerine ben bitkisel çayları sevmiyorum ya ben boğazıma sahip oluyum yeter bana burda böyle olması yarışada sokar kızlar bizi ne dersiniz :))

X