Kilom yüzünden hayata küstüm

Çok üzüldüm rabbim sabır versin 😞 ben aslında tiroid sebebiyle çok zor veriyorum mesela 2 hafta uğraşıyorum spor yürüyüş zumba diyet sonra diyetisyene gidiyorum 1 kilo vermişim ve bütün motivasyonum düşüyor artık diyetten çok sıkıldım o yüzden tüp mideye karar verdim ama insanlar öyle şeyler yazıyor ki ölenler hayatı zindan olanlar vs insan korkuyor birde 2 çocuğum var biri 9 aylık biri 4.5 yaşında onlar olmasa hiç korkmamda işte evlat olunca insan korkuyor
Rabbim evlatlarını sağlıkla büyütmek nasip etsin ben ameliyat olmani istemem. Diyetisyene bende gittim ama veremedim kilo.ameliyat riskleri gerçekten çok fazla.tiroid bende de var ilac kullanıyorum. Azimli olmaya çalış bende su an zorlanıyorum kilo vermeye ama başaracağız. Motivasyonunu bozma lütfen

Çayı şekersiz içerim zaten diyet dönemlerimde tatlı türlerinide kestim karbonhidrat doktorumun tavsiye ettiği kadar yedim acaba psikoloji konusu doğru mu yani bende fayda görebilir miyim
Psikolojik konusu kesinlikle doğrudur yani ben inanıyorum . Çünkü bende bir duygusal yiyiciyim maalesef. Ben yardım almadım ama bu alanda çalışan sezgisel yeme uzmanları var. Lazım olursa adını da paylasabilirim hatta .

Rabbim evlatlarını sağlıkla büyütmek nasip etsin ben ameliyat olmani istemem. Diyetisyene bende gittim ama veremedim kilo.ameliyat riskleri gerçekten çok fazla.tiroid bende de var ilac kullanıyorum. Azimli olmaya çalış bende su an zorlanıyorum kilo vermeye ama başaracağız. Motivasyonunu bozma lütfen
Çok teşekkür ederim inşallah

Psikolojik konusu kesinlikle doğrudur yani ben inanıyorum . Çünkü bende bir duygusal yiyiciyim maalesef. Ben yardım almadım ama bu alanda çalışan sezgisel yeme uzmanları var. Lazım olursa adını da paylasabilirim hatta .
Ben Elazığ’da yaşıyorum uzmanlar piline yardımcı oluyorlar mı

Ben Elazığ’da yaşıyorum uzmanlar piline yardımcı oluyorlar mı
Ben kendisini sadece Instagram'dan takip ediyorum . Özelden adını yazarım sorarsiniz, araştırırsiniz en azından fikriniz olur. Benim konuyla ilgili net bir bilgim yok ama bu konuda yardımcı olduğunu biliyorum.

Hayatimin 10 senesi kilo alip vermekle gecti. 35 kilo vermistim, hepsini geri aldim. Panik bozuklugum var. Antidepresana basladigimdan beri istahim o kadar acildi ki butun emeklerim cope gitti. Ciddi depresyondayim. Ve ben kotu hissettikce yemek yiyen biriyim. Teklikeli bir yola giriyorum. 170 boyundayim 100 kiloyu gectim. Diyete baslamaya calisiyorum devamini getiremiyorum 3 gun suruyor birakmam. Eski azmim ve enerjim yok.

Gelelim size sormak istedigim kisma. Suan ihtiyacim olan sey sureci hızlandıracak bir seyler yapmak. Parasi vs onemli degil artik gerekirse kredi cekecegim. Sizin sahit oldugunuz veya yapıp memnun kaldiginiz hizli sonuc veren bir yontem var mi ? Birkac sey arastirdim ama hangisi daha etkili olur bilmiyorum.

-rezonans
-mide balonu
-igneli lipoliz
-akupunktur

bunun gibi seyleri arastiriyorum. Bana bir yol gosterirseniz cok sevinirim. Dedigim gibi diyet yapacagim. Sadece surecimi kolaylastirabilecek bir seye ihtiyacim var. Tesekkur ederim simdiden
Mide balonunun şiddetli kusmalar yaptığını hep duyuyorum,hem kalıcı çözüm olduğunu sanmıyorum....

6 aydır mide balonum duruyor bu hafta 6 ay sonunda tekrar başlayan kramplarım yüzünden çıkaracağım. İlk 10 gün çok zordu benim için. Basta 7 kilo verdim sonra 2sini geri aldım şu an 6 ayda verdiğim toplam kilo 5. Diyet yaparak da verebilirdim. İse yarayan insanlar elbette olmuştur ama bende işe yaramadı ve ilk hafta filan çok zor geçti.

X