Kilolu olmak

Sabah kahvaltı
Yumurta 2 tane tereyağla pişti
Biraz beyaz peynir
5 tane zeytin
1 incebelli çaybardağı fındık
1 dilim salam( bu yasak ama dayanamadım)

Kim dedi size tavuğun genetiğinin değiştirilmiş oldugunu yahu? genetiği değiştirilmiş ne demek bilginiz var mı?tavukların önceden 4 bacağı 5 kafası 2 ibiği falan mı vardı da genetiğiyle oynanarak bu hale geldiler? gdo dediğimiz şey tarım ürünlerini kapsar daha çok Allah aşkına genetiğiyle oynanmış canlı hayvan nasıl olur bir gözünüzün önüne getirin bilimkurgu filmi mi bu... işte bu yüzden forumlarda diyet vb.ile ilgili konular olmasına pek sıcak bakmıyorum. millet sağda soldan yarım yamalak uyduruk bilip öğrendiği şeyleri burada uzman edasıyla yazıyor başkalarını da korkutuyor şaka gibisiniz ya

Şimdi anladım, Canan Karatay'ın müridlerinden biriymişsiniz. siteye de reklam amaçlı girdiğinizden banlandınız sanırım.insanları bu derece dikte ederek yönlendirmeye çalışmanızın başka açıklaması olamaz zaten.
Canan Karatay ın önermiş olduğu diyeti kısmi olarak sağlıklı buluyorum bunun sebebi beslenme konusunda uzman olan başka insanların da benzer araştırmalarla çıkmış olması. Fakat tereyağ vb. konularda kesinlikle yanılıyor.Canan hocanın her söylediğini bu kadar kanun gibi kabul etmek size kalmış ama kendisinin şaibeli ve de uzmanlığı olmayan bazı konularda ahkam keserek sağlık konusunda ciddi yanlış yönlendirmeleri yüzünden meslekten men cezası aldıgını biliyorsunuzdur umarım
He son olarak, Karatay diyeti zenginler içindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…