kilo verme :((

Kelebek8989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2015
133
56
Kızlar merhaba sorunum şu ki çok kilo aldım hamileyken aldığım kiloların 2 katını doğum yapar yapmaz vermiştim ama emzirme döneminde tekrar aldım sorum şu aranızda akşam 6 dan sonra yemeyi bırakıp abur cubur kola falan kesip kilo veren varmı pazartesiden itibaren başlamayı düşünüyorum sanırım biraz iyi şeyler duymaya ihtiyacım var bi 20 kilo vermem gerek (

15 kilo verdim ama şıp diye değil

6 aydan uzun sürdü

Ilk aylar 8 kilo verdim sonra da yavaş yavaş

Neden bugün değil de pazartesi?pazartesiye kadar abur cubura dayanıp vermen gereken kilonun üzerine bir iki kilo daha ekleyebilirsin.

Benim de 10 kg vermem lazım ve bugün başladım diyete..umarım kolay ve sağlıklı veririz..

günde en az 2,5 lt su
ara öğünler mutlaka ama mutlaka olmalı
yapabiliyorsanız yürüyüş yada evde yarım saatlik egsersizler
kadınlar kulubündeki diyet günlüklerinde konu açmanızı öneririm birde yediğinizi içtiğinizi yazıp az yada fazla olan neyse görebiliyorsunuz,akşam 6 dan sonrada hiç birşey yememek.Birde bu dönemde korse giyin sıkılaşmanıza yardımcı olur, tam korseler şu paçalı don gibi olanlardan bacaklarınızıda sarsın..

Bende troid olduğu için benim vermem daha zor ya size kolay gelsin. Benim de 15 kilo fazlam var.

Hamileligimde 20 kg aldım kızım 1.750 grm doğdu doğum sonrası kiloda kaybetmedim pek.Üstelik emzirmede olmadı kızım küçük olunca tutmadı.doğum sonrasi 6 ay sonra
15 kilosu nu verdim.Günde 1 saat spor hu yarim saat tempolu yürüyüş yarım saat
Trambolin zıplama.Hafif beslendim asırıya kaçmadan herseyi de yedim
Kilo veremediğim duraklama döneminde ne kadar sağlıksiz denilse de şok diyet yaptım ve sabit korudum
Doğumdan 1 yıl sonra kalan 5 kiloyu verdim normal yedim yine Trambolin le devam ettim spora dogumdan önceki kilom dan 3 kilo aza indim hatta yani toplamda 23 kilo verdim şimdi kış geldi iradem azaldi yemek yemeyi çok seviyorum o 3 kiloyu aldım
Diyeceğim şu ki spor mutlaka yapmalisiniz vücut fit ve sıkı oluyor doğum sonrası sart

doğum sonrası 3.5 ayda hamıle kaldıgım kılodan daha zayıftım
ancak ben bunu suna baglıyorum benım oglum emmedı , emmedıgı ıcın sagdım ama bı bebek gucuyle kadar sut cıkmıyordu
halıyle cok ıyı beslenmedım sanıyorum
Yoksa o kıloları verebılecegımden cok ta umudum yoktu

Canım ben evlendiğimde 68 kiloydum, tüp bebek tedavisi sırasında aldığım kilolarla 74 kg ile hamile kaldım ve hamileliğimde 15 kg aldım. doğumdan 20 gün sonra tartıldığımda 73 kg idim, bütün hamilelik kiloları gitmişti. emzirirken de hiç kilo almadım ancak tedavi sırasında aldığım kiloları bir türlü veremiyordum. 1 ay önce karar verdim, tam anlamıyla diyet yapmaya. Makarna, pilav ekmek asla yemiyorum, abur cubur yok, bol su ve beşi bir yerde çayı içiyorum günde 3 kere. Şu an 70 kiloyum, 1 ayda yaklaşık 3-4 kg verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…