kilo ve iddia

ne diyeti cnm yardımcı olabilirmisin ?
Yani benim sabit kaldığım bir diyetim yok yediklerimi azalttım.Tuz,şeker ve un hayatımdan çıkardım.Yediğim yemekleri azalttım ve ekmek sadece 2 dilim kahvaltıda tüketiyorum.Yeşil çayımı vede 4 lt yakın suyumu içiyorum.İşe ve eve yürüyerek gidip gelmeye başladım.(45 dakika bir gelişim süresi orta tempolu ve hızlı tempo ) Akşamları eğer halim kalırsada Leslie ile 3 mil yapıyorum.Yatmadan yarım saat öncede 3 çorba kaşığı yoğurt yarım limon ve maden suyu içip yatıyorum.Bu şekilde evrdim halada devam ediyorum.

52 kiloyum. gun icinde bol bol su iciyorum, sabahlari kahvaltidan sonra bir bardak yesilcay icmeye ozen gosteriyorum. kesinlikle islenmis seker iceren seyler yemiyorum. seker ihtiyacimi kuru kayisi, kuru incir, kuru uzum veya normal meyvelerle gideriyorum. enerji vermesi acisindan gunde 1 adet muz yiyorum, onun haricinde de cok dikkat ettigim birsey yok. ha bir de kahvalti disinda baska ogunlerde ekmek yemem. kahvaltida da iki dilim cok tahilli ekmek veya cavdar ekmegi yiyorum.

yukaridaki beslenme tarzinin disinda da haftada 3-4 kez spor salonuna gidiyorum. 35-40 dakika tempolu yuruyus yapiyorum, sonrasinda da karin ve kalca hareketleri yapiyorum. kardiyo mutlaka hayatinizin bir parcasi olmali, kilo vermek istiyorsaniz diyetle beraber mutlaka yag yakmak icin kardiyo yapmalisiniz.

markası nedir cnm resim atabilirmisin bende de var ondanmı acep ?
benim ki hazır form çaylardan degil canım zaten onlarinda yarari olmuyor ben aktara gittim bir paket yesil cay aldim evde cezvenin içine bir tatli kasigi yeşil çay at üzerine bir su bardağı su koydum ve ocakta kaynattım sonra ocaktan aldim içine evdeki tarçından 1 çay kaşığı koydum agzini kapattim 5 dakika beklettim ve sonra tükettim

X