kilo ve iddia

cicikizsinem

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
2.139
417
40
kızlar tatile gideceğim eşimle de iddiaya girdik ağustosun sonunda en az 6-7 kilo vermem gerek 64 kiloyum nasıl sağlıklı bir şekilde kilo verebilirim ? içinizde tecrübeli kilo vermiş arkadaşlar varsa tavsiyelerine ihtiyacım var....

İlk başladığım aylarda 2 ayda 6 kiloyu vermiştim aman aman sıkı diyette yapmadım bol su yürüyüş + sporla beraber kardiyo tarzı sporda bu şekilde verdim. Hamur işleri, tatlılar, beyaz ekmek, pilav makarna türevleri bunları hayatımdan çıkardım şekeri tamamen kestim bu şekilde hedefime ulaştım istedikten sonra olmayacak şey değil tok tutacak protein ağırlıklı sebze ağırlıklı beslenirseniz onları kısmadan yer spor yaparsanız bol su yeşil çay ve yürüyüşlerle hedefinize ulaşabilirsiniz:KK49:

Bu sıcakta nasıl yemek yeniyo ki zaten.
Karpuz salatalık biber peynir,başka bişey yiyemiyorum,
Bilinçsizce 2 kg gitmiş bir haftada.
Bu da bana şevk oldu ve devam ediyorum.
Darısı başına inşallah.

rejim su ve bol yürüyüş:kahve:

Bi ayda iki kilo verdim. Kizartma, seker, un, yag yok. Evde squat yaptim bide. 60.7den 58.5 düştüm. Bide bol su ic.

İlk başladığım aylarda 2 ayda 6 kiloyu vermiştim aman aman sıkı diyette yapmadım bol su yürüyüş + sporla beraber kardiyo tarzı sporda bu şekilde verdim. Hamur işleri, tatlılar, beyaz ekmek, pilav makarna türevleri bunları hayatımdan çıkardım şekeri tamamen kestim bu şekilde hedefime ulaştım istedikten sonra olmayacak şey değil tok tutacak protein ağırlıklı sebze ağırlıklı beslenirseniz onları kısmadan yer spor yaparsanız bol su yeşil çay ve yürüyüşlerle hedefinize ulaşabilirsiniz:KK49:

Bu sıcakta nasıl yemek yeniyo ki zaten.
Karpuz salatalık biber peynir,başka bişey yiyemiyorum,
Bilinçsizce 2 kg gitmiş bir haftada.
Bu da bana şevk oldu ve devam ediyorum.
Darısı başına inşallah.

kızlar malesef spor yapamıyorum çalışıyorum ve işe gittiğimde 8 yaşında ve 18 aylık kızlarımla vakit geçiriyorum onlar yatana kadar .

1,5 Ayda 6,5 kg verdim.Diyet ve spor sayesinde birde burda sağolsun başka topikteki arkadaşalrımzıla birbirimizi destekleye destekleye verdim.Bol su kullanımı ve spor kesinlikle kilo verdiriyor.Yediklerini de ve de yaşam ratzını da değişirerek.

52 kiloyum. gun icinde bol bol su iciyorum, sabahlari kahvaltidan sonra bir bardak yesilcay icmeye ozen gosteriyorum. kesinlikle islenmis seker iceren seyler yemiyorum. seker ihtiyacimi kuru kayisi, kuru incir, kuru uzum veya normal meyvelerle gideriyorum. enerji vermesi acisindan gunde 1 adet muz yiyorum, onun haricinde de cok dikkat ettigim birsey yok. ha bir de kahvalti disinda baska ogunlerde ekmek yemem. kahvaltida da iki dilim cok tahilli ekmek veya cavdar ekmegi yiyorum.

kızlar malesef spor yapamıyorum çalışıyorum ve işe gittiğimde 8 yaşında ve 18 aylık kızlarımla vakit geçiriyorum onlar yatana kadar .
O zaman gün içerisinde mümkün olduğunca yürüyüş yapmalısınız işe gidip gelirken mesafeleri uzatmalısınız mesela spor yapmadan kilo vermek çok çok zor :işsiz:

Ben 2 ayda 7 kilo vermiştim. Hiç bisiden de kismadim. Ekmeği sadece sabahları 1 dilim. Her yemekten yedim. Sadece yediğimin yarısını yedim. Spor hiç yok ve bol su

Çok çabuk kilo veririm. 2 gün iştahsız yemek yesem 3 kilo veriyorum ama kilo vermek istemiyorum. :KK43:
Hiç bir çabam yok, önerebileceğim bişey de yok :KK43:

Bu arada da tarçınlı yeşil çay ile göbek sorunumdan kurtuldum çok şükür günde 3 bardak tavsiye ederim çok terletiyor

X