Kilo sorunu lütfen yardim

aklikarisik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2015
830
172
34
Merhaba arkadaşlar...
Benim sorunum kilom suan 65 kılıyım ve boyumboyun 156 falan..kendimi durduramiyrm yarın sağlıklı beslenmeye başlayacağım diyorum ama yine sağlıksız besleniyorum.esim hamur işini sever ona yaptıkça bende yiyorum veya misafirim çok oluyor...kendime nisan sonuna hedef koydum ama malesef irademe sahip cikamiyrm..istedigim gibi giyinemiyrm..aslinda ne yapacağımı biliyrm ama uygulayamiyrm...aksam geç saatte yemeklerden.surekli bişey yemekten nasıl vazgeçebilirim?? Teşekkür ederim okuduğunuz için

Öncelikle aç kalarak zayiflamayacaginizi unutmayın. 6 dan sonra kesinlikle ve kesinlikle birşey yemeyin. Sadece su için. Bi kaç taktik var tabaginizi kucultebilirsiniz. Asitli içecekleri bırakıp kepekli ekmeğe başlayabilirsiniz 1,2 dilim. tatlı isterseniz bi şeker atabilirsiniz ya da sakız cigneyebilirsiniz çok çok tatlı isterseniz bitane yeyın birakin abartmaya gerek yok. Bi de şöyle bi taktik var ben uygulamistim zamanında ama devam ettirmedim dogumdan sonra yapicam yine belki. Şöyle ki 8 saat yemek yiyorsunuz geri kalan kısımda aç kalıyorsunuz. Mesela ben sabah 10 dan itibaren basliyordum istediğim herşeyi yiyordum tabi abartmadan, akşam 6 dan sonra da kesinlikle birşey yemiyordum sadece su. Sakız çiğnemek bile yasak. 1 haftada 4,5 kg vermiştim erimistim bide yürüyüş yapiyodum çok fena oluyo

Problem de 6 dan sonra zaten esim gec geliyor yemek yiyor sonra cay kuruyemiş veya meyve veya tatlı falan er bende dayanamayıp yiyorum..bugun hic ekmek yemedim ama patlamış mısır yedim makarna yedim mesla (

Problem de 6 dan sonra zaten esim gec geliyor yemek yiyor sonra cay kuruyemiş veya meyve veya tatlı falan er bende dayanamayıp yiyorum..bugun hic ekmek yemedim ama patlamış mısır yedim makarna yedim mesla (

Canim o 8 saat diyetni kendi saatine gore ayarlahabilirsin bu arada yani ne zaman baslicagina sen karar verirsin. Makarna da kotu degil bu arada ama porsiyonu az tutun ve bol su bide haftada 1 mesela pazar gunleri tartilin

zamanında patates diyetiyle kilo vermiştim, doğumdan sonra pek işe yaramadı emzirirken yapamadım da zaten.
şimdi şeker orucuna basladim aç da kalmıyorum güzel de gidiyor kilo, sütümü de etkilemedi. karatay'ın içinde meyve olmayanı..

Canım kadınların gittiği spor salonları var hep cüzi fiyatlara hem de teşvik eder seni. Düzenli spor yapınca yemek yemiyor insan vicdan yapıyor.

Bi ara patlamış mısıra sarıp davul gibi oldum sonra bıraktım arkadaşım da aynı şekilde oldu kışın mısır gidiyo akşamları ama yememeniz gerek hele ki makarna yeseniz bile çok çiğneyerek yiyin ve makarna yerseniz ekmek yemeyin bu şekilde dengeleyin mesela normal pilavı bıraktım sisirmekten başka bişey yapmiyo ama şehriye pilavı daha iyi kürler var internette onları uygulayın detoks suyu hazırlamak zor değil mesela ödem atarsınız bide dışarı çıkmak yürüyüş yapmak zor gelirse bunlaro evde yaparsanız çok keyifli yapması tempolu yapınca o attığınız ter bildiğimiz ter değil yağ gibi oluyo sağlıksız şeylerin videolarını izleyin ben hayattan soğuyorum izleyince

Ayni sorun bendede var arkadasim. 155 boya 70 kilo oldum. Gecen yil 57 kiloydum. Gercekten cok kötü bir durum bende o kadar sey biliyorum uygulayamiyorum. Yarin yapacagim diyorum o yarinlar birtürlü gelmiyor.

Istersen beraber günlük acip birbirimizi motive edelim. Ne dersin?

Agiz gargaralari varya onunla agzinizi calkalayin. Dil tat alma dokusunu kaybediyor bir sure. Bilirsiniz gerci. Ben de faranjit oldugumda gargara yapinca bir sey. yiyemezdim cunku agzima koydgum seyi hissetmiyordum bile. O geldi aklima burden : )) bu arada aksamlari caniniz cektikce yogurt yiyin. Kalsiyumun zayiflamadaki etkisi muthis oluyor.

Benimde yarınlarım hiç gelmiyor...olur belki birbirimize destek olarak verebiliriz..ama nasıl açılır günlük bilmiyrm

Benimde yarınlarım hiç gelmiyor...olur belki birbirimize destek olarak verebiliriz..ama nasıl açılır günlük bilmiyrm

geçen sene patlamış mısır sayesınde 5 kılo aldım
neysekı yazın verdım ,mısır ınanılmaz etkılıyor kiloyu
bu kış eve sokmadım

Atıştırdığınızda Elinizden yediklerinizi alamayacağımıza göreGerçekten istediğinizde zayıflayacaksınızdır. İradenizi ortaya çıkarmadan olmaz o iş. Bi kan hormon tahlili şart, bir de spor. Spor kelimesini okur okumaz bahaneler üretmeye başladıysan yine olmaz o iş. Kilolular da sevimli zaten hiç boşa uğraşma kabullen . Ya da kabullenme o elindeki yemeği hemen yere bırak yürüyüşe çık.
Psikolojik açlığın yerini bişeyle doldurman şart.

geçen sene patlamış mısır sayesınde 5 kılo aldım
neysekı yazın verdım ,mısır ınanılmaz etkılıyor kiloyu
bu kış eve sokmadım
Film eşliğinde süper gidiyor ama Bend e almicam artık..gayet zayıf ve iyi bi görüntüm varmış sian yağ tulumu gibiyim

Her gün temizlik yapiyrm ki sırf hareket olsun kısa mesafeleri yürüyorum...usenmeden markete gidip geliyorum...ama ama işte akşam esim gelince birlikte çok güzel yiyoruz((

Film eşliğinde süper gidiyor ama Bend e almicam artık..gayet zayıf ve iyi bi görüntüm varmış sian yağ tulumu gibiyim
evet ıyı gııdyor :)
ben ıkı kıısye bır cay bardagı patlatıyordum.
yagı tuzu bol

ben de 1,60ım
geçen kış 61 kiloya cıktım msıır sayesınde
yazın 54 kıloya düştüm ev arama stresınden dolayı :)
şuanda da 56 kiloyum

eskıden yıyıp yıyıp almayan bır yapım vardı
yasım 37 şuanda
artık bıraz kacırsam hemen 1-2 kılo atıyor
ben de 54 e düşmeye calıısyorum yenıden

Her gün temizlik yapiyrm ki sırf hareket olsun kısa mesafeleri yürüyorum...usenmeden markete gidip geliyorum...ama ama işte akşam esim gelince birlikte çok güzel yiyoruz((
Spor salonuna kaydolduğunuzda , bu bahsettiğiniz işlerde yaktığınız kalorinin fasofiso olduğunu gözlemleyeceksiniz, o kadar uğraştıktan sonra da akşamları ölçüyü kaçırmayacaksınız. Yeme saatini değiştir eş gelince sadece salata/yoğurt ye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…