Kilo sorunu lütfen yardim

Tek tavsiyem spor. Leslie plates vs sana zor gelecek birini sec ve kendini zorla.

Yemek yerken aklina sporda ne kadar yoruldugun ve o kilolarin gitmesi icin me kadar emek harcaman gerektigi gelecek.

Siz verirsiniz o kadarcık kiloyu: ) ama ben eğer veremezsem yazın hiç bir pantolonunun içine giremicem hiç bi tişörtümu giyemuve göbeğim kat kat (

Spor salonu şart sanırım trk basima halledemivem ( yoğurt belki gobegimide eritir

Bol bol su ic su vucudundaki odemleri atmanada yardimci olur canin bir sey istediginde yine su ic
mesela zayiflamaya etkisi olan bir suru detokslar var onlari uygula hem onlar tok tutuyor hemde bagirsaklarinin daha iyi calismasini sagliyor
Sirf yemis olmak icin bir seyler yeme bol bol yogurt ye yumurta ye balik et ceviz badem bunlari ye bunlar hem senin direncli kalmani hemde saglikli beslenerek zayiflamana yardimci olurlar

Maalesef hamur işi yapmayı bırakmanız gerekiyor. Çünkü başkalarına yapıp yapıp kendiniz yememeye dayanamazsınız. Üç gün dayansanız dördüncü gün yersiniz. Kilo vermek için illa hamur işini tamamen hayatınızdan çıkarmak gerekmiyor elbette ama iyi biliyorum insan kendisi yapınca, hele ki fırından sıcak sıcak çıkmışken bir tane yiyip bırakamıyor. Eşinize zaten yapmayın. Misafire de kısır falan yapın, az yağlı. Çok hamarat ev sahibi olmayıverin.

Spor salonu şart sanırım trk basima halledemivem ( yoğurt belki gobegimide eritir
Bir ay zorlanırsınız sonra değişiklikleri farkedilir kendiniz inanılmaz iyi hissedersiniz. Salona arkadaşla yazılmak daha etkili oluyor motivasyon artıyor. Salondakiler sizi yönlendirir zaten .2 ay sonra verdiğiniz kilo bedeninizdeki incelmeye hayret edersiniz.bunların yanı sıra bütün hayat kaliteniz tavan yapacak. Hayal değil gerçek ve haftada üç gün bile yeter

Siz verirsiniz o kadarcık kiloyu: ) ama ben eğer veremezsem yazın hiç bir pantolonunun içine giremicem hiç bi tişörtümu giyemuve göbeğim kat kat (
ıhlamur için bol bol
ıhlamur da zayıflatıyor
hırs yapın , almanın kolay vermenin çok zor oldugunu düşünün
biz de aksam yemegını geç saatte yiyiyoruz yani 7-8 arası .
ve yemekten snr eşimin boğazı hiç durmuyor
tatlı , kuruyemiş, meyve vs
ben de kendımı zor tutuyorum, bazen tutamıyorum ama kilom az yukarı cıksa hemen belli oluyor
hem rahatsız oluyorum , hem de kendımı begenmıyorum.
siz de bunları düşünün tutun kendinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…