Kilo Çizelgesi Nasıl Yapılır?

maviaşk şu çizelgem olmadı bi yardım etsene bana lütfen. senin çizelgende geldiğin 53. 8 kilo olan yerde istediğin 50 kilo yazıyor benimkinde 93 kiloyum hedef 50 kilo yapıcam ama orta tarafa 50 kilo yapıyor çizelgede. yardımcı olabilir misin?

Kızlar size çook basit, yapabileceğiniz yeni bir çizelge buldum.Bunu mutlaka başaracaksınız şifre (pin) falanda istemiyor:1yes2:

Abnehmen und euren Erfolg sehen

Burayı tıkladığınızda ilk çıkan sayfadan istediğiniz herhangi birini şaretleyin ve alttaki weiter butonunu tıklayın.İkinci sayfadan da birini seçin,yine weiteri tıklayın.
Startgewicht : Diyete başladığınız kg yazın

momentanes Gewicht :Şimdiki kg yazın

Zielgewicht :Ulaşmak istediğiniz kg yazın

Werte übernehmen und ticker erzeugen yazan yere tıklayın ve

slm ben yaptım ama profilimde signatürü bulamıyom

arkadaşlar ben çizelgemi oluşturdum verdiğim kiloları nasıl ekliycem çizelgeye ???? yardımmm lütfennn

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

bu acıklama cıkıyor ve olmuyor

Kızlar size çook basit, yapabileceğiniz yeni bir çizelge buldum.Bunu mutlaka başaracaksınız şifre (pin) falanda istemiyor:1yes2:

Abnehmen und euren Erfolg sehen

Burayı tıkladığınızda ilk çıkan sayfadan istediğiniz herhangi birini şaretleyin ve alttaki weiter butonunu tıklayın.İkinci sayfadan da birini seçin,yine weiteri tıklayın.
Startgewicht : Diyete başladığınız kg yazın

momentanes Gewicht :Şimdiki kg yazın

Zielgewicht :Ulaşmak istediğiniz kg yazın

Werte übernehmen und ticker erzeugen yazan yere tıklayın ve

canm bu çizelgeyi kilo verdikce nasl degistirecegiz ve takip edecgiz bu konuda bilgilendirirsen cok sevinirim

X