Kıbrısta Falcı Buldum

bu kişi telefonda da bakıyor mu acaba ?

Bende yeni buldum.henüz baktırmadım.baktırdıktan sonra yorumlarınızı öğrenmek isterim.yalnız bana 100tl dedi.fiyatı bence çok

Kızlar ben geçen yıl Kıbrıs a gittim hem sevda ya hem aydın a baktirdim sevda hanım ortalama bir saat bakıyor aynı zamanda yaşam koçu aydın bey ortalama yirmi dakika bakıyor ki bu süreyi bile göz önünde bulundursaniz aradaki farkı anlarsınız. Ama tabi deneyin isterseniz ben ikisini de denedim. Aydın bey çok hızlı konuşuyor sürekli tekrar ettirmek zorunda kalıyorsunuz birde ustunde büyü var dedi ama ben inanmıyorum çünkü beni götüren arkadaşa da demiş herkes de mi büyü var .hmm birde konuşurken tükürük sıçratmak ta rekor kırıyor ☺ ve aydın beyin diğer söyledigi şeylere de raziyim açıkçası tutan şeyler oldu. Ben Türkiye ye döndüğüm den beri skype üzerinden sevda hanıma baktiriyorum en başta çok rahatlatıyor çünkü boş enerjilerle alakalı sohbeti yok ve büyü gibi şeylerle insanı korkutmuyor ama siz bilirsiniz isteyene sevda hanım in numarası ni verebilir im

Merhaba; ben elmas hanıma fal baktırmak istiyorum. bana telefon numarasını verebilirmisiniz lütfen?

kim acaba bahsettiğiniz kişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…