Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

Sanırım o büyütenlerin genleri müsait. Bizim gibi değiller, biz baştan kaybediyoruz:) intromtrack' ın yazısını detaylıca okumuştum, bir yorumunda ailesindeki kadınların doğumdan sonra hepsinin göğsünün hatrı sayılır miktarda büyüdüğünü yazmıştı. Bizimkilere bakıyorum o da yok:) kaldık böyle valla

benim genlerim müsait zaten o zaman benim tekrar eski haline gelir umarım :KK16:

benim 78 cm o zaman en az 90 cm olması gerekki buda benim 15 cm büyütmem gerektiğini söylüyor...zor işimiz çok zor.
ben saraçoğlunun göğüs büyütme kürünüde sipariş vermeyi düşünüyorum mail attım döndüler.
şubat tatilinde herşeye sil baştan düzenli başlıcam benim programım biraz yoğundu ama olmak zorunda
____________Şubat 2014-Şubat 2015 __________uygulama sürem olacak.çok disiplinli olacağıma kendime söz verdim artık.zaten 46 kiloyum beslenme düzenimide değiştirip 55 olmak istiyorum.artık olursa olur olmazsa 2015 te son çarem silikon olacak sanırım hiç istemesemde.
Ama içimden bi his 1 yıl sonunda olacak diyor.

bencede olur merak etme zaten işin sırrı kiloda yaşını bilmiyorum ama olur umarım yaşta biraz etkili bu işte :KK34:

yaş 24 canım umarım olur...

inşallah olur 30 yaşından sonra bile büyüten oluyor tibet hareketleride etkili dendi ama ben hiç bişi yapmadan sadece onu yaptığım için bende fazla etkili olmadı hafif etkili olmuştur gerçi o hareketler sayesinde 90-60-90 oldum tam :KK16: o kiloda aldırıyor tavsiye ederim

kızlar bügünden iyibaren başlıyorum ama ne yazık ki maske yapamayacağım
çok yoğun derslerim, ders çalışırken adaçayı rezene vs içebiliyorum ama maske çok uğraştırıcı

sadece çay içicem ve vakit buldukça da masaj yapıcam nar çekirdeği çörek otu yağı karışımıyla

heh bir de keten tohumlu yoğurt tüketeceğim

kızlar bügünden iyibaren başlıyorum ama ne yazık ki maske yapamayacağım
çok yoğun derslerim, ders çalışırken adaçayı rezene vs içebiliyorum ama maske çok uğraştırıcı

sadece çay içicem ve vakit buldukça da masaj yapıcam nar çekirdeği çörek otu yağı karışımıyla

heh bir de keten tohumlu yoğurt tüketeceğim

seninde finallerin mi başladı canım?

bana hiç kötü bi bölümmüş gibi gelmedi :KK70: donduran arkadaşlarımın gerçekten berbat bölümlere gidiyordu ondan sordum

bölüm iyi zaten canım ama benim istediğim bir bölüm olmadıktan sonra ne olursa olsun, tıp istiyorum ben o yüzden dondurdum :)

bölüm iyi zaten canım ama benim istediğim bir bölüm olmadıktan sonra ne olursa olsun, tıp istiyorum ben o yüzden dondurdum :)

benim bi kuzenimde tıp istiyordu tam 3 yıl uğraştı hep kıl payı kaçırıyordu sonra puan tuttu ama o vazgeçti başka yerde adını tam bilmediğim bi mühendislik okuyor :KK9:

Afillim tıp kazanda bizim göğüs sorunumuzu çöz :KK9: şu hormonları iyice öğren hatta endokrinci ol şu işi hallet ya :KK9:

X