Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

Kızlar inanamıyorum aklım almıyo 81e yaklaşmıştım şimdi tekrar ölçtüm 79çıkıyo bir gecede neden söndü hemen :KK43: dün çemen maskeyi yapmıştım ama rezeneyi içemedim ketenide yiyemedim o yüzden olabilir mi??? 1günde hemen nasıl küçülüyoki inanamıyorum dün o ikisini yapmadım diye mi küçüldüki ? Kızlar gerçekten anlamıyorum sizce ne olabilir nasıl oluyo bu kafayı yicem oyuncak gibi bi büyüyo bi küçülüyo :KK43: bi daha hiç aksatmicam ya bir günlük yapamamak buna mı mal oluyo :KK43: şaka gibi değil mi :KK43:

Canım bir soru sormak istiyorum. Büyüyo küçülüyo yani hani senin, masaj yaparken falan fark edemiyor musun bu durumu? 2 cm gerçekten az değil çünkü.

Farkediyorum tabikide.zaten daha öncekinde aynada farkedip ölçmüştüm

Anladım canım. Ben de ölçmüyorum artık. Masaj falan yaptığımda (ki bu aralar ne varsa bıraktım) hemen anlıyodum büyümüş mü küçülmüş mü. Uğraşıyorum fakat sonuç alamıyorum. Sadece tibeti yapıyorum, o da sağlık için. Silikona olumlu bakmaya başladım artık.

kızlar bence en az 5 cm fark sağlamayan büyüdü demesin.benim 78 cm ama masajlardan sonra 81 çıkıyor.o bile anında etki edip sönüyor düşünün.önerim 1 ayda bir 2 ayda bir ölçüm yapmak...

kızlar bence en az 5 cm fark sağlamayan büyüdü demesin.benim 78 cm ama masajlardan sonra 81 çıkıyor.o bile anında etki edip sönüyor düşünün.önerim 1 ayda bir 2 ayda bir ölçüm yapmak...

bencede tatlım sık sık ölçmek pek iyi değil zaten :KK34:

Sanim 8 aydir deneye deneye 5 cm elde ettim ve kalici oldu cok sukur 15-20 gun bisey yapmasam da kuculmuyor. 86 cm di suan en sonuk hali 90-91 oluyor. Her yil 5 cm buyucegini bilsem inanin ugrasirim bu sekilde. Suanda sadece cemen kullaniyorum haftada 3 gun falan o yuzden pek ilerleme olmuyo ama gerilemede yok

Sanim 8 aydir deneye deneye 5 cm elde ettim ve kalici oldu cok sukur 15-20 gun bisey yapmasam da kuculmuyor. 86 cm di suan en sonuk hali 90-91 oluyor. Her yil 5 cm buyucegini bilsem inanin ugrasirim bu sekilde. Suanda sadece cemen kullaniyorum haftada 3 gun falan o yuzden pek ilerleme olmuyo ama gerilemede yok

elmaşekeri bu 8 ayda hergün masaj uyguladınmı cnm disiplinli bi şekilde..yoksa ara ara bıraktığın haldemi toplamda 5 cm?

bencede tatlım sık sık ölçmek pek iyi değil zaten :KK34:

geçen denk geldide Miranda kerrin ölçülerini yazan bi site vardı orda diyoki Vücut Ölçüleri 81-61-86...

Ben bişey anlamadım yani bu 81 le bizim mezurayla ölçtüğümüz aynımı..o zaman neden onun dümdüz görünmüyor.
bu durumu açıklayacak olan varmı.

Keşke tıp okuyup ondan sonrada endokrinci olsaydım kendi işimi kendim görseydim doktorlar bi işe yaramıyo östrojenle büyüdüğünü biliyorlar ama yardım etmiyorlar kimse kusura bakmasın kanserdi bilmem neydi evet kontrolsüz verilirse eğer kanser riski tabikide var ama bir çok insana bazı durumlardan dolayı bazı hormonları tedavi amaçlı veriyorlar yakın çevremdede buna şahidim ve bir aksilik olmasın diye dikkatli şekilde kontrolle veriyorlar sürekli kontrole çağırıyorlar yani kontrol altında tutarak bu işi yapıyorlar ama göğüse gelince göğüs zaten önemli değil çok istiyorlarsa silikon taktırsınlar hepsi bunu diyo keşke ergenliğe girmeden araştırmış olsaydım bunları keşke aman ya küçük kalsınlar artık benimkiler , sanki ben küçük kalsın demesem büyüceklermiş gibi küçük kalsınlar diyorum :KK9:

Anlamıyorum ben sorun bizim göğüslerimizde mi bu 1 ayda 3 ayda 15 cm büyütenler nasıl büyütmüş hadi 3 ay neyse bi nebze daha mantıklıda 1 ayda intromtrack nasıl 15 cm büyütmüş benim bu programımda 1 aya yaklaştı yine tık yok yine yok yani neyse ben bu yiyip içtiklerime DEVAM EDİCEM ölçmüyorumda artık , bundan sonra mucize gibi birşey olması lazım inanmıyorum büyüceğine benimkinin, bugüne kadar inandımda noldu be :KK70: silikondan başka adam gibi bir yöntemde bulamıyorlar o kadar okuyup ne işe yarıyo bunlar hakkaten merak ediyorum Allahın yarattığına eş değerde hiç birşey yapamıyorlar tabi normal o açıdan bakınca, Allaha mı yalvarsak napsak :KK70: ama böyle bir konu içinde bilmiyorum nasıl olur

İşimiz Allaha kaldı :KK9:

Bende inanmiyorum canim 3-5 cmden ileri gidemiycek biliyorum. O da donemsel sislik gibi bir sure sonra pisss sonuyor. Bilmiyorum nasil olcak. Ben fitostrojene devam edicem. Silikonda belki cocuktan sonra. Ostrojen oranim zaten yerlerde. Bi ara 70 cikmisti ya o zaman diane35 kullaniyirdum ondan yuksekti bence. Tabi birakinca uctu gitti hepsi

elmaşekeri bu 8 ayda hergün masaj uyguladınmı cnm disiplinli bi şekilde..yoksa ara ara bıraktığın haldemi toplamda 5 cm?

Hayir duzenli degildi canim. Ama hep cok kisa aralar verdim. 5 cm hic de yeterli degil malesef. En azindan 10 cm daha buyumesi sart memeye benzemesi icin malesef:KK43:

Bende inanmiyorum canim 3-5 cmden ileri gidemiycek biliyorum. O da donemsel sislik gibi bir sure sonra pisss sonuyor. Bilmiyorum nasil olcak. Ben fitostrojene devam edicem. Silikonda belki cocuktan sonra. Ostrojen oranim zaten yerlerde. Bi ara 70 cikmisti ya o zaman diane35 kullaniyirdum ondan yuksekti bence. Tabi birakinca uctu gitti hepsi

Uzun süre doğum kontrol hapı kullanmak zararlı mı canım biliyormusun?

Anlamıyorum ben sorun bizim göğüslerimizde mi bu 1 ayda 3 ayda 15 cm büyütenler nasıl büyütmüş hadi 3 ay neyse bi nebze daha mantıklıda 1 ayda intromtrack nasıl 15 cm büyütmüş benim bu programımda 1 aya yaklaştı yine tık yok yine yok yani neyse ben bu yiyip içtiklerime DEVAM EDİCEM ölçmüyorumda artık , bundan sonra mucize gibi birşey olması lazım inanmıyorum büyüceğine benimkinin, bugüne kadar inandımda noldu be :KK70: silikondan başka adam gibi bir yöntemde bulamıyorlar o kadar okuyup ne işe yarıyo bunlar hakkaten merak ediyorum Allahın yarattığına eş değerde hiç birşey yapamıyorlar tabi normal o açıdan bakınca, Allaha mı yalvarsak napsak :KK70: ama böyle bir konu içinde bilmiyorum nasıl olur

Sanırım o büyütenlerin genleri müsait. Bizim gibi değiller, biz baştan kaybediyoruz:) intromtrack' ın yazısını detaylıca okumuştum, bir yorumunda ailesindeki kadınların doğumdan sonra hepsinin göğsünün hatrı sayılır miktarda büyüdüğünü yazmıştı. Bizimkilere bakıyorum o da yok:) kaldık böyle valla

Sanırım o büyütenlerin genleri müsait. Bizim gibi değiller, biz baştan kaybediyoruz:) intromtrack' ın yazısını detaylıca okumuştum, bir yorumunda ailesindeki kadınların doğumdan sonra hepsinin göğsünün hatrı sayılır miktarda büyüdüğünü yazmıştı. Bizimkilere bakıyorum o da yok:) kaldık böyle valla

Bencede öyle, kaldık böyle doğru söylüyorsun :KK70: bende polikistik over vardı doktor diane35 alabilirsin demişti onu mu alsam acaba kullanıldığı sürede göğüsleri büyütüyo diye ama elmasekeri kullanmıştı onda büyütmemişti sanırım valla napıcağımı şaşırdım ama kolay vazgeçen biri değilim işte vazgeçemiyorumda bu sevdadan :KK9:

Ben inatçıyım kolay vazgeçemiyorum bunun bir yolunu bulucam hayırlısıyla ama bu doğum kontrol hapı yada silikon gibi şeylerle değil bulcam ya bi şekilde olcak mutlaka bir yolu vardır vazgeçemiyorum elimde değil :'( herşeyde böyleyim tek bu konuda değil birşeyi gerçekten istiyorsam elde etmem lazım yoksa vazgeçip pes edemiyorum bununda bir yolu var östrojen ama sorun onu nerden nasıl alıcaz sağlıklı olarak ve işe yarar bir şekilde

Kızlar benim üst bedenim ince kalçam daha geniş ve boyum 167 kilom 54 , kilo alma maratonuna başlicam 65e kadar çıkıcam çirkin olur yakışmazsa dururum istediğim yerde ve aynı zamanda sporu arttırıcam alt bedenim için kalçam için kilo alıcam ama aynı zamanda altı sıkılaştırıcam üst bölge kilo alsın diye tabi 10kiloya yakın kilo almış olcam benim göğüsler 4-5 kilo aldığımda 1cm bile büyümemiş bir göğüs türünün tek örneği, artık 10kiloya yakın alınca bir zahmet biraz büyüsün tabi kilo alırken keten tohumu rezeneye devam etmeye çalışıcam çok karışık olucak ama bakalım omur umarım

Hayir duzenli degildi canim. Ama hep cok kisa aralar verdim. 5 cm hic de yeterli degil malesef. En azindan 10 cm daha buyumesi sart memeye benzemesi icin malesef:KK43:

benim 78 cm o zaman en az 90 cm olması gerekki buda benim 15 cm büyütmem gerektiğini söylüyor...zor işimiz çok zor.
ben saraçoğlunun göğüs büyütme kürünüde sipariş vermeyi düşünüyorum mail attım döndüler.
şubat tatilinde herşeye sil baştan düzenli başlıcam benim programım biraz yoğundu ama olmak zorunda
____________Şubat 2014-Şubat 2015 __________uygulama sürem olacak.çok disiplinli olacağıma kendime söz verdim artık.zaten 46 kiloyum beslenme düzenimide değiştirip 55 olmak istiyorum.artık olursa olur olmazsa 2015 te son çarem silikon olacak sanırım hiç istemesemde.
Ama içimden bi his 1 yıl sonunda olacak diyor.

X