Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

Kızlar bugün tekrar ölçtüm yine 81cm e yakın çıktı alt hala aynı, demekki yanlış ölçmemişim inşallah adet şişliği değildir gerçi reglime zaten 1haftadan fazla var

inşallah adet şişliği değildir canım ve inşallah büyüyordur

Kızlar çemen maskem azalmıştı içine tepeleme 1yemek kaşığı çemen ve üstünü örtcek kadar zeytinyağı ekledim, çörekotu tozu susam ve karışık yağımdan eklemedim.keten tozum bitmişti onuda küçük bi kutu kadar öğüttüm,rezene poşet çayım bitmişti ondanda 3kutu aldım.stokları doldurduk tam gaz devam

Cok sevindim senin adina:) demekki herkesin bunyesin baska seyler etki ediyor sakin bu programi birakma. Farkettiysen en etkilisi cemen degilmi. Ben 15 gundur yapmiyordum cemen bugun tekrar basladim. Reglimi beklemistim. Yarin tekrar tahlil yaptircam. Eger e2 yine dusukse siylucem ya doktoruma acik acik. Benim gogsum bu yuzden mi kucuk bir caresi var mi diye sorucam. Ne kaybederimki... Ilac falan verir belki :)

Kizlar benimde 91-92 cm arasinda kaldi.regl oldum en azindan kuculmediler o yuzden mutluyum. Degisik bi karisim yaptim onu kullancam bi sureligine bakalim icine cemende koydum tabi. Bi fark olursa elbette haber veririm :))

Evet sanırım bu sefer oluyo bırakmıcam :) ama doktorlar bizim değerlerimize normal diyorlar o yüzden bence değerin normal östrojen alırsan zarar görürsün diyebilirler ama şey desene internette 80nin altındaysa östrojen eksikliği vardır yazıyo diye gerçi internetle ilgili bişey değincede sinirleniyo çoğu doktor "reçetenizide internet yazsın" diyeni var
Kizlar benimde 91-92 cm arasinda kaldi.regl oldum en azindan kuculmediler o yuzden mutluyum. Degisik bi karisim yaptim onu kullancam bi sureligine bakalim icine cemende koydum tabi. Bi fark olursa elbette haber veririm :))
Ne karışımı neler var içinde canım?

merhaba kızlar.. ben de başlamak istiyorum programınıza dahil olayım diyorum gerçi 1 ay falan gecikmişim ama olsun dimi:) benim ölçülerim alt 78-üst 90 cm geliyor. ben buyutme işlerine ilk basladığımda üst 82 cm idi. 84 cm olduktan sonra bıraktım evlilik telaşından.. bir yıldır doğum kontol hapı kullanıyorum 6 cm de öyle büyüdü.. ama önümüzdeki ay bırakıcam sanırım ve eskiye dönecek kabus günlerime dönücem yani:105: sizi görünce gaza geldim yarın baslıyorum rezene içmeye.. çemen ve keten tohumunu da alcam baslıcam onlara da .. gelişmeleri de yazarım sizlere kızlar herkese kolay gelsin..:)

Hangi doğum kontrol hapıyla büyüdü canım? Hoşgeldin bu arada:)

Doğum kontrol hapı kullanıyorsan bi doktora danış ve öyle başla östrojene derim

kızlar ben çemeni bi yapamadım inşallah yapıcam artık ya ve gerçekten rezene çok fark ediyo inşallah bırakınca geçmez :18:bir de benim eskiden alt 69 üst 75 geliyodu iki gündür ölçüyorum 76-77 geliyo 1 cm belki ama gerçekten mutlu ediyo

Sen ergenlik çağındaydın dimi canım bana bi arkadaşım dedi ergenlikteki kızlara Rezene çayı içerirlermişki göğüsleri büyüsün diye bide yeni başlıyor mu göğüslerin eğer öyleyse fincan falan çek

onunla napıyosun canım masaj filan mı?

Yok canım soğuk pres sipariş verdim onu günde 1tatlı kaşığı içicem,nar çekirdeğinin içindr östrojen var ve gençlik iksiride diyorlar östrojen işte göğüslere fayda etsin diye onu sürmicem içicem

Benimde 1buçuk cm büyüdü oda beni çok mutlu ediyo bu bir başlangıç diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…