Keşke öyle olsaydım dermisiniz?

miralife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
3.464
21
Keşke eşimin,sevgilimin gözünde şöyle bir kadın olsaydım dİye sorsam siz bana ne dersiniz bayanlar?

Son düzenleme:
eşime göre tek kusurum çenem:KK66:

dolayısıyla, bu konuda onun gözündeki bu imajımı silebilmek isterdim ...

ne var ki; çenemi tutamıyorum,hakkımı ve haklılığımı savunmaktan,yani kendimden ve

kendime verdiğim değerlerden vazgeçemem!kendisine de aynen ilettim :KK66:

ve erkeklerin bu tutumumuzu çene,dırdır yapan bir kadın olarak görmesini ben red ediyorumm!!!:KK66:

Son düzenleme:
eşime göre tek kusurum çenem:KK66:

dolayısıyla, bu konuda onun gözündeki bu imajımı silebilmek isterdim ...

ne var ki; çenemi tutamıyorum,hakkımı ve haklılığımı savunmaktan,yani kendimden ve

kendime verdiğim değerlerden vazgeçemem!kendisine de aynen ilettim :KK66:

ve erkeklerin bu tutumumuzu çene,dırdır yapan bir kadın olarak görmesini ben red ediyorumm!!!:KK66:

ONLARA SADECE AŞKIM DE BU KONUŞMAKTIR AMA KALKIPTA DOĞRULARI SÖYLEYİP ONLARIN FİKİRLERİNİ ÇÜRÜTMEK İSE DIRDIR dır.ne yazık ki bazen bu erkekler kendilerini böyle tatmin edip bizi susturmaya çalışıyorlar o anlık sadece kaçış planları bu olduğu için!
'dır dır sa dır dır haklıysak haklıyız sonuna kadar savunacağız':enbuyukkk:
(bu arada konum dağılmadı inşallah:sm_confused:)

Kendimden memnunum, eşim için bile olsa şöyle birkadın olayım demedim, dememde. Beğenen beğeni beğenmeyen küçük oğluna almaz.

eşimin gözünde zaten istediğim yerdeyim,çünkü ben benimm....kesinlikle değişmem,değişemem.....

eşim beni ben olduğum için sevdi...

iyi veya ona göre ters olan herşeyimi bilip kabullendi...

bu yüzden kendimde çok fazla değişiklik yapmama gerek yok, yapmam da zaten ben buyum...

ben her zaman beni seven insanın beni olduğum gibi sevmesinden yanayımdır...bu eşim olsun arkadaşım olsun durum aynıdır...

X