Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

Tek isteği herkes ona baksın.giyinsin süslensin böyle bir insan.Kendine baktırmaktan büyük zevk alan ailesiyle ilgisi olmayan görüntüden ibaret bir insan.

ay canım aynı benim adamı tarif ettin kız benimkide geçer aynanın karşısına bi sağa bi sola bi arkaya bakar bakarkende böyle bi poz veririm sanki defileye çıkacak.aynen banada artık yakışıklı falan gelmiyo ama ailesine falan sor oooooooooo ondan daha yakışıklısı yokk..(nerden evlendik canım ya)

Hend beni anlamana sevindim onlar çok yakışıklıysa bizlerde çok güzeliz elbette benim eşim zaten yanında bakımsız güzel olmayan bir kadınla şurdan şuraya gitmez.Ama artık sen evlendin kendine gel diyorum.araba kullanırken bile bakmadığı yer kalmıyor.ve ben çok şahit oluyorum onun bu hareketlerinden.

ilgisini çeken bir kadın olsun kulaklarına kadar kızarıyor.Ben hayret ediyorum.Ya sen evlisin seni başka bir kadın nasıl bu kadar heyecanlandırabilir.Benim aklım almıyor cidden.Ben kimim neyim niye evlendin benimle o zaman hayatımı mahvettin.Birde ben 2 aylık hamileyim arkadaşım hamileyim.

bende keşke evlenmeseydim di,yenlerdenim tam 9 sene flört ettik bu günleri sabırsızlıkla bekliyorduk ama kabusa dönüştü şuan herşey gözüme batıyor sanırım artık sevmiyorum istemiyorum daha 6 ay oldu evleneli ama bıktım bazen çocuk yapayım diyorum ama boşanırım diye onuda erteliyorum aslında önemli bir sorunumuz yok ama ben en ufak bişeye katlanamıyorum ilgisiz biri oldu böyle değildi herşey toz pembeydi offf

Bende artik dayanamiyorum, tamamiyle pes ediyorum, bu evlilik beni cok yordu cooooook.

Bir insan bu kadarmi bencil olur anlamiyorum, hep kendini düsünür hep, kendi keyfini kendi rahatini ... varsa yoksa ailesinin sorunlariyla ilgilenir, sabahdan aksama kadar, arada bir bana hal hatir sorar, ondan ziyade kalbimi kirmaya bahane arar biktim usandim canima minnet ya

8 aylık kızım var 2 yıllık evliyim. ama ondan okadar soğudumki anlatamam. aslında eşim çok ii bi insan, kadında kızda hiç gözü yoktur evden işe işten eve, benide kırmamak için elinden geleni yapar. Ama sorun bende. napacam bilmiyorum. onunla evlendiğim için çok pişmanım. ınsan olarak seviyorum evet ama aşk falan yok. Boşanmak istiyorum ama kızım var hem boşanma sebebimde yok ne dicem aileme aşk bitti ben boşanmak istiyorummu dicem. Off kızlar yardım edin bana, geçici bişeydir umarım bu hal...

aşk yok evet...benneyaptımki

benımde arkadaslarım sözlenmeye hazırlanıyo heveslenıyo ve ben onlara en az 30 yasınıza kadar bekleyın dıyorum.Herseyını ona göre uyduruyosun,kıskanclık gıyım kuşam off hersey. :bbo:

bekar olmak ne güzel,hesap verıcek kımse yok karışan yok,soru soran yok.. ben keşke nişanlanmasaydım bıle dıyorum. 8 ay öncesıne donsem asla düşünmezdım asla..

cok sukur kı aılesınden yana bı derdım yok.olmazda herhalde... ama benımkıde cok bencıl benı dınler ama kendı ıstedıgını yapar,kıskanır kısıtlar,şimdi işimdende edecek çalıştırmıcak..

ne vardıda 21 yasında bu hale soktum kendımı sankı,salağım.

bekarlar evlılığı fln düşünmeyın lutfen,yüzükten sonra hersey değişiyoooooo

negüzel bir soru tam benlik on yıllık evliyim üstelik şuan hamileyim fakat aynı şeyi düşünüyorum keşke evlenmeseydim iyki evlenmişim diyen varmı çooook merak ediyorum erkekler her halükarda kadınlara keşke dedirtiyor maaalesef KEŞKE KEŞKE demek için çok geççç arkadaşlarr

ben de dedim malesef ama eşimin bu konuda hiç bir sucu yoktu biz yeni evliyiz 8.5 ay oldu evleneli ama evlendiğim bir günden beri abisi annesi ve ablaları yüzün den sürekli tartışıyoruz eşim annesine çok düşkündür annesinde tam tersine abisine ve ablalarına düşkündür ne eşimi ne de beni bir türlü sevemedi nedeninin ne oldugunu bilemiyorum ne yaptılarsa sessiz kaldık sustuk hıncımızı birbirimizden aldık birbirimizi yıprattıkne ettiysek kendimize ettik sonunda 3-4 hf kadar önce eşime o sözleri söyledim "seninle evlendiğime çok pişmanım bana bunları yaşattığın için dedim " ama bunların hiç birini içimden gelerek söylemedim o anlık bir kızgınlıkla söyledim çünkü karşıma geçip sen haklısın diyor bana ama beni savunmuyo annesini abisini savunuyo kör olma diyorum anlatıyorum tama haklısın diyo 2 dk sonra annesini savunuyo ben de sinirlendim ve söyledim çok pişman oldum o da biliyordu içten söylemediğimi onu ne kadar çok sevdiğimi sonunda barıştık ama yine aynı ali değişen bişe olmadı yine anasına çok düşkün ben anesini unutsun istemiyorum ama beni kırdıkları zaman hemde hiç suçum yokken sessiz kalmamasını istiyorum beni ezdirmemmesini istiyorum ama benim eşim bunu yapamıyo malesef (

Aslında bir şans belki ama doğru insanı bulunca dünyanın en güzel duygusudur evlilik..
Sevdiğin insanla istediğin gibi birlikte olmak, aynı evi aynı gündüzü aynı geceyi paylaşmak, eve geç kaldım telaşın olmadan gezmek tozmak gibisi yok bence:))
Hele de ben sevgililik dönemim de çok ayrı kalmıştım aşkımdan, hala acısını çıkarıyorum sanırım:))
Ben bugüne kadar hiç keşke evlenemeseydim demedim tam aksine hep iyi ki iyi ki evlenmişim dedim..

Dilerim herkesin problemleri çözülür, sevgi tüm sıkıntıları alt eder.

Son düzenleme:
:1shok:sanki erkekler keşke evlenmeseydim demiyomu bende bazen diyorum ama süper giden hiç sorunu olmayan evlilikte yok gibi belkide benim çevremde böyle herzaman kötüsünü düşünüp şükretmek gerek ne erkekler varŞeniz

Maşallah gıpta ettim, numuneliksiniz bizede sırrını anlatırmısınız?

Canım benim, çok üzüldüm ama bence vazgeç kim üzülürse üzülsün düşünme sonunda yine üzülünecek, bende 2 ay önce ayrıldım nişanlımdan ve hayatımın en doğru kararını verdim ama karar vermeden önce çoook uzun süre düşünüp kurmuştum sandığım kadar zor olmadı, bence bu hatayı yapma..

Çok üzgünüm ama hata üstüne hata yapmıssınız, benim annemde 4 tane doğurmuş babam düzelsin diye hepimiz yetişkin insan olduk hala değişmedi.. Çocuğunuz için çok üzüldüm, keşke sağlıksız bir evliliği kurtarmak için onu kullanmasaydınız?

canımlarım ben problemli aileden geliyorum Allaha bin şükür mutluluğu evlenince yakaladım....çok anlayışlı evine bağlı iyi bir baba eşim....ailesine beni hiç ezdirmedi...tartışmalarımız olur ama küsmeyiz arada kaynar gider...Allah herkezin gönlüne göre versin .evlilik bence kumar......

ben eşimden çok memnunum. ama evlendiğime pişman mıyım değil miyim söyleyemem çünkü daha evliliğimi yaşamaya başlamadım.sağolsun annesigil burnumun dibinde ve heran tedirginim,her an diken üstündeyim. buradan taşınırsam evlendiğim gün o gün olacak.işte o zaman eşime doya doya sarılacağım!!!

çok dedim çooookkkk..
sadece içimden de değil onun yüzüne karşıda söyeldim..
zaman geri çevrilse keşkebu evlilik hiç olmamış olsa keşke..
kabus olsa uyansam keşke diye....
ne çok keşkeler..ne çok....ama gerçek işte...evliyim!!

bende çok dedim hala da diyorum ama bazen dedikçede ben vefasızmıyım diyorum karar değiştiriyorum kocam iyi bir insan sevgide var aramızda ama ortak zevk hiç yok nerdeyse:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…